ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,147 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ادن آزارد: فصل بعد من را در لیگ انگلیس خواهید دید

در دوازده ماه اخیر تیمهای برتر اروپایی به دنبال این ستاره 21 ساله بودند و او اکنون اعلام کرده که مقصد آتی اش لیگ برتر انگلیس است

سایت گل- ادن آزاردEden Hazard, OSC Lille ستاره 21 ساله و بلژیکی لیل در صحبتهایی اعلام کرد که فصل آینده در لیگ برتر توپ خواهد زد این درحالی است که در دوازده ماه اخیر صحبتهای معددی در مورد احتمال انتقال این ستاره 21 ساله به تیمهای برتر اروپایی به گوش می رسید ولی الان خودآزارد اعلام کرده که روانه لیگ برتر خواهد شد آزارد در گفت و گو با کانال پلاس درمورد اینده اش به این نکته اشاره کرد که تا پایان رقابتهای این فصل جایی نمی رود:« این غیرممکن است که در ماه ژانویه به تیم دیگری بروم.همان طور که قبلا هم گفته ام فوتبالم را در لیل به پایان می برم، چون هنوز شانس قهرمانی داریم و بعد به انگلیس خواهم رفت.» این ستاره بلژیکی اخیرا از تمایلش برای پیوستن به پاری سن ژرمن گفته بود ولی آزارد در ادامه توضیح داد که تصمیمش این است که از لیگ یک فرانسه جدا شود. او ادامه داد:« این انتخاب شخصی و مهمی است و سبک فوتبالی است که به فوتبال من شبیه است. من ترجیح می دهم که به فوتبال کشور دیگری بپیوندم؛ حتی اگر پاری سن ژرمن تیم بزرگی باشد. من می خواهم به تیم بزرگی بروم و از بازی کردن درترکیب تیم مطمئن باشم.» تیمهای منچسترسیتی، چلسی، منچستریونایتد و آرسنال همگی تمایلشان برای جذب آزارد را ابراز کرده اند و انتظار می رود که او در تابستان لیل را ترک کند. سران این باشگاه فرانسوی امیدوارند تا بتوانند او را با قیمتی در حدود 40 میلیون یورو بفروشند.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا در 10/11/1390 | 19:25 گفت:

هازارد میاد آرسنال...........بعدش کلی پیشرفت میکنه.............
بعدش میشه یکی مثل نصری.................بعدش هم میره السیتی.............
:)

توپچی جنوب در 10/11/1390 | 18:38 گفت:

تابستون میاد ارسنال با همتون شرط میبتدم!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 10/11/1390 | 17:22 گفت:

ایشالا که همین الان بیاد...الان لازمش داریم نه...

HAMED toopchi در 10/11/1390 | 15:23 گفت:

اين بياد آرسنال، همه پشمك مهمون من!

masoud mahmudpur در 10/11/1390 | 14:53 گفت:

صد در صد میاد ارسنال.از صحبتهاش معلومه

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:45 گفت:

ورما مخش رو بزنه بیارتش دیگه

علی ارشدی در 10/11/1390 | 13:39 گفت:

ازش خوشم نمیاد بیش از حد ازش تعریف می کنن

ali jamshidi در 10/11/1390 | 13:01 گفت:

از الان شروع کنیم نمک نذر کنیم بلکه بیاد آرسنال. واقعاً بیاد هم خودش پیشرفت می کنه هم تیم ما از زیر خط فقر خلاقیت خارج میشه

رضا عالم در 10/11/1390 | 12:45 گفت:

ما بیشتر از یه وینگ خوب، به یه هافبک تهاجمی خوب نیازمندیم !!!

*الآن تو دروازه مشکلی نداریم...
*تو دفاع وسط هم بازیکن های خیلی خوبی داریم، فقط باید چندتا بدرد نخوراشون (اسکیلاچی و جورو) را بفروشیم،
*تو دفاع کنار هم به نظرم اگه اینقدر مصدوم ندیم با وجود سانیا، جنکینسون، یناریس سانتوس، گیبز، میگل هیچ نیازی نداریم
*هافبک دفاعی هامون هم که عالین، اصلن یه پا صادر کننده هستیم...
*برای هافبک وسط هم ویلشیر و دیابی و آرتتا را داریم که از کاملا اکتفا میکنه !
*با وجود والکات، چمبرلین، جروینهو و رایو خیلی نیازی به وینگ هم نداریم گرچه اومدن هازارد اتفاق خیلی خوبی هست.
*اگه فان پرسی نره، خیلی به حمله هم نیاز نداریم چون فصل دیگه کمپبل و ولا را هم داریم ضمن اینکه والکات و جروینهو هم میتونن حمله باشن ! گرچه من ترجیح میدم یه تمام کننده خیلی خوب (مثلا فرناندو یورنته/ بنزما/ هیگوواین/ پودولسکی/ دارنت بنت) را هم به خدمت بگیریم. اما اگه فان پرسی بره، حتما باید یکی از اینا را بگیریم ! حتی با پولش میتونیم نیمار را بگیریم !!!

*** فقط میمونه یه فافبک تهاجمی بازیساز درجه یک که کم داریم و رمزی نتونسته خواسته های ونگر را جامه عمل بپوشونه و روسیچکی هم دیگه سالهای آخر بازیش تو آرسناله ! به نظرم ونگر به 2 چیز میتونه فک کنه :

1- سریعترین و مطمئن ترین راه خرید بازیکنی مثل گوتزه/ اریکسون/ همسیک هست.
در این صورت ترکیب خط هافبک :
سانگ/ ویلشیر/ گوتزه (ذخیره: فریمپونگ/ آرتتا/ رمزی)
2- ویلشیر را یه خط جلو ببره و ازش یه اسطوره بسازه !
که اونوقت هافبک میشه:
سانگ/ آرتتا/ ویلشیر (ذخیره: فریمپونگ/ کوکولین/ رمزی)

ولی تجربه بازی همزمان سانگ و ویلشیر با یه بازیساز خوب (فابرگاس) نشون داد که گزینه ی اول میتونه خیلی بهتر باشه !

Morteza Bauer در 10/11/1390 | 10:30 گفت:

خدا کنه به آرسنال بیاد