ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 77,649 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم
سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: با زدن 7 گل به بلکبرن، تيم همان نتيجه و کيفيتي که مي‌خواستم را به اجرا گذاشت.

 به نقل از دیلی‌استار ،آرسن ونگر شب گذشته پس از کسب پیروزی پرگل ۷ بر یک مقابل بلکبرن کاملا با چهره‌ای شاد در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

او اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مزد زحمات و بازی‌ خوب‌مان را با بردی پرگل گرفتیم. به باورم در بازی‌های چند وقت اخیر نیز خوب ظاهر شدیم. اما نتایج متناسب با زحمات‌مان در میدان نبودند؛ اما مقابل بلکبرن نتیجه و کیفیت کار دقیقا همان چیزی شد که می‌خواستم. فکر می‌کنم همه دیدند چقدر خوب و با کیفیت کار کردیم و به ۷ گل زیبا نیز رسیدیم.


او ادامه داد: بعد از این بازی همچنان باید در مسیری که برگزیده‌ایم، حرکت کنیم. باید تا پایان فصل همچنان متحد باقی بمانیم تا نتایج خوب دیگری حاصل شوند.


مربی فرانسوی توپچی‌ها در مورد درخشش روبین فان‌ پرسی، گلزن هلندی تیمش که در این بازی هت‌تریک کرد و سه گل زد، نیز عنوان کرد: روبین در این بازی نیز سه گل مهم دیگر زد. به نظرم روبین بار دیگر نشان داد چه بازیکن بزرگی است. بازی مقابل بلکبرن در عین حال مشخص کرد هر حرکت او در زمین، باید در مدارس فوتبال مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. چرا که جنبه آموزشی دارد، او بازیکنی است که هر لحظه قابلیت گل زدن دارد.


همچنین در مورد اوکسلاد چمبرلاین، دیگر ستاره تیمش که زننده دو گل بود، نیز عنوان کرد: ابتدای فصل اوکسلاد آماده نبود. اما هرچه از مسابقات سپری شد، شرایط بهتری پیدا کرد و ماه گذشته گام بزرگی به سوی ترکیب اصلی تیم برداشت. او در این بازی نشان داد در خلق موقعیت‌ها چقدر قابلیت دارد. حتی به خوبی در کار دفاع نیز می تواند شرکت کند. به نظرم او یک بازیکن جنگنده  و با ارزش است.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 22:07 گفت:

آره 7 گل زدن تو لیگ انگلیس هنر میخواد اینجا لیگ اسپانیا نیست که فقط دو تیم داشته باشه

حمید فرازی در 16/11/1390 | 18:08 گفت:

حمید این عکس واسه چندسال پیشه.اصلا ربطی به این بازی نداره که متاسفانه سایتای ایرانی همیشه یک عکسو از یه مربی یا بازیکن میذارن

♥Arsenal♥ در 16/11/1390 | 16:52 گفت:

خنده رو چه ذوقی کرده...

حمید فرازی در 16/11/1390 | 16:15 گفت:

سجاد خان همین بلکبرن تو خونه منچستر این تیمو شکست داد

سید سجاد حسینی در 16/11/1390 | 16:05 گفت:

ونگر خان، هنر کردی 7تا به بلکبرن ته جدولی زدی!!!!!!!