ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,860 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ونگر: همه ديدند چقدر با کيفيت کار کرديم
سرمربي تيم فوتبال آرسنال گفت: با زدن 7 گل به بلکبرن، تيم همان نتيجه و کيفيتي که مي‌خواستم را به اجرا گذاشت.

 به نقل از دیلی‌استار ،آرسن ونگر شب گذشته پس از کسب پیروزی پرگل ۷ بر یک مقابل بلکبرن کاملا با چهره‌ای شاد در کنفرانس مطبوعاتی حاضر شد.

او اظهار داشت: خیلی خوشحالم که مزد زحمات و بازی‌ خوب‌مان را با بردی پرگل گرفتیم. به باورم در بازی‌های چند وقت اخیر نیز خوب ظاهر شدیم. اما نتایج متناسب با زحمات‌مان در میدان نبودند؛ اما مقابل بلکبرن نتیجه و کیفیت کار دقیقا همان چیزی شد که می‌خواستم. فکر می‌کنم همه دیدند چقدر خوب و با کیفیت کار کردیم و به ۷ گل زیبا نیز رسیدیم.


او ادامه داد: بعد از این بازی همچنان باید در مسیری که برگزیده‌ایم، حرکت کنیم. باید تا پایان فصل همچنان متحد باقی بمانیم تا نتایج خوب دیگری حاصل شوند.


مربی فرانسوی توپچی‌ها در مورد درخشش روبین فان‌ پرسی، گلزن هلندی تیمش که در این بازی هت‌تریک کرد و سه گل زد، نیز عنوان کرد: روبین در این بازی نیز سه گل مهم دیگر زد. به نظرم روبین بار دیگر نشان داد چه بازیکن بزرگی است. بازی مقابل بلکبرن در عین حال مشخص کرد هر حرکت او در زمین، باید در مدارس فوتبال مورد تجزیه و تحلیل قرار گیرد. چرا که جنبه آموزشی دارد، او بازیکنی است که هر لحظه قابلیت گل زدن دارد.


همچنین در مورد اوکسلاد چمبرلاین، دیگر ستاره تیمش که زننده دو گل بود، نیز عنوان کرد: ابتدای فصل اوکسلاد آماده نبود. اما هرچه از مسابقات سپری شد، شرایط بهتری پیدا کرد و ماه گذشته گام بزرگی به سوی ترکیب اصلی تیم برداشت. او در این بازی نشان داد در خلق موقعیت‌ها چقدر قابلیت دارد. حتی به خوبی در کار دفاع نیز می تواند شرکت کند. به نظرم او یک بازیکن جنگنده  و با ارزش است.


 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 16/11/1390 | 22:07 گفت:

آره 7 گل زدن تو لیگ انگلیس هنر میخواد اینجا لیگ اسپانیا نیست که فقط دو تیم داشته باشه

حمید فرازی در 16/11/1390 | 18:08 گفت:

حمید این عکس واسه چندسال پیشه.اصلا ربطی به این بازی نداره که متاسفانه سایتای ایرانی همیشه یک عکسو از یه مربی یا بازیکن میذارن

♥Arsenal♥ در 16/11/1390 | 16:52 گفت:

خنده رو چه ذوقی کرده...

حمید فرازی در 16/11/1390 | 16:15 گفت:

سجاد خان همین بلکبرن تو خونه منچستر این تیمو شکست داد

سید سجاد حسینی در 16/11/1390 | 16:05 گفت:

ونگر خان، هنر کردی 7تا به بلکبرن ته جدولی زدی!!!!!!!