فن پرسی.رونالدو.مسی.به نظرشماکی کفش طلامیبره؟

نویسنده: Morteza Bauer

وبلاگ من
نویسنده: Morteza Bauer
من از 13سالگی عاشق آرسنال شدم.فقط هم آرسنال تو تنهاییا آرومم میکنه.
کل بازدید: 81,763 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

فن پرسی.رونالدو.مسی.به نظرشماکی کفش طلامیبره؟

فن پرسی جدی ترین رقیب مسی و رونالدو برای کسب  کفش طلا است.گلزنی های مکرر رونالدو و مسی سبب شده است تا رقابت این دو بازیکن برای کسب کفش طلای اروپا داغ تر از گذشته دنبال شود. مسی که این روزها با گلزنی های خود همگان را به تعجب و تحسین واداشته است ، به هیچ وجه دوست ندارد تا برای دومین سال پیاپی عنوان آقای گلی اروپا را تقدیم به رونالدو جاه طلب و گلزن نماید. بی تردید او دوست خواهد داشت آقای گلی در لیگ قهرمانان و به احتمال فراوان شکستن رکورد خود و رود فن نیستلروی در این رقابت ها را با کسب کفش طلای اروپا تکمیل نماید.

رونادو ، ستاره مهارنشدنی رئال مادرید در بازی این هفته تیمش مقابل رئال بتیس دو گل بسیار ارزشمند را به ثمر رساند تا شمار گل هایش را به عدد 32 برساند و همچنان حاشیه امنیت گل های خود را با لیونل مسی حفظ نماید. ماشین گلزنی کهکشانی ها با وجود آنکه در رقابت های لیگ قهرمانان در پنج بازی 4 گل به ثمر رسانده است ، به شدت از همتای خود در بارسلونا عقب است و هیچ گونه امیدی به آقای گلی در این رقابت ها ندارد. با این وجود رونالدو اثبات کرده است که در لالیگا قدرت فراوانی در گلزنی دارد و تحت هیچ شرایطی تسلیم نخواهد شد و برای کسب توپ طلا خواهد جنگید.


مسی نیز با دو گلی که در دیدار را با راسینگ به ثمر رساند ، علاوه بر آنکه 3 امتیاز ارزشمند برای تیمش کسب کرد، توانست در رقابت با رونالدو همچنان شانس خود را بالا نگه دارد و به کریستیانو بفهماند کار تمام تشده است و رقابت همچنان ادامه دارد..


رابین فن پرسی ، کاپیتان و ستاره بی نظیر آرسنال ، که در فصل جاری طلوعی بی نظیر داشته است و یک تنه جور یک تیم را کشیده است ، علاوه بر آنکه بعد از رونالدو و مسی برترین گلزن اروپا است ، با گلزنی های خود از بحران زدگی و تحقیر توپچی ها و ونگر نیز جلوگیری کرده است. فن پرسی  با گلزنی در دیدار با نیوکاسل فاصله خود را با رونالدو و مسی به حداقل رساند و خود را در کورس نگه دارد.


در رده بندی برترین گلزنان قاره سبز بعد از فن پرسی نام هایی از لیگ ها ترکیه و استونی هم به چشم می خورد که با توجه به اینکه ضریب کیفیت لیگ آن ها پایین است ، این دو رقبای سختی برای رونالدو و مسی نخواهند بود. هرچند به احتمال فراوان این بازیکنان در ادامه جای خود را به آقای گل بوندسلیگا و سری A خواهند داد.


*ماریو گومز ، ستاره تیم ملی آلمان و تیم بایرن مونیخ با هتریک تماشایی خود در دیدار با هافنهایم ، علاوه بر آنکه نقش بسزایی در برد بی نظیر 7-1 تیمش داشت ، اوضاع خود را در بین گلزنان برتر لیگ های اروپا سامان بخشید و 21 گل زده در رده ششم جای گرفت ، هرچند او نیز به شدت با ایبرا و رونی رقابت دارند.


*وین رونی مهاجم تیم منچستر یونایتد نیز با دو گلی که در دیار با وست بروم زد ، آژیر خطر را برای گومز به صدا درآورد. رونی در حال حاضر 20 گله است و در تعقیب گومز است.


*ایبرا و هونتلار ، مهاجمان تیم های میلان و شالکه نیز در این هفته برای تیم هایشان گلزنی کردند و رقابت در جدول گلزنان را سخت تر و جذاب تر کردند.


*دهمین گلزن برتر ، سیدو دومبیا است که در تیم زسکا مسکو توپ می زند و با زدن 25 گل در لیگ روسیه ، نام خود را در جمع بزرگان اروپا مطرح ساخته است.هرچند با توجه به پایین بودن ضریب کیفیت لیگ روسیه ، این دومبیا در رده 10 قرار گرفته است.


 


RankPlayer          
CountryClubLeagueWeightGoalsPoints
1C. Ronaldo POR
Real Madrid
ESP2
32
64
2
L. Messi
ARG
Barcelona
ESP230
60
3
R. v Persie
NED
Arsenal ENG226
52
4
A Cekulajevs LVATrans* EST
1
46
46
5
B. Yilmaz TUR
Trabzonspor
TUR
1.530
45
6M. Gomez
GERBayern
GER221
42
7
W. Rooney ENGMan Utd
ENG220
40
8
Ibrahimovic SWEAC Milan ITA219
38
=
K. Huntelaar NEDSchalke
GER219
38
 10S. Doumbia
CIVCSKA
RUS1.52537
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن آزاده در 23/12/1390 | 15:56 گفت:

مسی قهرمان جام ملت های آسیا میشه !!!! ( نظر یه طرفدار متعصب بارسایی ، یعنی واقعا یه همچین هوادارایی هستن :)) )

حبیب در 23/12/1390 | 15:55 گفت:

آخه به خاطر اون لیگ کشکی و مزخرف اسپانیاس که این اتفاقا میفته

hamed در 23/12/1390 | 15:49 گفت:

عشق است رابین مهم نیست چه کسی برنده ی کفش طلا میشه...

arash در 23/12/1390 | 15:47 گفت:

RVP

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:21 گفت:

معلومه اون کوتوله هورمونی برنده میشه

moeinem در 23/12/1390 | 15:13 گفت:

ژسنی

Hossein Y در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

این رونالدو هیچی حالیش نیست

Hossein Y در 23/12/1390 | 15:11 گفت:

messi

amir reza در 23/12/1390 | 14:37 گفت:

messi

Ashkan در 23/12/1390 | 14:28 گفت:

messi

mostafa در 23/12/1390 | 14:25 گفت:

رونالدو غیرقابل مهاره

sepehr najafian در 23/12/1390 | 14:07 گفت:

رونالدو ميبره.خيلي بعيده رابين ببره

Farhad Rahbari در 23/12/1390 | 13:57 گفت:

رضا شاماخ دست از افراطی گری بردار!

Morteza Bauer در 23/12/1390 | 13:46 گفت:

اره با سجاد موافقم

Keivan در 23/12/1390 | 13:44 گفت:

سجاد درسته آرسنال در کل احتیاج به بازیکنای بازیساز داره ولی سانگ و ولکات خیلی خیلی تاثیر داشتن

سجاد در 23/12/1390 | 13:40 گفت:

هر وقت مسي و رونالدو تونستن بدون حتي 1 هافبك بازيساز اينهمه گل بزنن اونوقت با رابين بايد مقايسه بشن
تو رئال اوزيل و كاكا و آلونسو و ايگواين و بنزما و همه در اختيار رونالدو هستن تو بارسا هم ژاوي و اينيستا و پدرو و ويا .... در اختيار مسي
اما تو آرسنال ون پرسي خودش تقريبا ميشه گفت تنهاست

Keivan در 23/12/1390 | 13:39 گفت:

ژورو چرا تو لیست نیست
آها فکر کردم لیست بیشترین گل به خودی هاست...D:

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:33 گفت:

توپ طلا:مسی بعد رونالدو
کفش طلا:رونالدو بعد مسی

رضاشاماخ چوک بندر در 23/12/1390 | 13:18 گفت:

مروان شاماخ مراکشی