نقش حیاتی چیمبرلین تو این بازی

نویسنده: غلامحسین ایمانی

وبلاگ من
نویسنده: غلامحسین ایمانی
من دانشجوی سال 5 پزشکی دانشگاه علوم پزشکی اراکم.منم مثل خیلی از شما ها از اون موقعی که یادم میاد عاشق آرسنال بودم.
کل بازدید: 12,012 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نقش حیاتی چیمبرلین تو این بازی

 
اگه چیمبرلین بتونه همون بازی که روبروی منچستر بازی کردو روبروی میلان بازی کنه به مراتب میتونه میلانو تو...
 


اگه چیمبرلین بتونه همون بازی که روبروی منچستر بازی کردو روبروی میلان بازی کنه به مراتب میتونه میلانو تو این بازی به چالش بکشونه.اخه باید یه جورایی قبول کرد نمیشه به بازیکنانی امثال والکات و رمسی امیدوار بود چون خیلی بگیر نگیر دارن در حالیکه باید قبول کرد که اگه والکات روزش باشه میتونه طوفان کنه.به نظر من ما میتونیم از دروازه بان و دفاعمون یه جورایی مطمین باشیم در حالیکه تو دفاع گیبس میتونه به پاشنه اشیل تیم تبدیل شه.اما تو هافبک  تو این بازی به جنگندگی بیشتر نیاز داریم .من خودم به شخصه به روسیچکی به مراتب اعتقاد بیشتری دارم تا رمسی اما خوب رییس خودش بهتر میدونه کی برا این بازی بهتره.تو حمله هم که حرف اولو اخرو کاپیتان میزنه همچنین میتونیم حسابی به حرکات انفجاری چمبو و ولکات امیدوار باشیم.

تو تیم حریفم باید حواسمون سنگین به زلاتان و بوتنگ و روبینهو باشه.

به امید موفقیت بچه ها تو این بازی...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir mohebbi در 26/11/1390 | 22:55 گفت:

سلام

من خیلی حال میکنم وقتی بچه ها ونگر رو رئیس صدا میکنن

حمید فرازی در 26/11/1390 | 22:44 گفت:

دقیقا نقطه ضعف میلان هم کناره هاش هستو واین خوراک تیم ماست

علی ارشدی در 26/11/1390 | 22:40 گفت:

امیدوارم چمبو هم خوب بازی کنه هم چمبو هم بقیه

توپچی جنوب در 26/11/1390 | 22:38 گفت:

اره چمبو یه چیزی تو مایه های جوانی تی تی هانری هستش هم سرعت خوبی داره هم تکنیک خوبی.....

امشب هم خیلی انگیزه داره اومیدوارم مثل بازی های قبلیش خوب بازی کنه و بجنگه...

شایان در 26/11/1390 | 22:22 گفت:

http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2276&BlogId=17

لطفا این بلاگ را بخوانید

farhad bj در 26/11/1390 | 22:19 گفت:

3-1 mibarim

hesam در 26/11/1390 | 22:12 گفت:

افرين:رييس خودش بهتر ميدونه.

masoud mahmudpur در 26/11/1390 | 21:56 گفت:

باهات موافقم.راستی بچه ها امروز روزنامه ی ایران ورزشی پوستر هانری رو زده بود.من که خریدمش