بازی های پیش رو..!

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 17,133 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازی های پیش رو..!

بچه ها تو چند هفته ی آینده بازیهامون خیلی سخت و فشرده س..


بچه ها تو چند هفته ی آینده بازیهامون خیلی سخت و فشرده س..
ساندرلند تو خونه حریف (تیم 8 ام لیگ)
میلان تو سنسیرو..
تاتنهام..
لیورپول تو آمفیلد..
میلان..
نیوکاسل....
همشونم حساس و مهم ان..اگه همه رو ببریم بارمون رو واسه این فصل بستیم..
بچه ها نمیدونید ژروینیو کی برمیگرده؟؟!!! الان واقعا به تعداد بازیکنای بیشتری نیاز داریم..بازیکنی که اگه رئیس خواست چمبو رو ببره بیرون طراوت بازی گرفته نشه..یا اگه والکات روز خوبش نبود با خیال راحت با یه بازیکن با کیفیت عوضش کنه..
(بچه ها این اولین پستم بود..ینی هرکی اعتراض کنه همینجا خودم رو آتیش میزنماااا)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 17/11/1390 | 21:42 گفت:

با این لیستی که دیدم مطمئن شدم جزو 4 تیم نمیشیم

amir mohebbi در 17/11/1390 | 19:55 گفت:

آرسنال هر سال اول فصل خوب شروع میکرد آخر فصل گند میزد امیدوارم امسال که بد شروع کردیم حداقل آخرش ختم به خیر و خوشی بشه

farshad khadem در 17/11/1390 | 17:48 گفت:

همانطور که ونگر در مصاحبه اخیر گفت تمام بازیهای پیش رو برای ما حکم فینال را دارد که اکر همه فینالها رو ببریم بدون توجه به بازیهای حریفان به اهدافمون میرسیم ضمن اینکه جام حذفی و لیگ قهرمانان هم شانس داریم

peyman در 17/11/1390 | 16:00 گفت:

namardiye bekhoda in che vazeshe .... age 12 ta masdoum nadim shans avordim :(

علی ارشدی در 17/11/1390 | 15:34 گفت:

آرش جان خوب کاری میکنی که می نویسی نوشتن خیلی خوبه انشالله هر وقت چیز جالب و مفیدی به ذهنت رسید بنویس
جروین از مغزش خوب استفاده نمی کنه اما حرکتاش میتونه نظم حریفو به هم بزنه تا بقیه یه کاری بکنن

mohsen abbasi در 17/11/1390 | 15:07 گفت:

این یه لیگه تو لیگ همه بازیا سختن فرق نمی کنه با کی و کجا بازی کتی مهم بردن
نمیتونی بگی کدوم تیم ضعیف و کدوم تیم قوی

حمید فرازی در 17/11/1390 | 14:37 گفت:

بازیای سختی داریم البته نیوکاسل و لیورپولم بازیای سختی دارن.لیورپول به ترتیب با تاتی منچستر و اورتون و آرسنال بازی داره که میتونیم کاملا ازشون فاصله بگیریم هرچند که کار خودمون سخته.فعلا چلسی بازی سختی نداره و باید منتظر بازیشون با آرسنال و سیتی باشیم

arash در 17/11/1390 | 14:07 گفت:

@حسام: عوضش بازیکن با تکنیکیه..البته من با خنگ بودنش مخالفم ولی نظر من اینه که ما به بازیکنای تعویضی آماده نیاز داریم..مثلا تو بازی با منچستر چمبو رو کشید بیرون به هر دلیلی..آرشاوین اصلا اماده نبود تیم از ریتم افتاد..یا همین بازی آخر هم همینظور..تازه ممکنه تو این بازیای فشرده اگه بخواد از تعویض استفاده نکنه و به بازیکنا زیا فشار بیاره بازیکنا مصدوم شن..ینی به هر حال ما به بازیکن تعویضی نیاز داریم..و فکر میکنم الان ژروینیو از همه بهتره...

arash در 17/11/1390 | 14:02 گفت:

@مرتضی: :)))))))) حالا من یه چیزی گفتم..درون حد جدی نگیر..بنزین لیتری 700 تومنت رو ذخیره کن لارمت میشه :))))))

hesam در 17/11/1390 | 13:56 گفت:

اه=اگه

hesam در 17/11/1390 | 13:56 گفت:

ژروينيو تقريبن ده روز ديگه بازياش تموم ميشه(اه ساحل عاج بره فينال)ولي باعرض احترام به نظرتون تو اين بازياي سخت اينده اصلن نميتونه خوب باشه چون خيلي خنگه!!!!

morteza در 17/11/1390 | 13:55 گفت:

این چه پستی گذاشتی.بنزین بدم خدمتتون