شب حیاتی

نویسنده: arash

وبلاگ من
نویسنده: arash
I love arsenal..!
کل بازدید: 17,140 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شب حیاتی

بچه ها ازینکه پستم زیاد فوتبالی نیست ببخشید..!واسه هفته بعد خیلی استرس دارم..من 5 شنبه ی هفته ی دیگه کنکور ارشد دارم..آرسنالم شب 5شنبه با میلان بازی داره..5 6 ماهه دارم واسه کنکور میخونم و اگه کنکور رو خوب بدم خیلی خوب میشه..منم مثل همه ی آرسنالی های دیگه ازینکه آرسنال ببره خیلی شاد میشم و اگه بازی با میلان رو ببره خیلی تو روحیه م واسه کنکور تاثیر داره..!
اینارو به این دلیل اینجا گفتم چون حس میکنم ما یه خونواده ایم..ما با طرفدارای تیمای دیگه فرق داریم..هممون یه جور دیگه به فوتبال نیگاه میکنیم مگه نه میرفتیم طرفدار رئال یا منچستر میشدیم..
میخواستم خواهش کنم واسه موفقیت این عضو کوچیک از خونواده تون و آرسنال تو بازی با میلات دعا کنید..ممنون میشم..
(راستی من قول هم میدم کنکورم که تموم شد کلی اینجا پست خوب بذارم..در ضمن من کامپیوتری هستم و تا حالا چند تایی سایت هم طراحی کردم..اونجوری که شنیدم ادمین سایت دست تنهاست..اگه بخواید من از هفته ی دیگه وقتم آزاده و میتونم تو اداره ی سایت بهش کمک کنم..یا حتی اگه یخواید یه دستی به سر و روی سایت بکشیم)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

arash در 20/11/1390 | 18:44 گفت:

مرسی از نظراتون..کلی دلگرمی بهم دادید..مخصوصا مرسی آقل حسین..
ایول اینجا چه بچه های باحالی داریم *علامت سرخوشی*

محمد اصغری در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

انشاالله همتون قبولین.
واسه منم دعا کنید.

محسن آزاده در 19/11/1390 | 23:40 گفت:

دم همه بر و بچه هایه فرهیخته ی آرسنالی گرم !!! ایشالا همه دوستان موفق و سربلند باشن
آقا آرش شما هم مطمئن باش دعای همه بچه ها پشتته ، با قدرت برو جلو ;)

توپچی جنوب در 19/11/1390 | 23:37 گفت:

اول واسه ارش خان و مرتضی ارزوی موفقیت در کنکور رو میکنم

دوم واسه فرهاد عزیز هم ارزوی موفقیت در کارشناسی ارشد میکنم چون خودم هم این امتحان رو دارم ولی امسال هیچی نخوندم

سوم هم واسه اقایARSENALارزوی موفقیت در ازمون دکتری میکنم .

اصلا حال میکنم میبینم همه طرفداران آرسنال اهل علم و با شخصیت هستند این خودش یه نوع تفاوت با دیگر تیمهاست ما هواداران خاص فوتبالیم و دیدگاه فراتری از فوتبال داریم

میلان رو هم حذف میکنیم خیالتون راحت پرچم بالاست.

M o o r I در 19/11/1390 | 23:32 گفت:

داداش ايشالله ك خوب بدي كنكورتو . التماس دعا

♥Arsenal♥ در 19/11/1390 | 20:35 گفت:

ایشالله هم قبول میشی هم میبره تیمت....*دعا*

hosein در 19/11/1390 | 20:10 گفت:

آرش جان واقعا امیدوارم کنکور رو به بهترین شکل بدی و نتیجه اش هم همونی بشه که خودت میخوای و براش تلاش کردی. داداش چون من این دوره رو گذروندم فقط خواستم یه موردی رو پیشنهاد بدم بهت که برای آزمون هفته بعدت سعی کن ریلکس باشی. تو تلاشت رو کردی و الان وقتی هست که اصلا نباید به آزمون پیش روت به صورت .... "کنکور ارشد".... نگاه کنی. یه آزمونه داداش. یه سری سواله، هرچقدرشو تونستی جواب میدی ... هرچیم جواب ندادی فدای سرت!! مهمون من!:-) نتیجه چی میشه؟! یچی میشه دیگه، اصلا مهم نیست. فقط برو اون چیزی رو که بلدی حل کن.
در مورد بازی آرسنال هم ... اوه! خدایی بدشانسی آوردی. بد موقعی افتاده بازی. ولی به نظر من ریلکس بشین ببین. مطمئن باش بازی رفت 3-0 ببازیم، برگشت 4-0 میزنیم میریم بالا. آرسنال جلو ایتالیایی ها همیشه سربلند بوده. پس اگه خدایی نکرده باختیم، غصه نخور، فکرشم نکن، چون برگشت جبران میکنیم میریم بالا.

امیدوارم هفته خوبی باشه برات هفته بعد. سلامت و پیروز باشی

arsenal در 19/11/1390 | 19:42 گفت:

منم برای همه ی کسانی که در راه کسب علم و دانش تلاش می کنند آرزوی موفقیت دارم. ان شاء الله بعد از قبولی در کارشناسی ارشد و گذراندن این مقطع در 2 یا 3 سال آینده یه پست دیگه بگذاری برای قبولی در آزمون دکتری. البته بچه ها من رو در قبولی آزمون دکتری که در 25 فروردین برگزار میشه هم دعا کنید.
به امید موفقیت آرسنال و تمام آرسنالی ها

فرهاد در 19/11/1390 | 18:40 گفت:

به امید موفقیت تو پسر توپچی

arash در 19/11/1390 | 17:58 گفت:

ینی فدا مدای همتون توپچیاای گل..

ali houshangi در 19/11/1390 | 17:55 گفت:

اقا ارش ارزوی موفقیت واسه تو و تیممون میکنم

ali در 19/11/1390 | 17:42 گفت:

همه با هم یک دل و یک صدا زنده باد آرسنال و هواداراش

Farhad Rahbari در 19/11/1390 | 17:18 گفت:

ایشاللا موفق میشی
منم کنکور ارشد دارم ولی دایورتش کردم.....!
منم دعا کنید توپچیها

مرتضی هادیان در 19/11/1390 | 17:09 گفت:

منم در شرایط مشابهم.
التماس دعا...

arash در 19/11/1390 | 17:00 گفت:

@قربونت آقا حمید..به هر حال من در خدمتم .........

sina در 19/11/1390 | 16:59 گفت:

شرمنده ، کامنت من اشتباه کپی‌ پست شد، شما هم داداش ایشالا قبول میشی‌ ، آرسنال هم میبره ، فقط الکی‌ به خودت استرس نده، همین !
منم موافقم ، مدیریت سایت یکم باید تغییرات بذاره رو سایت .

sina در 19/11/1390 | 16:56 گفت:

فدای همه دوستان عزیز.
مرسی‌ از خوش آمد گوییتون.
بله حرف همتون و قبول دارم ، به هر صورت مدیرانِ باشگاه هم بالا بودن تو جدول و حضور تو مراحل بالا لیقا براشون سود آور خواهد بود ، پس مطمئن باشین به زودی برای سود خودشون هم شده به تیم بازیکن تزریق می‌شه !

Saeed Milani در 19/11/1390 | 16:33 گفت:

حمید جان گفتی مقاله بذار اما نظری ندادی! علی تو چه کردی؟

حمید فرازی در 19/11/1390 | 16:07 گفت:

آفرین آقا آرش.در مورد حرف اولت باهات موافقم.ئر مورد حرف دومت هم اگه بتونی کمک کنی عالیه چون اینجا یه کم مدیرا دست تنهان و احتمالا در آینده ادمین های بیشتری میخوان

علی ارشدی در 19/11/1390 | 16:00 گفت:

ماشالله آرش دمت گرم