نمره بازیکنا

نویسنده: ali houshangi

وبلاگ من
نویسنده: ali houshangi
man az 10 salegi arsenali shodam hata age az primiere league hazf beshe bazam asheghesham
کل بازدید: 8,934 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

نمره بازیکنا

مرسی روسیچکی
شسنی-6 
سانیا-8
کوشیلنی-7.5
ورمایلن-5.5
گیبس-6
روسیچکی-9
سانگ-7.5
ارتتا-6.5
ولکات-8.5
بنایون-7.5
ون پرسی-8.5

جنکینسون-7

واقعا فکر نمیکردم توماس انجوری بازی کنه

انشا الله میلانم همین طوری ببریم اما گل نخوریم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

توپچی جنوب در 9/12/1390 | 02:01 گفت:

مرسی علی کارت درسته .........

T.Vermaelen در 8/12/1390 | 21:13 گفت:

توماس چون چند بازی دفاع کناری( چب بازی کرد اینجوری افت کرده) آخه بیچاره پست اصلیش SW هست.. و همیشه باید آخرین دفاع بازی کنه و عقب تر از همه...
حالا خدا کنه گیبس مصدوم نشه و آماده تر بشه بعد از مصدومیت طولانی مدت و تماس بتونه جا اصلیش بازی کنه همیشه که روز به روز قوی تر شه

دانیال در 8/12/1390 | 19:57 گفت:

به امید همین روال و پیروزی جلوی لیورپول

فرشاد محمودی در 8/12/1390 | 18:45 گفت:

Hآرسنال با غیرت همینه همینه

حمید فرازی در 8/12/1390 | 18:41 گفت:

مرسی.به امید ادامه همین روند

ali houshangi در 8/12/1390 | 17:58 گفت:

چشم داداش

محسن آزاده در 8/12/1390 | 17:55 گفت:

دستت درد نکنه
فقط ازتون خواهش می کنم از این به بعد هر کس نمره بازیکنا رو گذاشت منبعش رو هم ذکر کنه !!!