صعود ارسنال به یک چهارم

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
man ye havadare arsenal va juventus
کل بازدید: 2,558 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند." اورنشتین: "من فکر می کنم که آرسنال هنوز روی به دست آوردن کایسدو یا کسی با آن سطح تمرکز می کند. فکر نمی کنم آنها در این مقطع زمانی تسلیم شده باشند."
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد 

آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
🗓 زمان برگزاری دیدارهای نیمه نهایی کانتیننتال کاپ مشخص شد آرسنال نوزدهم بهمن ساعت ۲۲:۴۵ از منچسترسیتی میزبانی خواهد کرد
تبلیغات توپچی

     

صعود ارسنال به یک چهارم

 ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا


ورمالن شاید با تیاگو سیلوا بازیشون تو یک سطح باشه اما کاشلنی بهتر از نستا هست و سانیا هم خیلی بهتر از اباته هست و ما تنها جناح چپمون مشکل داریم جایی که به احتمال زیاد گیبس بازی میکنه با توجه به سرعتش و شناختی که از ونگر دارم و در مقابل هم انتونینی یا زامبروتا هست که بهتر از گیبس هست و بازیه لاتزیو میلان را که دیدم دیگه مطمئن شدم که اینقدرا هم بردن میلان مشکل نیست خط هافبکشون هم خیلی بی کیفیته تو حمله هم مشکل دارن و افت کردن کاسانو هم که نیست بازیکنان جدیدشون هم لوپز و مصباح است که حالا حالا ها کار دارن تا بیان برای ما خطرساز بشن
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

احسان در 19/11/1390 | 01:18 گفت:

من از پاتو میترسمممممممممممممممم

ولی میبرمشون

توپچی جنوب در 18/11/1390 | 23:00 گفت:

خطرناک ترین بازیکنشون زلاتان و پاتو اینا رو کنترل کنیم بقیه حله!!!!!!

amir mohebbi در 18/11/1390 | 21:11 گفت:

اگه یک گل تو بازی رفت بزنیم بازی برگشت برامون خیلی راحت میشه

mohsen در 18/11/1390 | 19:16 گفت:

فکر نکنم زامبروتا بازی کنه شاید انتونینی قیکس باشه به احتمال زیاد ولی من از این وان بومل خیلی خوشم میاد یه جورایی مثل بارتون اخلاقش میمونه ولی مثل بارتون کثیف نیست خیلی دوسش دارم هر چی نباشه کاپیتان تیم ملیم هست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 18:08 گفت:

منم مظور شما رو فهمیدم محسن جان ولی زاامبروتا خیلی ضعیف شده و قطعا وظیفه اصلی یه مدافع کناری مهار وینگ حریفه.بذار یه مثال بزنم اگه بازی پارسال میلان و تاتنهامو دیده باشی خوب یادت میاد که لنون با دفاع میلان چیکار کرد.دقیقا سبک بازی ولکات شبیه لنونه حتی میتونم بگم از اونم بهتره و ولکات در بازیایی مثل بازی با سیتی که زابالتا عالی کار کرد یا بازی با منچستر که اورا خیلی خوب کار کرد کاملا محو بود ولی بازی با چلسی که اشلی کول خیلی ضعیف بازی میکرد کاملا اون سمت چلسیو آزار داد.میدونم که راه دیگه ای هم واسه مهارش هست ولی وظیفه اصلی به عهده دفاع چپه میلانه همچننی میلان تیم کندی هست و این میتونه خیلی کمکمون کنه

علی ارشدی در 18/11/1390 | 15:44 گفت:

محسن خوش اومدی من از اول دوست داشتم به میلان بخوریم :))

mohsen در 18/11/1390 | 15:16 گفت:

ولی فرار کردن ولکات فقط به دفاع چپ بستگی نداره خیلی راهها وجود داره که ولکات مهار بشه

mohsen در 18/11/1390 | 15:12 گفت:

حمید جون منظورم این بود که زامبروتا یا انتونینی که دفاع چپ میلان هستن از دفاع چپ ما که گیبس باشه بهتر و اماده ترند

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:59 گفت:

gunnersregister : راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس
******************************************************************************
دوست عزیز همین بلاگ که میذاریم یه جور پست و مطمئن باش فقط همین سایت به کاربرا اختبار بلاگ نویسی داده که مدیرا وعده دادن تغییرات خوبی در سایت انجام میدن و بهتره دو سایتو مقایسه نکنیم چون متاسفانه یا خوشبختانه راه این دو از هم جداست

حمید فرازی در 18/11/1390 | 13:55 گفت:

محسن جان شروع بلاگ نویسیتو تبریک میگم. توصیه میکنم اون درباره من رو ویرایش کنی البته میل خودته ولی به خاطر خودت گفتم.به نظر من حتی سمت چپ میلانم بهتر از ما نیست.اگه زامبوراتا باشه که عالیه ولکات میتونه به راحتی فرار کنه

mohsen در 18/11/1390 | 12:05 گفت:

به نظر من هر طوري ميشه بايد بازي رفت حمله اي بازي كنيم

mohsen در 18/11/1390 | 12:03 گفت:

mamnoon ali joon

ali jamshidi در 18/11/1390 | 11:30 گفت:

gunner جان لطفاً مقایسه نکن.
با توجه به گذشته بهتره مقایسه ای انجام ندی.
مدیر قاطی می کنه ها

mohsen در 18/11/1390 | 11:02 گفت:

ببخشید دفعه اول بود انشاا... از این به بعد درستش میکنم

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:57 گفت:

راستی من یه درخواست از Admin دارم.
نمیشه ما هم مثل سایت http://www.gunnerstrust.com/fa/ پست بذاریم.
پستهای اونا خیلی قشنگه و انعطاف پذیرتره.
با سپاس

gunnersregister در 18/11/1390 | 10:55 گفت:

به امید در هم کوبیدن میلان

مهدی افسرده در 18/11/1390 | 10:14 گفت:

shoma ham ke dige milano kardin teame mahalat

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:58 گفت:

خوب دفعه اولش بوده آشنائی نداشته.

محتشم تمیزی در 18/11/1390 | 09:50 گفت:

آقا محسن این متن همه جا نوشتی :D

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:47 گفت:

آقای محسن تبریک به خاطر اولین پستت.
امیدوارم ببریم و بریم بالا.

ali jamshidi در 18/11/1390 | 09:45 گفت:

اشتباهات نتیجه بازی رو تعیین می کنه چون دو تا تیم خیلی به هم نزدیکن و ستاره تعیین کننده ندارن. منظورم از تعیین کننده یعنی اینکه یه تنه دریبل کنه جریان بازی رو عوض کنه یا ریتم بازی رو کنترل کنه. تنها تعیین کننده یا تمام کننده های زمین 2 نفر هستن یکی رابین یکی زلاتان. در کل خیلی شبیه هستیم. حتی نوسانات مون.
به نظر من بازی های کم گلی هست تو ایتالیا

davood در 18/11/1390 | 09:11 گفت:

بازی خیلی حساس و نزدیک میشه
بنظرم بازی رفت 1-1 میشه بازی برگشت 2-1 میبریم

HAMED toopchi در 18/11/1390 | 09:06 گفت:

جورو برگ برنده ميلان!!!!!