یک لحظه چشمهاتونو ببندید

نویسنده: farshad khadem

وبلاگ من
نویسنده: farshad khadem
کل بازدید: 11,376 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک لحظه چشمهاتونو ببندید

دوستان بسیار عزیزم چندماهی بود بعلت جو نامناسب سایت خدمت نبودم به توصیه دوست خوب هممون اقای حمید فرازی که مثل پسرم قبولش دارم اومدم چند دقیقه وقتتونو بگیرم همگی بخاطر مسایلی که دراین وقته درسایت هست دلخوریم پس اجازه میخوام بگم بچه های خوب کانون یک لحظه چشماتونو ببندین یه نفس عمیق . یه صلوات تمومش کنید دیگه اصلا به اتفاقهای اخیر فکرهم نکنیم هیچکدام از دوستان از سایت نمیره عده زیادی از جوانان باشخصیت باحال همه تحصیل کرده حول یک محور یک محفل دور هم جمع شدیم این جا جایی نیست الا ارسنال یک عظمت یک تاریخ 126ساله دوستان ما هواداران ارسنال کم کسی نیستیم هر کدام از مابرای انتخاب یک تیم  دلایل  خاصی داریم  چون یکی از مواردی که مارو از بقیه تیمها جدا میکنه شخصیت هوادارانه میدونید هوادارن ارسنال در انگلستان در جلتلمن بودن شهرت دارند ارسنال زیبا در ارائه بازی ارسنال ممتاز در کادر رهبری وارسنال نمونه درهواداری دوستان خوب قصدم اصلا نصیحت نیست که من شخصا توسط حمید عزیز راهنمایی شدم تیم ما فصل پر فراز ونشیبی داره مشکلات زیادی سر راهه یاد بگیرم به نظر هم ارزش بزاریم اعتقاددارم یک هوادار بارسلونی منجستری یار هر تیم دیگر میتونه بیاد توسایت ارسنال انتقاد کنه درعوض شخصیت ومعرفت بچه های کانونو ببینه بخونه بعد بره فکر کنه پیش خودش بگه عجب  جایی است اینجا این وضع اتفاق نمیوفته مگر به همت ما هوادارن  مطلب ادامه داره باید زحمتو کم کنم تا فردا امید به سر فرازی ارسنال
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حسین ملازینل در 20/1/1391 | 15:23 گفت:

واقعا این اواخر اوضاع کانون به هم ریخته.از شما هم ممنونم جناب مهندس...

مهناز پرتوی در 20/1/1391 | 11:42 گفت:

متاسفانه اینجا کسی تحمل صحبت حتی مفید راجع به تیمای دیگرو نداره و به طور کلی این موضوع هیجان فوتبالم از بین میبره چه برسه دیگه به این سایت...من خودم یه مطلب جالب نوشتم با نام (در مدح الکس فرگوسن)که متاسفانه مجبور شدم چنتا از پیامهای متعصبانه ی افراطی و پاک کنم...

مجتبی هانری در 20/1/1391 | 09:40 گفت:

خیلی ممنون ،،تو فقط وجودت برای کافیه!!همین بس

حمید فرازی در 20/1/1391 | 00:21 گفت:

واقعا ممنونم از شما آقا فرشاد که به عنوان بزرگتر سایت وارد عمل شدید که امیدوارم بچه ها دیگه از شما حرف شنوی داشته باشن و از لطفتون نسبت به منم بسیار سپاسگزارم.اینجا همه دارن زحمت میکشن و منم به عنوان عضو کوچیکی از این کانون وظیفمو انجام دادم.

امیدوارم هم بچه ها از این به بعد جو صمیمی تری ایجاد کنن و شما هم بیشتر در بحثای ما شرکت کنید.فکر کنم به همراه آقای گوجانی دیگه از قدیمی ترین هوادرا باشید که قطعا واسه ما آرسنالیا افتخاریه.

علی ارشدی در 20/1/1391 | 00:06 گفت:

مرسی عزیز
شما حرفت محترمه و تجربه ای که داری برای همه ما مفیده وقتی جو سایت به هم میریزه امثال شما خیلی می تونن کمک کنن واقعا تشکر می کنم که به فکر هستی

arash در 19/1/1391 | 23:16 گفت:

ممنون آقا فرشاد . تا فردا امید به سر فرازی ارسنال.

mahdi rajaei در 19/1/1391 | 22:19 گفت:

در این سن علاقه به فوتبال,اونم آرسنال فقط میتونم یه چیز بگم,عالیه,حرفاتونم که بی نقص.ولی این اختلافات همیشه تو جمع های شلوغ اونم جمعی که جوون توش قالبه نورماله.

reza در 19/1/1391 | 21:49 گفت:

امید وارم به شما گوش کنند بلاخره شما یه جورایی مثل پدر هوادارانید

مهران کاظمی در 19/1/1391 | 20:31 گفت:

مرسی

(Hooman sam (Dark metal در 19/1/1391 | 20:29 گفت:

ممنون آقا فرشاد...
حال کردم با حرفات مخصوصا : درباره من :

با سلام فرشاد هستم 53 سالمه کارشناس نقشه بردارم در پروژه های ساختمانی صنعتی کارمی کنم.از )زمان گوردن بنگس درواربان دهه 70 تیم ملی انگستان با فوتبال جزیره اَشنا شدم با کوین کیگان اخبار لیورپول را دنبال میکردم با اَمدن ونگر اَرسنالی شدم .بنظر من قهرمانی وقتح جام خوبه ولی اَنچه ممتازه اصول وفلسفه باشگاه ارسناله .....( اَرسنال تنها تو بمان
واقعا آرسنال تنها تو بمان...
like like

ناصر در 19/1/1391 | 20:19 گفت:

موافقم 100%+Like

سید امین هاشمی در 19/1/1391 | 20:02 گفت:

مرسی آقا فرشاد

parsa در 19/1/1391 | 20:02 گفت:

مرسی آقای فرشاد
به امید پیروزی در بازی فردا

♥Arsenal♥ در 19/1/1391 | 19:55 گفت:

لطفا مسئله رو حاد نکنید...

پويان در 19/1/1391 | 19:36 گفت:

like

مصطفی کاظمی در 19/1/1391 | 19:33 گفت:

مرسی استاد جان،خوش اومدید.

hesam در 19/1/1391 | 18:55 گفت:

Man bavaram nemishe ye arsenali ba in sen too iran bashe!
Kheili mamnoon babate harfe hAgh.

Pakkhoo در 19/1/1391 | 18:31 گفت:

منم کاملا موافقم

کمیل رحیمی در 19/1/1391 | 17:47 گفت:

حرفاتون جالب بود، مرسی استفاده کردیم

سعيد توپچي در 19/1/1391 | 17:31 گفت:

منم اميدوارم تا وضعيت درست شه

vahid در 19/1/1391 | 17:08 گفت:

بله درست ممنون