نطرسنجی

نویسنده: farshad khadem

وبلاگ من
نویسنده: farshad khadem
کل بازدید: 11,381 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نطرسنجی

دوستان بسیار گرامی بروبچه های دوستداشتنی کانون هوادارن دورد بر همگی
همانطور که میدونید اَرسنال فص 2012-2011 راناامید کننده اَغاز کرد طوری که تا رتبه 17 نزول داشتیم ونگر 4بازیکن ضربتی به تیم اضافه کرد برای 8 مسابقه از اسطوره محبوب هانری بصورت قرضی استفاده کرد امیدها در ژانویه زمانی که بازی های راحتی داشتیم به یاس تبدیل شدتا مقام 6ام نزول کردیم سپس بازیهای سخت فوریه ازراه رسید ارسنال واقعی را در این فصل از همین ماه دیدیم شکست تاتنهام لیورپول ........تا من سیتی حالا اهمگی ارزو داشتیم این تیم بااین روحیه وقدرت 15 مسابقه از لیگ را در پیش داشت تا برسیم به جایگاه واقعی اول.  شما دوستان گلم بفرمایید بزرگترین دلیل و علت اوج گیری ارسنال ورسیدن به این رتبه کدام است عامل ویا عوامل تاثیر گذار را بنویسید . شخصا اعتقاد دارم بغیر از نقش تایین کننده ارسن ونگر در ارتقای تیم حضور اندک ولی بسیار تاثیر گذاز تیری هانری بود که روحیه تیم را دگر گون کرد با امید به سرفرازی ارسنال در بازی امشب  وشما هوادارن صمیمی
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

farshad khadem در 29/1/1391 | 10:45 گفت:

اقای ارشدی عزیز ازلطف شما و سایر رفقای گرامی ممنونم

hamed در 28/1/1391 | 23:35 گفت:

به نظر من هم آنری واقعا تاثیرگذار بود...

سالار لاری در 28/1/1391 | 21:39 گفت:

بلا استثنا اول ونگر
رفتن سه تا خائن ((سه تا از بازیکنای اصلی)) و سه جلسه محرومیت سانگ وجروینیو و مصدومیت های زیاد همچنین نبود بازیکنای
جدید مثل آرتتا باعث شد چند بازی اول رو بسیار نا امید کننده (خودتون بهتر میدونید کدوم بازی ها) شروع کنیم وامیدمون رو به قهرمانی بسیار کمرنگ ببینیم ولی بعد با تدابیر ماهرانه ونگر.......

مصطفی کاظمی در 28/1/1391 | 21:11 گفت:

مطمئنا ونگر مهمترین دلیلشه ولی تنها دلیل نیست.
1) ثبات خط دفاعی یکی از دلایل مهمش بود،من فکر میکنم که بعد از چند سال تونستیم یه ترکیب دفاعیه 7 نفره خوب رو واسه چند هفته پشت سر هم استفاده کنیم.(ژسنی/سانیا/لوران/ورما/گیبس/سونگ/آرتتا)
2) تو کارای هجومی چند وقته که ترکیب جدیدی رو داریم میبینیم(نبوغ ونگر)،اینکه والکوت و رابین دو مهاجم کنار هم باشن و توماس به راست بزنه و رمسی/بنایون به چپ باعث سردرگمی مدافعین حریف میشه در ضمن این ترکیب هجومی انعطاف زیادی داره و میشه تاکتیکای حمله ی مختلفی رو باهاش اجرا کرد.
3) حضور هانری هم ازین نظر مهم بود که هواداران تیم رو به یاد گذشته های خوب انداخت و حمایت از ونگر بیشتر شد و تیم شرایط آرومتری در کنار خودش میدید.
.
آقا فرشاد منم حرف علی رو تایید میکنم شما باعث افتخار ما و آرسنالی.

پويان در 28/1/1391 | 20:41 گفت:

ارسن ونگر و بازگشت مصدومان و خريد ارتتا و مرتساكر و بنايون ط سانتوس و حضور تي تي و غيرت بازيكناو تماشاگرا
اخه دلايل خيلين
ولي مهم ترين پروفسور ونگر

علی ارشدی در 28/1/1391 | 20:22 گفت:

همون طور که بچه ها اشاره کردن عوامل متعددن

1. ونگر: قطعا رئیس نقش حیاتی خودشو به خوبی ایفا کرده شما هری ردنپ رو ببینید با اون همه ادعا تیمش بعد از 5_2 رفت تو سراشیبی هنوزم اون تاتنهام قبل از 5_2 نشده اما ونگر خیلی خوب تونست تیمو جمع کنه

2. برگشت مصدوما: مسلما اگه در طول فصل چهار تا مدافع کناریمونو از دست نمی دادیم این قدر ضربه نمی خوردیم واقعا کناره ها نقطه ضعفمون شده بودن بازی برگشت با یونایتد رو به خاطر بیارین متوجه میشین چی میگم

3.روسیچکی و آرتتا: حمید زحمتا کشید توضیحشو داد من دیگه تکرار نمی کنم

4. class و به قول حسین شخصیت تیمی که باز اونم تکرار مکرراته گفتنش

تیری هم قطعا تاثیر گذار بوده مخصوصا بیرون از زمین

فرشاد جان شما واقعا باعث افتخاری من شخصا خیلی به خودم می بالم که طرفدار تیمی شدم که امثال شما و بقیه ی بچه های اینجا طرفداراشو تشکیل می دن

parsa در 28/1/1391 | 20:02 گفت:

فرشاد جون از پست قشنگت ممنون
1-آرسن ونگر
2-بازی های درخشان ون پرسی
3-هانری عزیز و دوست داشتنی که بمب روحیه است.

abolfazl در 28/1/1391 | 19:59 گفت:

1-فقط ونگر کمی هم رابین

دانیال در 28/1/1391 | 19:58 گفت:

1. ونگر

2.بقیه ی عوامل

حمید فرازی در 28/1/1391 | 19:32 گفت:

عوامل مختلفی دست به دست هم دادن باز اوج بگیریم:

تجربه و نبوغ ونگر از یه طرف خودش مزید بر علت بود و بعد هم بازگشت مصدومین.فراموش نکنیم که مدت خیلی زیادی هیچ مدافع کنار تخصصی نداشتیم و علاوه بر اینکه بازیکنی مثل ورمالن باید در پست غیرتخصصیش بازی میکرد مدافع بی کیفیتی مثل ژورو هم در قلب دفاعمون بود و این ساختار دفاعی تیم رو به هم میریخت.

اضافه شدن بازیکن با تجربه ای مثل روسیچکی و اوج گیری مجدد در کنار آرتتا که با عملکرد با ثباتش رفت رفته هماهنگ شده به همراه سانگ جوان خط میانی تیم رو کاملا پرقدرت کردن و نباید از بازی های خوب ولکات در دو ماه اخیر هم چشم پوشی کرد و در آخر هم مهاجم بی نظیری مثل فن پرسی کمک زیادی به ما کرد تا به اینجا رسیدیم.ولی من هنوزم با وینگ چپ تیم مشکل دارم و بعد از این همه مدت در اون نقطه هنوز مهره قابل اتکایی پیدا نکردیم هرچند که خودم به چمبو اعتقاد دارم ولی هنوز خیلی جوونه.

اون مساله class هم خیلی تاثیر داشت و نشون دادیم آرسنال همیشه بزرگ خواهند ماند.بابت پست هم از شما ممنونم آقا فرشاد

♥Arsenal♥ در 28/1/1391 | 19:20 گفت:

امسال همیشه به یادم میمونه تو بدترین شرایط تاریخی ترین بردها و باخت هارو آوردیم.....!!!
تو سالی که بقیه تیم ها مثل تاتی وچلسی و لیورپول شرایط خوبی داشتند به لیگ قهرمانان راه پیدا نکردند (البته هنوز معلوم نیست)


1-آرسن ونگر

2-سرمربی تیم

3-ونگر

4-سرمربی آرسنال

5-پروفسور

6-اونی که به بچه ها میگه چیکار کنید.....;)
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
7-همونی اسمش آرسن ونگره
8-رابین ون پرسی و بقیه ;)

مهناز پرتوی در 28/1/1391 | 19:17 گفت:

1-تیری آنری با امدنش ما که فرسنگها باهاش فاصله داشتیم و شنگول کرد چه برسه به خود تیم...صد درصد اول انری
2-خرید های خوب...
3-ونگر

مجتبی هانری در 28/1/1391 | 18:46 گفت:

ممنون اقا فرشاد!!!!
‏1ونگر....
‏2زحمت های کا پیتان....
‏3برگشت روحیه به تیم با حضوز تی تی‎...
‏4والبته اصلی ترین دلیل:خرید بازیکن ها چون ارتتا.....
اقا ممنون از پست وتشکر

محمد على(اباى) در 28/1/1391 | 18:28 گفت:

gheyrat

آرمان الهیاری در 28/1/1391 | 18:25 گفت:

اول تجربه ی ونگر؛بعد تجربه ی تی تی؛اعتماد به نفس پیدا کردن بازیکن های تیم؛بازگشت مصدومین

(Hooman sam (Dark metal در 28/1/1391 | 18:05 گفت:

ممنون آقا فرشاد ...
وقتی میای تو سایت من روحیه میگیرم... از اعماق وجود به تیمم و طرفداراش افتخار میکنم...
منم تجربه و آشنایی کامل ونگر با شرایط تیم رو عامل اصلی میدونم...
-------------
ویشکا خودت مچ خودتو میگیری ؟؟؟
نزدیک به هم که نیستن یخوای بگی عامل اشتباه سرعت بالای تایپ بووووووووووووووود !!!
like like

سعيد توپچي در 28/1/1391 | 17:48 گفت:

بدون شک اول نبوغ ونگر و چند خريد اورژانسي تيم رو متحول کرد و در لول بعد اين بازگشت معجزه‌آسارو مديون حضور موقت اسطورمون هستيم که روحيه تيم رو ارتقاء داد.
تي‌تي با اين کارش نشون داد که هنوزم قلبش برا آرسنال مي‌تپه((قابل توجه اونايي که براي توجيه بي‌غيرتي اون سوسک خائن، رفتن تي‌تي به بارسارو مثال مي‌زنن))

Vishka در 28/1/1391 | 17:10 گفت:

مهشر؟؟؟؟؟؟؟؟محشر درسته

Vishka در 28/1/1391 | 17:09 گفت:

1-اول از همه تجربه زیاد ونگر(ونگر مرد روزهای سخت)
2-کاپیتانی رابین فان پرسی مهشر بود چون تجربه لازم رو داشت و مثل سسک فابرگای با سن کم کاپیتان تیم نشد.
3-سومیش ورود آنری و روحیه گرفتن تیم بود .البته آنری اون آنری چند فصل قبل نبود ولی وجودش انگیزه ای بود برای تیم
4-حتی شکست 4بر صفر مقابل میلان هم بی تاثیر نبود رگ غیرت بازیکنا را به جوش آورد تا تاتنهام و لیور رو ببرن و اون سه شنبه دراماتیک تیمو متحول کرد(برد 3 بر صفر میلان)

حسین در 28/1/1391 | 17:08 گفت:

مربیگری

حسین در 28/1/1391 | 17:08 گفت:

ممنون اقا فرشاد به خاطر پست خوبتون.

در جواب سوال شمابه نظر من در وهله اول شخصیت تیمی بالای آرسنال هست که به طور کلی عامل شخصیت تیمی در فوتبال امروز خیلی تاثیر گذاره و میبنیم تیم های بزرگ اروپایی حتی در شدیدترین افت هاشون هم از رتبه های 5 و 6 به ندرت پایین میان چون هر تیمی برای خودش یک base مشخصی داره که به خاطر همین در مورد ارسنال بعنوان یکی از تیم های بزرگ اروپا رتبه های پایین تر از 5 از نظر روانی قابل قبول نیست و این موضوع رو ی نتایج تیم تاثیر مستقیم میذاره.

در درجه بعدی بدون شک مربیگیری ونگر تاثیر گذار بوده که با تدابیر خودش برد های خاطره انگیزی مثل دو داربی لندن و چند پیروزی سرنوشت ساز دیگه همراه با نتایج اکثرا خوب در مقابل تیم های متوسط از نظر امتیاز گیری موفق بوده و رتبه فعلی حداقل چیزیه که ارسنال میتونست این فصل بدست بیاره.

در درجه سوم هم بهر حال تک ستاره ها همیشه تاثیر خودشون رو میذارن و من بعنوان عامل سوم گل های فن پرسی رو معرفی میکنم.

سید سجاد حسینی در 28/1/1391 | 16:51 گفت:

فقط نبوغ آرسن ونگر

سید سجاد حسینی در 28/1/1391 | 16:51 گفت:

فقط نبوغ آرسن ونگر