قهرمان ؟

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 32,037 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

قهرمان ؟


بالاخره لیگ برتر هم به خوبی و خوشی تموم شد و تیم ما هم راهی لیگ قهرمانان اروپا شد ولی من کلا نارا ضیم ...................................................................................


از یه طرف منچستر و هاوارد وب قهرمان میشدن و از یه طرف هم السیتی .... به شخصه دوست داشتم  یونایتد قهرمان بشه تا سمیر نصری و بقیه اونایی که رفتن سیتی ضایع شن ( اون جمله نصری بعد از بازی با آرسنال یادتونه که گفته بود ما زود ت از آرسنال قهرمان میشیم؟) . ولی نشد!

شاید حق با اونا بود که تو آرسنال کاپ نمیگرفتن و رفتن به سیتی واسشون بهتر شد.

به هر حال امید به این که خرید خوب انجام  بدیم و واسه فصل بعد قهرمان شیم .(بارسلون با این همه بازیکن100 میلیون یورو بودجه گذاشته واسه تابستون ).

موفق باشید

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

رضا توپچی در 25/2/1391 | 01:15 گفت:

من موافق حرف های مجتبی هستم
اگه شانچستر قهرمان میشد وا ویلا میشد...کی جلوی شاچستری ها رو میتونست بگیره....
به امید قهرمانی سال بعد....

(Hooman sam (Dark metal در 25/2/1391 | 00:09 گفت:

نچ نچ...
من خیلیم شادم...
چون حرفای یه بچه ای مثل نصری هیچ اهمیتی نداره واسم...
like \\m// like

مهناز پرتوی در 24/2/1391 | 23:24 گفت:

سال دیگه ام همین آشو همین کاسه الانم اگه سومیم صدقه سر رابینه...(ونگر دوست داریم)

مهناز پرتوی در 24/2/1391 | 23:23 گفت:

آقا احسان میدونستید والکات هم از یونایتد متنفره؟؟؟؟

Farhad Rahbari در 24/2/1391 | 23:22 گفت:

هر چی پیروز امیرپور گفته حقه
دمت گرم

مهدی افسرده در 24/2/1391 | 23:22 گفت:

من گل های بازی امشبو ندیدم

یه نفر لینک دانلودشو بزاره

مهدی افسرده در 24/2/1391 | 23:22 گفت:

من گل های بازی امشبو ندیدم

یه نفر لینک دانلودشو بزاره

احسان در 24/2/1391 | 22:38 گفت:

از بین بد و بدتر بده رای اورد بازم بهتر شد!!

من رسما از منچستر بدجور متنفرم تا کی با این پیروزی های زشتتون قهرمان بشن؟؟

نصری هم بزارین رو نیمکت خوش باشه

میلاد کشوری در 24/2/1391 | 22:33 گفت:

بچه ها به این لینک برین و در نظر سنجی ابوموسی شرکت کنین. الان امارات تقریبا دو برابر ایران رای داره. لینک رو به هر کسی هم که می تونین بفرستین:
http://www.abumusavote.com/index.php

reza در 24/2/1391 | 22:09 گفت:

بهتون حق میدم علی جان ولی همون جور که گفتم وظیفی بود که ادا شد

hamed در 24/2/1391 | 22:06 گفت:

انشاالله فصل بعد جبران میکینیم...

mohsen در 24/2/1391 | 22:04 گفت:

mohamad ali : داداش من اون روز به این ور نرفتم انتشارات چشمه . اگه رفته بودم حتما بهت خبر میدادم . از ما دلگیر مباش .
سر حرفم هستم برم اونجا برات میگیرم .

محمد على(اباى) در 24/2/1391 | 21:40 گفت:

......

علی ارشدی در 24/2/1391 | 21:26 گفت:

reza@ رضا جان حرفت درسته و من هم حق رو به تو میدم اما متاسفانه خودت هم خوب می دونی که ممکن بود این بحث به جاهای خیلی باریکی بکشه و همون طور که گفتم تو این چند روز سر این ماجرا چند تا سایت فیلتر شدن پاک شدنش برای مصالح سایت بود


نصری خر کیه دیگه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

مهم این بود که فرگی و اورا و رونی قهرمان نشن دشمن دیرینه اونا هستن نه سیتی

مجتبی هانری در 24/2/1391 | 21:22 گفت:

نه بابا ماهم دوران طلائی داشتیم !!!!
باید امید به اینده داشته باشیم!!!
نه حق با اون خاک بر سرها <<نصری،کلیچی>> نبود اون ها حیف بودند در ارسنال بازی کردند چون ارسنال نیاز به بازیکنان با تعصبی چون رابین داره!نه اون پول پرست ها...........

hamid در 24/2/1391 | 21:20 گفت:

نصری کوچیکتر از این حرفاست که به خاطرش راضی به قهرمانی یونایتد بشیم
--------------
باید دهنتو طلا گرفت به خاطر این حرف
الان اون بچه خوشحالی کرد که سیتی قهرمان شد هضمش برام خیلی آسون تره تا فرگوسن باد به قبقبش می نداخت و بی جنبه بازی در می آورد

reza در 24/2/1391 | 21:19 گفت:

بچه ها اصلا برام مهم نیست که پست امام نقی (ع) رو پاک کردن . بلکه بهشون حق هم میدم ولی این وظیفه ی من بود بود که یجوری اعتراضم رو بگم

خیلی ممنون

soroosh در 24/2/1391 | 21:16 گفت:

بی خیال
حالا که فکر می کنم نمی تونم قیافه گرفتن رفیق های منچستریم رو تحمل کنم
بهتر!!!!!!!!!!!!
من که الان خوشحالام+گور بابای نصری (نیمکت واسه خود خودت ساله دیگه)

پیروز در 24/2/1391 | 21:15 گفت:

کاملا مخالفم. دشمن ما من یوه. و سیتی نیست. حالا دو سه تا بازیکن هم بره اونجا، دشمن ما باشگاه منچستره نه دو سه بازیکن سیتی. تقسیم قدرت به نفع ماست. دیگه داشت مسخره میشد لیگ همش منچستر قهرمان میشد.
من که وقتی سیتی گل زد پریدم تو هوا. از منچستر متنفرم.

مهران کاظمی در 24/2/1391 | 21:13 گفت:

نصری کوچیکتر از این حرفاست که به خاطرش راضی به قهرمانی یونایتد بشیم

مصطفی کاظمی در 24/2/1391 | 21:04 گفت:

با همه حرفات موافقم.