در ناامیدی بسی امید است

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 31,978 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

در ناامیدی بسی امید است

................................................................................................ 
سلام خدمت همه بکس آرسنال .عیدتونم مبارک باشه


بچه ها یه حجمه رسانه ای! بعد بازی با منچستر بوجود اومد که طبیعی هم هست .  بچه ها اکثرا ناراضی هستن مثل خودم ولی ما به نوعی اینارو قبول کردیم که طرفدار آرسنال شدیم. بعضی دوستان میگن ونگر باید بره ولی باور کنین نه ونگر میره نه با رفتنش اوضاع بهتر میشه.


تنها قضیه ای که این وسط من باهاش مشکل دارم بازی ندادن به آرشاوینه که هیچ جوره تو کتم نمیره ( احتمالا میخواد نیم فصل بفروشتش).تیم ما مشکلش نداشتن یه خرس وسط زمینه ( که سانگ بود) ویه تمام کننده . اگه این بازیکنا رو بگیره


یه نظرم آرسنال به کورس قهرمانی برمیگرده ولی به دلیل نداشتن( ..پرسی ) قهرمان نمیشه  

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 15/8/1391 | 18:08 گفت:

They'll Keep Selling & We'll Keep Crying

reza در 15/8/1391 | 11:42 گفت:

خدا کنه یه کم سر عقل بیان و با جون و دل بازی کنن
هیچ چیز غیر ممکن نیست فقط باید بازیکنا بخوان
با مربیگری ونگرم تیم رو به جلو میره
خدا کنه قهرمان شیم آرزوی 8ساله تموم بشه

محمد يزداني در 15/8/1391 | 08:31 گفت:

زمانی که پاتریک ویرا تو آرسنال بود اون وسط همیشه مال آرسنال بود حتی تو بازی با منچستر چون بسیار جنگنده و قلدر بود و پیش حریف کم نمی آورد ولی الان همچین بازکنی تو تیم وجود نداره که بتونه تو بازیهای بزرگ وسط زمینو حفظ کنه ما دیدیم که هم تو بازی با منچستر هم تو بازی با چلسی تو این منطقه تقریبا حرفی نداشتیم.مالکیت توپ شاید داشتیم ولی وقتی نتونی موقعیت ایجاد کنی اونم زمانی که عقب هستی فایده نداره جز دلخوشی.
درسته الان جک اومده شاید تا یکی دو ماه دیگه بتونه اینکارو انجام بده ولی هنوز جا داره تا یکی مث ویرا بشه.

hafez در 14/8/1391 | 23:04 گفت:

آقا ونگر چرا به آرشاوین بازی نمیده.خیلی خوبه این آندری

masoud mahmudpur در 14/8/1391 | 21:59 گفت:

به نظر من هموولکات خیلی بهتر از جیرو هست.فقط نمیتونه هد بزنه

محمد مهدی در 14/8/1391 | 21:42 گفت:

تیمور احمدی:
محمد مهدی پسر خوب تو تکلیفت با خودت هم مشخص نیست

یه پست میزاری ونگر باید بره و تو اینجا کامنت میزاری که به ونگر امید داری

اخه عزیزم چرا انقدر عجولی تو ؟ صبر کن تا اخر فصل بعد بیا هر چی دلت خواست بگو الان برای نتیجه گیری زوده

ولی به یه چیزی ایمان داشته باش ما با این بازیکن ها قهرمان لیگ نمیشیم

ولی میتونیم عنوان سومی فصل پیش رو تکرار کنیم
************************************************************************
من تو پستم بارها و بارها از ونگر تعریف دادم خیلی هم دوسش دارم.
چند بارم گفتم هم از نظره ارسنال هم از نظر فیفا بهترین مربی هست.
ولی اگه میخواد این سیاست ها رو همچنان رویه ارسنال پیاده کنه اگه بره بهتره

sepehr najafian در 14/8/1391 | 21:02 گفت:

وولکات ميتونه نوک بازي کنه

محمد مهدی در 14/8/1391 | 20:50 گفت:

بخدا دلیل باخت ما بازی ندادن ولکات و ارشاوین بود.

نمیگم اینا معجزه میکنن ولی حداقل وقتی اومدن تیم جون گرفت و بعد از 80 دقیقه تونس فشار بیاره.

درضمن من مطمئنم ونگر ارسنال رو به کورس قهرمانی برمیگردونه

حسین ملازینل در 14/8/1391 | 20:17 گفت:

توی این شرایط من شانس آرسنال واسه قهرمانی رو تقریبا 5% میدونم...البته همنطور که گفتی در نا امیدی بسی امید است و در تکمیل فرمایشات جنابعالی باید عرض کنم که پایان شب سیه سپید است...
امیدوارم که تیم دیگه تا نیم فصل باختی رو نده به حریفاش تا بتونیم یکم به بالا نشینا نزدیک بشیم...

jafar در 14/8/1391 | 17:58 گفت:

بنظر من تیم نیازی به سانگ نداره با وجود آرتتا , کاسورلا,ویلشر,روسیچکی و از همه مهمتر رمسی
در مورد تموم کننده باهات موافقم ولی چاره ای نیست باید ببینیم چی میشه