نظر مدیر بخش اسپانیایی گل

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,400 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر مدیر بخش اسپانیایی گل

نظر مدیر بخش اسپانیایی گل در مورد انتقال ویا به آرسنالسلام این متن ترجمه از سایت گل بریتانیا هست

مارتین لانگر :

انتقال داوید ویا از هز جهت برای بارسا محتمل است .


برای شروع بسیار واضح است که ویا بعد از بازگشت از مصدومیت برای بارسا آن ویا سابق نیست. و منابع درون باشگاه اطلاع داده اند که او حتی دیگر به فرم سابق باز نخواهد گشت.

حتی اگر هم بازگردد او نمیتواند در پست مورد علاقه خود یعنی مهاجم نوک بازی نکند . زیرا باید با مسی رقابت کند. بنابرین باید به کناره ها برود جایی که باید با پدرو و کوانکا - سانچز و حتی اینیستا رقابت کند.

بر هیچ کس پوشیده نیست که ویا میخواهد بازی کند و هر روز که او روی نیمکت بنشیند از اقیمت او کاسته خواهد شد .

بنابر این برای بارسا منطقی خواهد بود که در قبال ویا در آمد کسب کند . کسی که بنظر نمیرسد چه در کوتاه مدت چه در بلند مدت برای بارسا  مهره ای ضروری باشد .

موفق باشید

 

http://www.goal.com/en-gb/news/2892/transfer-zone/2013/01/04/3647589/arsenal-make-formal-david-villa-approach-

as-they-prepare

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی در 16/10/1391 | 19:27 گفت:

داش پویا به خودت بیا بابا
8ساله حرص میخوره دااااااا

پويان در 16/10/1391 | 16:21 گفت:

aqaye hamidreza tohin nakon
chetor be khodet ejaze midi inja be arsene o arsenal tohin koni?
akhe to chi mifahmi?
toyi k liyaqate arsenalo tarafdarisho nadari
dg shouresho dar ovordin

mohsen در 16/10/1391 | 15:18 گفت:

کی گفته نمیتونه تو لیگ قهرمانان بازی کنه ؟
بازیکنی نمیتونه تو لیگ قهرمانان بازی کنه که تو همین فصل لیگ قهرمانان واسه یه تیم دیگه بازی کرده باشه . ویا هم که برای بارسا بازی نکرده

masoud mahmudpur در 16/10/1391 | 14:38 گفت:

مرسی.ایشاالله بیاد یه کم میل به قهرمانی تو تیم بره بالا

حمید پیرنیا در 16/10/1391 | 14:11 گفت:

نه آقا ویا نمیتونه بازی کنه اینا شایعست

حمید پیرنیا در 16/10/1391 | 14:08 گفت:

نه آقا ویا نمیتونه بازی کنه اینا شایعست

محمد مهدی در 16/10/1391 | 13:25 گفت:

پارسا مطمئنی ویا میتونه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
به نظره من دو میلیون بزارن رو این پول برن اشتروتمن رو بخرن خیلی بهتره.. یا تا اخره فصل واسه مهاجم صبر کنن چون تابستون واسه مهاجم بازار میشه خداااااااااا. همش استعداد تو بازار میمونه

parsa .R در 16/10/1391 | 11:44 گفت:

اره داداش سید گل

سید حسین در 16/10/1391 | 11:09 گفت:

راستی ویا تواروپا میتونه برای ارسنال بازی کنه؟

سید حسین در 16/10/1391 | 11:08 گفت:

راستی ویا تواروپا میتونه برای ارسنال بازی کنه

حمیدرضا در 16/10/1391 | 10:19 گفت:

ما لیاقت بازیکن با کیفیت رو نداریم. البته کیفیت واقعی رو میگم نه کیفیتی که ونگر مد نظرشه. آره عزیزان تا وقتی ونگر هست ما لیاقت بازیکن با کیفیت نداریم