اظهار نظر ریبری

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,397 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اظهار نظر ریبری

فرانک ریبری از پیروزی آسان مقابل آرسنال تعجب زده شده است.


GOAL.COM/EN
مرد فرانسوی بایرن میگوید آرسنالیها از کمبود اعتماد به نفس رنج میبرند . این در حالی است که هم تیمی او فن بویتن میگوید آرسنالیها هنوز برای صعود شانس دارند.
مهاجم فرانسوی اضافه میکند : با توجه به شرایط مربی آرسنال پیروزی آسان به نظر میرسیده است.
تیم آلمانی در یک بازی طوفانی موفق شدند تیم لیگ برتری را در لندن در هم بکوبند . دو گل زود هنگام کروس و مولر و سپس گل پودولسکس برای آرسنال و در آخر هم گل مانزوکیچ.
این نتیجه توپچی ها را در شرایط نا مناسبی برای دور برگشت قرار میدهد . ریبری اضافه میکند انتظار این نتیجه را نداسته است.
(( ما فکر نمیکردیم این قدر آسان باشد . ما میدانستیم که آنه در لیگ شرایط خوبی ندارند . شاید آنها از کمبود اعتماد به نفس رنج میبردند .
ولی ما خوشحالیم که این نتیجه را گرفته ایم  . ما در کنار هم به سختی تلاش میکنیم با آروزی بازی خوب برد ودفاع خوب . خیلی مهم است که اینها را به همراه داشته باشید .))

 آرسنال برای صعود به مرحله بعد در بازی برگشت در آلیانز نیازمند حداقل 3 گل است . که صعود بایرن محتمل تر به نظر میرسد . 
هم تیمی ریبری فن بویتن در این باره میگوید : ما گام اول را برداشته ایم . و باید به خوبی خود را برای بازی برگشت آماده کنیم زیرا آرسنال همچنان یک اسلحه بزرگ است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

♥Arsenal♥ در 9/12/1391 | 14:34 گفت:

منکه از شکست استقبال میکنم ولی شکست با آبرو....

به هر حال یه دو دوتا چارتا کنی میدونی که جام UCL واسه دستای ورمائلن خیلی سنگینه....


بهتره چارم یا سوم بشیم توی لیگ تا برای قهرمانی چمپیونز خیز برداریم...

♥Arsenal♥ در 9/12/1391 | 14:32 گفت:

هیچ چیز غیر ممکن نیست توی فوتبال...........

آریان در 6/12/1391 | 19:53 گفت:

Reza جان نه این آرسنال اون آرسناله و نه این بایرن میلانه...........دیگه از این حرفای غیر حرفه ای نزن

علیرضا در 5/12/1391 | 19:34 گفت:

امید چیز خوبیه ولی به شرطی که اعتماد به نفسشون بالا بره و ترکیب اولیه تیم خوب باشه

sajad coyg در 4/12/1391 | 20:39 گفت:

آرسنال دوستت دارم و میدانم که تو چه خواهی کرد در آلیانس آرنا

mahdi rajaei در 4/12/1391 | 18:03 گفت:

از نظر منطقی حذف شدیم ولی تو فوتبال هیچ وقت منطق جایی نداره.هیچ منطقی نمی گفت ارسنال بارسا رو تو امارت 2-1 می بره ولی برد.هیچ کسی فک نمی کرد میلان اونم با پشتوانه ی 4 گل زده تو امارت 3-0 به ارسنال به بازه که اگه همین فن پرسی خائن دقت می کرد اون تک به تک رو از دو متری تقدیم ابیاتی نمی کرد ارسنال حتی شگفتی ساز هم می شد.
اینا رو نمی گم که بگم ما می 100٪ صعود کننده ایم ولی می گم 100٪ حذف نشدیم.

mohsen در 4/12/1391 | 17:38 گفت:

@ آریان
این یه خبره که گل امروز گذاشته ! قدیمی نیست . نیازی نمیبینم جوابتو بدم

Keivan در 4/12/1391 | 14:25 گفت:

تو هایبوری 3-0 باختیم،تو مه آتزا 5-1 بردیم...ولی تو مونیخ کی میخواد تی تیمون بشه !!!

Reza در 4/12/1391 | 13:01 گفت:

پارسال از میلان4 تا خوردیم ولی برگش تو یه شروع تو فانی 3تا زدیم درست که گل 4رم رو نزدیم و حذف شدیم اما میتونیم از اون تجربه استفاده لارم رو ببریم

آریان در 4/12/1391 | 09:07 گفت:

دیس لایک نوش جونت

بابا بازی آرسنال_بایرن تموم شد چرا متوجه نیستسن شما ها بابا باختیم ناراحت شدیم ناامید شدیم تموم شد رفت یکی میاد دلیل باخت رو بررسی میکنه یکی دلیل فنی باخت رو میزاره یه نفر.......لا اله الا اله

امير محمد در 4/12/1391 | 09:00 گفت:

thanks