ون پرسی قهرمان

نویسنده: mohsen

وبلاگ من
نویسنده: mohsen
...
کل بازدید: 33,398 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ون پرسی قهرمان

دیشب برای بیستمین بار منچستر یونایتد قهرمان لیگ برتر انگلیس شد تا صدر جدول بیشترین تعداد قهرمانی رو  با جا گذاشتن لیورپول داشته باشه .
یه نکته ظریفی که هست اینه که ون پرسی تا الان 24 گل زده 16 پاس گل . یعنی روی 40 گل تاثیر مستقیم داشته .
 از اون جالبتر اینه که یوتایتد تا الان 78 گل زده . یعنی ون پرسی روی بیش از 50% گلها موثر بوده .
چیزی که بیشتر از همه چیز آزارم میده تداوم قهرمانی ستاره های جدا شده از آرسناله که در حال اثبات ادعا شون هستن که برای بدست آوردن جام از آرسنال  رفتن.
با این روند هیچ امیدی ندارم  که این تابستان کسی از تیم جدا نشه . فقط دعا میکنم حماقت دوستان در هیئت مدیره و ترس دوستان از هیئت مدیره در کادر فنی به پایان برسه .
راستی ون پرسی احتمالا آقای گل هم میشه . حتما دیشب تو استادیو مداشتن بهش میگفتن : ون پرسی قهرمان امسالم اینجا بمان!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 5/2/1392 | 10:40 گفت:

دوستان اگه دنبال خائن میگردید اونو باید اونو توی تیم خودمون پیدا کنیم.
روند خروج بازیکنها ادامه داره.و شما افراد بیشتری رو خائن لقب میدید.
اما همین روند نشون میده که خائن درون تیمه و هنوز از تیم خارج نشده.
کسی که ذهن هوادارا رو جای دیگه معطوف کرده و خودشو از نظرها دور کرده تا با کمترین آسیب جیبشو پر کنه و در عین حال جایگاهش رو حفظ کنه.

رابین تو هیچ وقت خائن نیستی و نخواهی بود.هرگز.
تو فقط بزرگی هستی که برای بزرگی از تیم رفتی.درست مثل هانری.
فقط با این تفاوت که هانری خیلی جام بدست آورد و فقط به خاطر یکی رفت ولی تو هیچی بدست نیاوردی و رفتی.

اگه ونپرسی خائنه هانری به شدت بیشتر از ونپرسی خائنه.

ali در 5/2/1392 | 09:06 گفت:

من وقتی میخوام بهش توهین کنم یاد گلی میفتم که به بارسا زد و یادم میره که خائنه

rasool در 3/2/1392 | 22:10 گفت:

حالا این کخ شعار بازیه دیشب بوده...بزار بازی با ارسنال برسه ببین اون موقع چخ شعارایی بهش میدن .من یکی دوتا ساختم ولی نمیتونم بگم!!!!!!!!!!!F:

توپچی جنوب در 3/2/1392 | 19:19 گفت:

نميدونم ولي از نظر من او ظاهرا قهرمانه،
قهرمان واقعي استيوي جرارد، فرانچسكو توتي هست
قهرمان واقعي اين فصل براي من تئو ولكاته كه تمديد كرد،
او فقط خائن ، يه خائن بزرگ

مهدی 111 در 3/2/1392 | 19:10 گفت:


farshad khadem:
تاثیر فان پرسی در قهرمانی منچستر انکار ناپذیره ایا مدیران ارسنال اینو فهمیدند ؟ امیدوارم بفهمند اگر نه بقول محسن این قصه سر دراز داره باز هم شاهد خواهیم بود که ستاره ها کسب افتخار را در باشگاهای دیگه جستجو کنند
***************************
اگه میفهمیدن که حال و روز ما این نبود.این اول بارم نیس که این اتفاق میافته.اگه میخواستن بفهمن بعد از جام گرفتن شابرگاس و نصری خودشونو به کوچه علیچب نمیزدن.

ناصر در 3/2/1392 | 17:44 گفت:

that one was killing me

ehsan zoola در 3/2/1392 | 16:17 گفت:

هفته ی بعد اگه تو امارات بهمون گل بزنه میرم لندن جرش میدم


mohsen در 3/2/1392 | 15:05 گفت:

@ حمید توپچی :
آقا با لحن ملایم بخون !

parsa در 3/2/1392 | 14:39 گفت:

چی بگم
امیدوارم هفته بعد بعد از مدت ها بتونیم منچستر رو ببریم و نزاریم تو زمین خودمون اون عوضی جام بگیره

♥Arsenal♥ در 3/2/1392 | 14:38 گفت:

آریان:
ون پرسی دستش به جام رسید.

______-

ون پرسی اولین فصل حضورش تو آرسنال جام کسب کرد ، جام حذفی و اتفاقا همین من یوتد رو شکست دادیم.

یادش به خیر پاتریک ویرا ، اشلی کول و اینا همه بودن

♥Arsenal♥ در 3/2/1392 | 14:35 گفت:

mohsen:
داداش ربطشو دیشب ندیدی ؟ . باور کن هر گلی که میزد می خواستم با مغز برم تو دیوار


______

یواش بابا ارزششو نداره

سید حسین در 3/2/1392 | 14:22 گفت:

نوش جانش قهرمانی ....!!به فنپرسی هیج وقت توهین نکردم و نخواهم کرد بارها گفتم برای تیم ما زحمت کشید قه مانی میخواست قهرمان شد..

farshad khadem در 3/2/1392 | 13:24 گفت:

تاثیر فان پرسی در قهرمانی منچستر انکار ناپذیره ایا مدیران ارسنال اینو فهمیدند ؟ امیدوارم بفهمند اگر نه بقول محسن این قصه سر دراز داره باز هم شاهد خواهیم بود که ستاره ها کسب افتخار را در باشگاهای دیگه جستجو کنند

farshad khadem در 3/2/1392 | 13:03 گفت:


محمد مهدی:
خیلی هم جاشه. حرف نمیزنم چون اگه بزنم فقط فهش توشه
با احترام به همه منم با محمد مهدی موافقم خیلی هم دوست دارم هواداران منچستر هم بیان ببیند .همه دیدند بازیکنی که هدفش کسب جام بود به خواستش رسید واین ارزشمنده .از دو منظر میشه باین موضوع نگاه کرد 1- شاکی باشیم ودلخور که چرا رفت .بدتر چرا به منچستر رفت چرا قهرمان شد که با عرض پوزش دراین یکسال گذشته صدها بار توهمین سایت بحث شده ونظرات متفاوتی مطرح شده که الان جاش نیست 2- بنظر من مسئله ای که نویسنده پست .(محسن) و رفقای دیگر ازش دلخورن بی تفاوتی مدیران ازنحوه انتقال رابین وتوپجیهای سابق ودل خوش کردن به سود ناشی از این جابجایی است .قبل از رابین .نصری .فابرگاس اینجارو ترک کردند وبه جام رسیدند امروز با قهرمانی رابین دیگر شکی وجود نداره که ستارگان در ارسنال اَینده ای ندارند وبه افتخاری دست پیدا نمی کنند این فاجعه است باید کاری کرد .......ادامه داره

آریان در 3/2/1392 | 12:47 گفت:

ون پرسی دستش به جام رسید.

mohsen در 3/2/1392 | 12:23 گفت:

مشکل نبود جاه طلبیه .
بارسا با داشتن مسی و ویا داره نیمار رو هم میگیره . اگه مسی تو آرسنال بود ونگر دروازه بانم نمیخرید

shazde در 3/2/1392 | 12:22 گفت:

فقط میتونم بگم حیف

محمد مهدی در 3/2/1392 | 11:48 گفت:

خیلی هم جاشه. حرف نمیزنم چون اگه بزنم فقط فهش توشه

mohsen در 3/2/1392 | 11:08 گفت:

داداش ربطشو دیشب ندیدی ؟ . باور کن هر گلی که میزد می خواستم با مغز برم تو دیوار

ehsan zoola در 3/2/1392 | 10:32 گفت:

سلام

اخه چه ربطی به ما داره ک اون خائن چه کرده ؟ بابا بخدا دیشب عهد کرده بودم نود ببینم ولی اینقد دل تو دلم نبود ک هی میزدم بازی اونا رو میدیدم ... از 3 گلی ک زد ناراحت نشدم ولی از خوشحالی اخر بازیش و اون فریاهایی ک مثل دیوونه ها سر میداد دردم گرفت

این پستا هم تو سایت آرسنال جاش نیست

الان بعد از قهرمانی ان چستری ها طرفداراشون همشون تو نت دارن میچرخن و هر لحظه ممکنه بیان سایت ما و اینو ببینن و کلی بهمون بخندن

ولشون کن ما باید به فکر خودمون باشیم تا اون کرونکه ی احمق در صدر باشگاست همینه ...مرتیکه ی عوضی

♥Arsenal♥ در 3/2/1392 | 10:04 گفت:

چه تحقیری عین حقیقته....

شما اسمشو بزار تحقیر....

روئسای باشگاه سود میخواستن که کردن

این یه سود تضمین شدست اونها میتونستن ون پرسی رو نگه دارن شاید شاید شاید قهرمان میشد آرسنال ولی سودی توش تضمین نبود.

به هر حال منچستر مستحق این قهرمانی بود نه اینکه خیلی قوی هستن ، مستحق بود چون ما خیلی ضعیف هستیم از من سیتی تا ما و تتانهام و لیورپول اورتون...

قهرمانی رو هدیه دادیم بهشون...

علی قاسمی در 3/2/1392 | 09:39 گفت:

سلام داداش چنین پستی به نظر من مناسب نیست

هر آرسنالی ای میدونه که منچستر با خرید این بازیکن برد کرده و گفتن این حرف تحقیر آرسنال به حساب میاد

یچیز جالب اینکه هر 3 گل دیشب آفساید بود و 2 تای اون کاملا آفساید بود و نمیدونم چرا کمک داور ها به منچستر که میرسن کور میشن
نمیدونم بازی دیشب رو دیدید یا نه ....