اطلاعات در مورد بازی فردا و چند خبر داغ

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,560 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اطلاعات در مورد بازی فردا و چند خبر داغ

با سلام خدمت دوستای گلم امروز با یکسری اطلاعات از بازی فردا و چند خبر در مورد ارسنال  خدمت رسیدم امیدوارم مورد توجه قرار بگیره اگه کمی کاستی یا ناقصی دیدی به بزرگی خودتون ببخشید 


خب فردا شب یک بازی حساس با نیوکاسل در زمین خودمون داریم که این بازی راس ساعت 23:30 به وقت تهران آغاز میشه ، نتایج جالبی تو این هفته تا الان رقم خورده که خیلی به نفع ما شده اگر ما بتونیم بازیمون با نیوکاسل رو ببریم به فاصله یک امتیازی تیم تاتنهام خواهیم رسید . بعد از برد برابر میلان که حسابی در مورد اون بازی صحبت شده که بهتره دیگه در موردش صحبت نشه ، ما در لیگ برتر به مصاف نیوکاسلی خواهیم رفت که در حال حاضر در رده ششم قرار داره با 44 امتیاز یعنی اگر ما ببریم اختلافمون رو باهاشون میتونیم به عدد 8 برسونیم یعنی یه رقیبمون پر میشه دیروز تیم لیورپول هم دوباره شکست دیگری متحمل شد و همون 39 امتیازی موند و الان در رده هفتم قرار داره که یکی دیگر از رقیبامون هم برای رسیدن به جمع 4 تیم کنار رفت . الان میمونه سه تیم برای جنگیدن برای رده های سوم و چهارمی ، حتما میدونید که دیشب تیم تاتنهام باز هم مغلوب شد و همون 53 امتیازی باقی موند و اگر ما بتونیم بازیمون رو ببریم به اختلاف یک امتیازیشون میرسیم که امیدمون برای رسیدن به رده سوم بیش از بیش میشه ، تیم چلسی یکی دیگر از رقیبامون دیروز تونست بازیش رو ببره و 49 امتیازی شه و به یک قدمی ما برسه پس نیاز داریم که بازی با نیوکاسل حتما سه امتیاز رو بگیریم .

اطلاعات بازی فردای ارسنالمیریم سراغ بازی با نیوکاسل که همانطور که در بالا اشاره کردم با توجه به نتایج رقیبامون خیلی برامون مهم هست این بازی ، تیم نیوکاسل واقعا تیم خوبی بوده این فصل و عالی کار کرده و ستاره های خوبی رو معرفی کرده در این فصل که بهترین بازیکنشون هم دمبابا بوده که یک مهاجم خطرناک و عالی هست . سیسه هم که تازگی به تیمشون اضافه شده و یکی دیگر از مهره های خطر ناک این تیم در این بازی محسوب میشه . اینجور که در خبر ها خوندم آمئوبی و تیلور از جمله مصدومان بزرگشون هست . تیم نیوکاسل از 5 بازی گذشتش صاحب 2 برد یک شکست و 2 تشاوی شدهکه دو بازی اخسرش تو لیگ در زمین خودش رو مساوی کرده . که نتایج 5 بازی اخیرشون رو میتونید در زیر مشاهده فرمایید 

امار پنج بازی اخر

بازی های رو در رو و تاریخچه دو تیم :

دو تیم آرسنال و نیوکاسل یونایتد تاکنون در رقابت های مختلف 169 بار به مصاف هم رفته اند. آرسنال موفق به کسب 65 پیروزی شده است. نیوکاسل یونایتد نیز 66 بازی را برده است. 38 بازی این دو تیم هم با نتیجه مساوی به پایان رسیده است. آرسنال 242 گل در مقابل نیوکاسل یونایتد به ثمر رسانده و نیوکاسل یونایتد نیز 234 بار در مقابل آرسنال گلزنی کرده است.

- آرسنال در زمین خود، 83 بار به مصاف نیوکاسل یونایتد رفته است که 44 بازی را با پیروزی، 23 بازی را با شکست و 17 بازی را با تساوی پشت سر گذاشته است. در این بازی ها تا کنون 142 بار دروازه نیوکاسل یونایتد را گشوده است و 83 گل نیز دریافت کرده است.

- نیوکاسل یونایتد در بازی های خانگی خود مقابل آرسنال 81 بار به میدان رفته است که حاصل آن، 40 پیروزی، 21 تساوی و 20 شکست بوده است. در این بازی ها 146 گل زده و 97 گل نیز دریافت کرده است.


- 4 دیدار نیز در ورزشگاه بی طرف برگزار شده که آرسنال 1 بازی را برده، 0 بازی مساوی شده و 3 بازی را نیوکاسل یونایتد برده است. 3 گل آرسنال زده و 5 گل نیوکاسل یونایتد به ثمر رسانده.

قضاوت این بازی هم بر عهده هاوارد وب هست ؟! 


اما بریم سراغ خبرها :

اولین خبر در مورد توماس روسیچکی هست که خبر رسیده قراردادش رو میخواد تمدید کنه ، در سال 2006 به آرسنال اومده بود و در 156 بازی تونسته بود 19 گل به ثمر برسونه ، پایان این فصل قراردادش تموم میشه ، خبر ها حاکی از این هست که قرار داد دو ساله ای رو تمدید خواهد کرد که از این اتفاق خیلی خوشحالم 

حتما میدونید که لوکاس پودولسکی به احتمال زیاد در تابستان به تیم آرسنال ملحق خواهد شد که دیروز در خبر ها داشتیم که رئیس هم این خبر رو تایید کرده ولی خب تا خبر نهایییش اعلام نشه نباید همه چیز رو تموم شده بدونیم . 

آخرین خبر هم در مورد ینس لمان هست که گفته میشه دوباره به آرسنال برمیگرده اما ایندفعه نه به عنوان بازیکن بلکه به عنوان مربی دروازبان ها البته به صورت موقت که خبر خوبی میتونه باشه .<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مریم تجدد در 22/12/1390 | 16:20 گفت:

جمله اخرتون فوق العاده بود.مرسی

Fazel در 22/12/1390 | 13:40 گفت:

ببریم قهرمانیم D-:

Lotfali khan zand در 22/12/1390 | 12:11 گفت:

ای تو روحت ورزش 3 شایعه کرده رابین با من سیتی توافق کرده!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

hamed در 22/12/1390 | 11:25 گفت:

انشاالله شکستشون میدیم...

dady در 22/12/1390 | 09:04 گفت:

حمید فرازی >>>>>>> سلام حمید خوبی کم پیدا بودی یه من نمی دیدمت به هر حال امیئوارم هرجا باشی خوش باشی دمت گرم پسر

(Hooman sam (Dark metal در 22/12/1390 | 09:04 گفت:

جالب بود..

sina در 22/12/1390 | 08:41 گفت:

مرسی از اماری که دادی ... عالی بود .... دوستان عزیز گویا قضیه لمن و بد گرفتین ... این بنده خدا برای دوره عملی مربیگریش میخواد بیاد ....... !
همین !

محسن شعبانی در 22/12/1390 | 01:45 گفت:

خوشحالمون کردی .... کاش توماس تا آخر دوران بازیگریش تو آرسنال بمونه

دانیال در 22/12/1390 | 01:41 گفت:

اونا از تاتنهام 5 تا خوردن ما به تاتنهام 5 تا زدیم

متوجه نمیشم یعنی ما 10-2 میبریم؟

یکم دور از عقله نه!!!!!!!

علی ارشدی در 22/12/1390 | 01:23 گفت:

باید ببریم بایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــد

حمید فرازی در 22/12/1390 | 00:58 گفت:

مرسی آمار خیلی جالب و مفیدی بود.قطعا اگه فردا از نیوکاسل عقب بیوفتیم با توجه به سبک دفاعی این تیم جبرانش خیلی سخته.

البته لمن به تیم اصلی برنمیگرده بلکه فعلا دوره ای رو در تیم رزرو میبینه و احتمالا پس از اون در تیم رزرو فعالیتشو ادامه خواهد داد

dady در 22/12/1390 | 00:13 گفت:

مرسسسسسسسسسسسسسسسسسی از همه دوستان

توپچی جنوب در 22/12/1390 | 00:09 گفت:

مرسی امین حال کردم با امار و خبر های اخرت دمت گرم اگر ینس لمن برگرده خیلی خوبه خیلی خیلی.......

milad foadiyan در 22/12/1390 | 00:01 گفت:

Kheiliam khub
Kheili ali bud merC

فرهاد در 22/12/1390 | 00:01 گفت:

دمت گرم

hamed در 21/12/1390 | 23:51 گفت:

khob bod be nazaram leman bar garde bufaiedast hamin chesnyo bechasbid

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 23:50 گفت:

خدارو شکر دیکه جوئی بارتونی در کار نیست .

مجتبی عابدی در 21/12/1390 | 23:48 گفت:

ممنون . شما از منم 2 سال زودتر ارسنالی شدی :-( حسودیم شد . امیدوارم لمن برگرده به تیم . کاش با توماس 2 ساله تمدید کنن .

محمد حسینی در 21/12/1390 | 23:39 گفت:

Mamnoon like

Bijan در 21/12/1390 | 23:38 گفت:

مرسی از خبرهای خوب و خوشحال کننده ای که دادی