چند نکته

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 59,357 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند نکته

با عرض سلام به هوادارای عزیز امیدوارم حالتون خوب باشه 


تو یکی از سایتها یه مطلبی دیدم برام جالب بود از یکی از هودارای ارسنال  گفتم اینجها هم بزارم 

الکس

الکس

الکس

الکس

اگر همین پاسها رو  ژاوی . اینیستا. اوزیل یا الونسو میدادن خدایان فوتبال میشدند و بهترین بازیکنان تاریخ اما چون الکس سانگ داد چیز مهمی نیست!!!

یه چند تا خبر رو هم بگم : 
-رابین ون پرسی از دید هوارداران به عنوان بهترین بازیکن ماه فوریه شناخته شد. رابین 41 درصد ارا رو کسب کرد و توماس روسیچکی بسیار بهش نزدیک بود و در نهایت با 30 درصد در جای دوم قرار گرفت. 
- با پیروزی مقابل استون ویلا بعد از 4.5 سال در لیگ برتر صاحب 7 پیروزی پی در پی شدیم. 
-ارتتا با 1972 پاس صحیح بعد از یحیی توره دومین بازیکن لیگ برتر از نظر تعداد پاس صحیح هست.(قابل توجه یکسریه که می گفتن خرید مفیدی نبوده )

خوش باشید بدرود 
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

(Hooman sam (Dark metal در 13/1/1391 | 15:16 گفت:

مرسی دادا...
جالب بود...
like like

مریم تجدد در 13/1/1391 | 00:39 گفت:

فهمیدنش سخته

ehs در 12/1/1391 | 23:51 گفت:

اقا همون بهتر كه بزرگش نمي كنند فردا سه سوت ميره بارسا!!
الان كه اينجوري و تو دفاع كمي مشكل داره و هنوز روش مانور نميدند شايعات علاقه بارسا به گوش مي رسه!!
ولي فصل بعد مطمئنا سانگ واقعي رو مي بينيد (اگر مصدوم نشه!)

p0 در 12/1/1391 | 23:37 گفت:

if your( ganglion) increases -you shoud burn more & more.

hamed در 12/1/1391 | 21:22 گفت:

اینا فقط طرفدار شانسلونا هستند...

سید امین هاشمی در 12/1/1391 | 20:05 گفت:

مرسی عزیزم.فقط من 1کی از مخالفای سر سخت آرتتا هستم،البته پوزش میخوام

شاهین فدوی در 12/1/1391 | 18:26 گفت:

مرسی ...سانگ خیلی پیشرفت کرده

soroosh در 12/1/1391 | 18:24 گفت:

JUGGLER 98
دو تا سایت خوب هست
matchhighlight.com
و
footytube.com

♥Arsenal♥ در 12/1/1391 | 18:20 گفت:

من توجه کرده بودم به این پاسای پشت دفاع بدون اغراق بگم از پاس های پشت دفایه ژاوی و اینیستا بهتره اگه بخوام درجه بندی کنم واسه پاسای پشت دفاع :

1-سانگ

2-بوسکتس

3-فابرگاس

4-شاید ون در فارت

hamed در 12/1/1391 | 18:07 گفت:

ساقاش طلا ممنون از اطلاعاتت

دانیال در 12/1/1391 | 18:05 گفت:

مرسی خیلی ممنون

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:58 گفت:

راستی این که چند نکته نشد؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:52 گفت:

آره سایت دومی خیلی جالبه ممنو

مجتبی هانری در 12/1/1391 | 17:37 گفت:

که گفته مهم نیست؟؟بدون شک بیشتر بردهامون مدیون سانگ هستیم!!البته همراه کاپیتان

علی ارشدی در 12/1/1391 | 17:34 گفت:

مرسی یکی از دلایل اصلی نفرت من از بارسا همین بیش از حد(خیلی بیش از حد) بزرگ جلوه دادنشه

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:34 گفت:

ببین من این دو تا سایت و میشناسم برو ببین به کارت میاد:
www.soccerclips.net
www.goalsarena.org

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:29 گفت:

اره مصطفی همونا رو میگفتم
چجوری قیمتش رایگانه؟

dady در 12/1/1391 | 17:24 گفت:

JUGGLER 98 عزیز رو دیوارت برات گفتم برو ببین

حمید فرازی در 12/1/1391 | 17:21 گفت:

بله این دقیقا به همون جو رسانه ای برمیگرده که باید با بزرگنمایی بازیکنای دیگه این حرکات و پاس های تیم ما رو ناددیه بگیرن وگرنه سانگ این فصل پاس طلایی کم نداده.

در مورد اون آمار هفت پیروزی متوالی هم باید بگم فصل گذشته فقط سه پیروزی متوالی داشتیم و بهترین رکوردمون 14 پیروزی متوالی هستش

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:20 گفت:

جاگلر جان هایلایتارو میگی؟

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 17:19 گفت:

گل گفتی آی گل گفتی...دیریریم...

ALI در 12/1/1391 | 17:17 گفت:

tanx
واقعا درست گفتی .

JUGGLER 98 در 12/1/1391 | 17:16 گفت:

ممنون ولی سانگو داری با کی مقایسه میکنی سانگ خودش از نظر سوتی کلیچی دوممه ها ولی کلا خوبه
در ضمن خیلی نامردی بگو دیگه از کجا خلاصه بازیهاتو میاری بگو دیگه این سوال یک ماهه پیشمه ها