ویدئو های بازی کیو پی ار - ارسنال + چند ویدئو جالب

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,070 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ویدئو های بازی کیو پی ار - ارسنال + چند ویدئو جالب

با سلام  به دوستای گلا امیدوارم سیزده بدر خوبی داشته یاشید مخصوصا با باخت توپچی ها (این اخرش شوخی بود)


امروز براتون ویدئو های بازی کیو پی ار با ارسنال می گذارم امیدوارم مورذ توجه و عنایت هوادارا هم باشه بچه ها فراموش نکنید که در استانه مسابقه حساس با من سیتی هستیم من خودم شخصا از باخت مقابل من سیتی ناراحت نمیشم چون دوست ندارم تیم من یونایتد قهرمان بشه  به دو دلیل 1.فصل را بدون جام تمام میکنه   2. امار قهرمانیش دیگه خیلی از ما میزنه بالا  البته نظر من هست ممکنه بچه ها نظرات خودشونو داشته باشن

خوب امروز کلیپ ها یکم متفاوت هست چند کلیپ جالب هم امروز اضافه شده که مربوط به 50 گل برتر فصل 2010 -2011  چهار لیگ  انگلیس اسپانیا فرانسه و المان براتون گذاشتم امیدوارم عاشقان فوتبال هم لذت ببرند هم از حال و هوای باخت دیروز بیان بیرون عاشقانه دوستون دارم  هوادارای توپچی.

گلهای بازی HD 

A. Taarabt 1-0

http://hotfile.com/dl/151186607/8c13fd0/QPR_1_0_ARS_RoadRunner.mkv.html

T. Walcott 1-1 

http://hotfile.com/dl/151186656/a28fcd4/QPR_1_1_ARS_RoadRunner-1.mkv.html

S. Diakite 2-1

http://hotfile.com/dl/151209955/ceeb41e/QPR_2_1_ARS_RoadRunner-1.mkv.html

(Highlight (11min

سرور 1

https://hotfile.com/dl/151271708/2f2b668/MOTD_-_QPR_v._Arsenal_-_31-03-12.avi.html

سرور 2

http://www.mediafire.com/?hycrenhkgk9151q

(Highlight HD (11min 

http://hotfile.com/dl/151320743/5c32a80/EPL.11-12.W31.QPR.Vs.Arsenal.Highlghts.720p.Hannibal.31.03.2012.mkv.html

"Full Match "Resume link

First Half 

http://www.fileswap.com/dl/ECXFKrMjBq/QPR_vs._Arsenal_3-31-2012_1st_Half.mkv.html

Second Half

http://www.fileswap.com/dl/ixKFdoNpyX/QPR_vs._Arsenal_3-31-2012_2nd_Half.mkv.html 

"Top 50 Goals "Resume Link

England

http://www.fileswap.com/dl/FqEoQ6j7FM/Top_50_EPL_Goals_-_2010-2011_-_ESPN_UK.avi.html

Germany

http://www.fileswap.com/dl/Qm7QkoEId2/Top_50_Bundesliga_Goals_-_2010-2011_-_ESPN_UK.avi.html

France

http://www.fileswap.com/dl/BXPep89sq/Top_50_Eredivisie_Goals_-_2010-2011_-_ESPN_UK.avi.html

Spanish

http://www.fileswap.com/dl/uEmNls5Gw2/Top_50_Serie_A_Goals_-_2010-2011_-_ESPN_UK.avi.html 

<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

dady در 14/1/1391 | 04:33 گفت:

بازم شرمنده

dady در 14/1/1391 | 04:32 گفت:

بچه ها می دونم همه سایتها به غیر از hotfile شیلتره ولی این لینکها قابایت رزیوم داره که اگه یه موقع هر اتفاقی افتاد می تونید از ادامش برید

حمید فرازی در 14/1/1391 | 00:22 گفت:

مرسی امین جان واقعا زحمت میکشی.من که دوست ندارم سیتی قهرمان بشه :D

علی ارشدی در 13/1/1391 | 21:58 گفت:

مرسی ویدئو چی :)

(Hooman sam (Dark metal در 13/1/1391 | 21:44 گفت:

آره شیلتره که!!
like like

Hossein Y در 13/1/1391 | 20:14 گفت:

داداش http://www.fileswap.com فیلتره

مجتبی هانری در 13/1/1391 | 18:13 گفت:

ممنون.اره دقیقاحرف دل مرا گفتی !!هرچندنیاز خیلی داریم به برد مقابل سیتی ولی دوست ندارم برای یونایتدها بازی ونتیجه بگیریم.

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 17:44 گفت:

مرسی،ممنونم

JUGGLER 98 در 13/1/1391 | 17:33 گفت:

راستی منم دوست دارم من سیتی قهرمان شه ولی نه با بررد آرسنال

JUGGLER 98 در 13/1/1391 | 17:32 گفت:

خدا خیرت بده