چند خبر + یک ویدئو سوپرایز از تی تی

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 59,358 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند خبر + یک ویدئو سوپرایز از تی تی

به عرض سلام خدمت هوادارا  محجوب ارسنال ببخشید من به دلیل مشغله کاری خبر هارو دیر می زارم  امروز با یک ویدئو به درخواست دوستام مخصوصا سید امین هاشمی خدمتتون رسیدم فیلم هتریک تی تی  در بازی با مونترال ایمپکت  تقدیم به هوادارا مخصوصا هوادارای تی تی  
و چند خبر
لینک ویدئو هتریک تی تی با ظرفیت  16 مگ 


اول از همه 31 مارچ سالروز درگذشت دیود روکسل بازیکن اسطوره ای ارسنال بود. روکسل ( 1967-2001 ) در سن 31 سالگی و بر اثر ابتلا به سرطان خون در صبح روز دربی شمال لندن با تاتنهام در گذشت.... 

تصاویر این بازیکن محبوب و خاطره انگیز ارسنال رو از اینجا ببینید...


خبر دوم : روز شنبه 31 مارچ هوادارن کارکنان و خدمه باشگاه ارسنال در لندن گرد هم امدند و در طرح سالانه توپچی باشید-دونده باشید شرکت کردند. 
در ورزشگاه امارات نیز بیش از 750 نفر دونده ی قهرمان و در کشورهای دیگر نیز صدها نفر و گروه های دیگر نظیر استرالیا، هند، لهستان و نیجریه برای شرکت در طرح خیریه جهانی باشگاه وارد عمل شدند و طبق آماری که تا به امروز تخمین زده شده است 40 هزار پوند به مؤسسه خیریه Save The Children کمک کردند که این رقم در هفته های آتی قطعاً افزایش خواهد داشت.
همایش دو امسال بزرگترین همایشی بود که تاکنون برگزار شده بود و در ورزشگاه امارات 400 نفر بزرگسال ده دور (6.4 کیلومتر) دور ورزشگاه خانگی توپچی ها دویدند و 300 نوجوان نیز یک یا دو بار دور ورزشگاه مسابقه دو دادند.


نقل و انتقالات : 
پودولسکی رو تقریبا  ارسنالی بدونید... خوشبختانه امسال خیلی زود وارد بازار شدیم و در همین ابتدای کار لوکاس پودولسکی مهاجم 26 ساله و المانی باشگاه کلن رو با قیمتی در حدود 11 میلیون پوند به خدمت گرفتیم. لوکاس سابقه 95 بازی ملی برای تیم ملی المان رو هم در کارنامه داره و یک بازیکن دو ملیتی ( المانی - لهستانی ) هست. 

و اما چهره زیر :

یان امویلا بازیکن 21 ساله و فرانسوی باشگاه رن هم به شدت مد نظر باشگاه هست... خیلی از خبر گذاریها طی چند روز گذشته این بازیکن رو به ارسنال لینک دادند.
 
اینتر ورئال هم دیگر مشتریان این بازیکن خوش استیل هستند. هر چند با توجه به اوضاع نا به سامان اینتر و تراکم هافبکهای رئال احتمال پیوستنش به اون تیمها رو خیلی کم میدونم. اگر ما امویلا رو بگیریم میتونیم ازش در کنار سونگ استفاده کنیم و جک رو هم یک خط جلوتر ببریم. 

در کل فکر میکنم فصل خوبی رو در پیش رو داریم. 

رییس هم چند روز پیش و در طی یک مصاحبه اعلام کرد که ما سعی میکنیم تا قبل از رقابتهای یورو 2012 بازیکنان مد نظرمون رو به تیم اضافه کنیم. 

خوب الان می تونم بهتون اطمینان بدم ونگر هم به جمع نامزدای هدایت چلسی اضافه شد ولی بعیده که چنین اتفاقی بیفته .<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

amir reza در 23/1/1391 | 15:20 گفت:

مرسی

hamed در 23/1/1391 | 12:40 گفت:

قبول دارم تیری آنری برای گل زدناش زیاد خوشحالی نمی کرد ولی ناراحت هم نبود...

ولی انگار وقتی برای ردبولز بازی میکنه خوشحال که نیست هیچ ، ناراحت هم هست...

hamed در 23/1/1391 | 12:37 گفت:

آقا Ehs توی همین بازی ها این فصل وقتی با لیدز بازی داشتیم برای آرسنال گل زد چقدر خوشحال بود...

بازی با ساندرلند وقتی گل زد و بازی رو 2-1 بردیم چقدر خوشحال بود...

حتی بازی با بلکبرن گل آخر رو زد و 7-1 بردیم با اینکه گل هفتم تیم را زد و زیاد در نتیجه ی بازی تاثیری نداشت ولی بازم خوشحال بود...

sina در 23/1/1391 | 02:15 گفت:

مرسی عزیز جان !
همش عالی بود !
در ضمن گل سوم هنری 100% آفساید بود !
;-)

محمد حسینی در 23/1/1391 | 01:28 گفت:

بغضم گرفت
مدیا فایرم که به سلامتی از ق=یلتر درومد

توپچی جنوب در 23/1/1391 | 01:20 گفت:

مرسی ددی جان هم بابت فیلمت و هم بابت اخبارت و هم مخصوص به خاطر اون جمله آخریه که نوشتی زیر متنت........

ehs در 22/1/1391 | 23:17 گفت:

كلا تا يادمه هانري خيلي بعد گل خوشحالي نمي كرد ولي گل با سر از تيري واقعا جالب بود!!
ليگ امريكا واسش خيلي كمه!

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 22:08 گفت:

خیلی شاخه این بشر...
like like

hamed در 22/1/1391 | 21:44 گفت:

با ویدئوت واقعا حال کردم...

دستت درد نکنه...

من عاشق آنری هستم...

توی این کلیپ وقتی گل می زد انگار خوشحال نبود!!!!

با اینکه هتریک کرد اصلا خوشحال نبود...

دلم واقعا براش سوخت...

سید امین هاشمی در 22/1/1391 | 21:42 گفت:

خیلی لطف کردین dady ‎‏ عزیزم. واقعا ممنونم،مرسی داداشم

hamed در 22/1/1391 | 21:36 گفت:

خوب به ما دلداری دادی...

خدا کنه همین جوری که میگی باشه...

حمید فرازی در 22/1/1391 | 21:04 گفت:

مرسی امین جان.واقعا زحمت میکشی.از راه دور میبوسمت

aida در 22/1/1391 | 20:46 گفت:

مرسی از خبرا!
عجب جمله ای بود! باید قابش کرد،،، جواب بارسایی ها رو باید با چنین جمله ای داد!
چه ببری، چه ببازی؛ همیشه باهاتیم!

علی ارشدی در 22/1/1391 | 20:44 گفت:

باید بذارم تو لیست دانلود مرسی امین

شاهين در 22/1/1391 | 20:36 گفت:

like

مصطفی کاظمی در 22/1/1391 | 20:04 گفت:

مرسی بابا جان،گل دومش از بقیه بهتر بود،ولی حرکاتش معلومه اصلا خوشحال نیست.

مجتبی هانری در 22/1/1391 | 18:45 گفت:

تشکر،،زحمت کشیدی من منتظرش بودم

abolfazl در 22/1/1391 | 18:35 گفت:

نوکرتم با این جمله اخرت

محمد على(اباى) در 22/1/1391 | 18:22 گفت:

tnx..khabaraye jalebi bood

شایان در 22/1/1391 | 18:12 گفت:

من یکبار بازی ام ویا رو دیده بودم... چهره خوف انگیزی داره!!!