دانلود کلیپ حتما ببینید

نویسنده: dady

وبلاگ من
نویسنده: dady
<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >> / If you hate Barcelona clap yer hands \
کل بازدید: 62,576 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دانلود کلیپ حتما ببینید

سلام بچه ها امیدوارم خوب باشین اصلا ناراحت نباشید حتی اگر نرفتیم چمپیونز  لیگ به این تیم افتخار کنید که انقدر روان بازی میکنه یه تبریکم به خاطر 900  شدن رئیس 

در ضمن کلیپ های مربوط به بازی امروز به اضافه چند کلیپ جالب بچه ها امروز تولدمه می خوام کادو بدم دیگه اینم کادو تولدم که چند تا کلیپ هست در ضمن موریسون زننده گل سوم  در این بازی دابل کرد در بازی رفت هم یک گل به ما زد رو اشتباه مرته زاکر 

GoalsHighlight

گزارش عربی 

First Half | Size :100 Mb


Second Half | Size : 137 MbFull MatchRobin Van Persie FWA Footballer of the Year 2012

Robin van Persie Hugs His Former Arsenal Team-Mate Fabrice Muamba


چهارشنبه 2 می 2012، رابین ون پرسی در ورزشگاه دی کوئیپ روتردام دور افتخار می زند. ستاره ی هلندی باشگاه آرسنال ده سال قبل در این ورزشگاه قهرمان جام یوفا شد.

Arsenal FC Revival - 2011/12


SD | Size : 49 Mb

HD | Size : 209 Mb

Duration : 9:15


Wenger on 900 games


سومین گل آرشاوین در چهارمین بازیش برای زنیت ...
در مقابل رابین کازان
 4.80 مگ Download


گل دیشب ولا به اتلتیکو مادرید که در دقیقه 91  به ثمر رسید و یک امتیاز به سوسیداد هدیه کرد .

این گل دواردهمین گل ولا در لالیگا بود .
3 تا عکس متفاوت از الکس
بدون  شرح<<در شمال لندن مردی هست که حتی بدون گرفتن جام هم او را میپرستند >>
/ If you hate Barcelona clap yer hands \ 


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ناصر در 18/2/1391 | 23:34 گفت:

مقسی

ehs در 18/2/1391 | 01:12 گفت:

عالي بود! هايلايت بازي و گلها رو تو بازيهاي ديگه هم اگه تونستي بذار!كارت درسته
راستي تولدت مبارك،چند ساله شدي!!!؟

dady در 17/2/1391 | 22:52 گفت:

دممممممممممممه همتون گرم بچه ها

محمد على(اباى) در 17/2/1391 | 21:38 گفت:

ali bood.......tavalodet mobarak

(Hooman sam (Dark metal در 17/2/1391 | 17:27 گفت:

راستی تفلدت مبارک...

like \\m// like

(Hooman sam (Dark metal در 17/2/1391 | 17:25 گفت:

مرسی...

like \\m// like

soroosh در 17/2/1391 | 17:16 گفت:

تولدت مبارک داوش :چشمک
کارت مثل همیشه عالیه :)

reza در 17/2/1391 | 17:12 گفت:

توادت مبارک انشاالله تا اخر عمر پیروز و موفق و البته توپچی بمونی

سید محمد رضا در 17/2/1391 | 13:53 گفت:

تولدت مبارک

علی ارشدی در 17/2/1391 | 12:46 گفت:

مرسی

تولدت مبارک پسر

حسین ملازینل در 17/2/1391 | 12:31 گفت:

راستی تولدتم مبارک ددی جون...

مصطفی کاظمی در 17/2/1391 | 12:26 گفت:

مرسی ددی،تولدتم مبارک.

حسین ملازینل در 17/2/1391 | 12:25 گفت:

سلام دمت گرم
حال دادی...

توپچی جنوب در 17/2/1391 | 07:53 گفت:

مرسی ددی تولدت هم مبارک پسر عجب کادو هایی دادی دمت گرم ولی فکر کنم ما باید به تو کادو بدیم نه تو به ما .
تو شهر ما که ملت کادو میبرن واسه اونی که تولدشه.....!!!!!!!!!!
به هرل حال دستت درد نکنه ما که با کادوت حال کردیم اومیدوارم 72 سال عمر کنی عزیز.

dady در 17/2/1391 | 03:00 گفت:

محمد جان لینکا همه خراب شده بود برو دانلود کن درست کردم

محمد حسینی در 17/2/1391 | 02:57 گفت:

اختیار داری ددی جان شرمنده می کنی
اِ چرا من گزارش عربیا رو هم می زدم هاتفایل میومد!!!
برم عربیا رو دانلود کنم

dady در 17/2/1391 | 02:52 گفت:

محمد جان هرچی باشه من میزارم خوب گزارش عربی رو دانلود کن
چون انگلیسی ها تو سایت هات فایل با چند سایت دیگه فقط میزارند بعد سایت های دیگرشون فیلتر هست من فقط سایت هات فایل رو می زارم اگه مدیا فایر باشه حتما میزارم هرچی برام میل بشه دیگه میزارم شرمنده محمد جان

مهدی افسرده در 17/2/1391 | 02:47 گفت:

مرسی

مهدی افسرده در 17/2/1391 | 02:47 گفت:

مرسی

مهدی افسرده در 17/2/1391 | 02:46 گفت:

مرسی

محمد حسینی در 17/2/1391 | 02:42 گفت:

ددی جان اگه تونستی لینک هایلات رو از مدیافایر بذار
از کجا میاری این کلیپا رو؟

dady در 17/2/1391 | 02:23 گفت:

مرسی محمد جان

محمد حسینی در 17/2/1391 | 02:18 گفت:

Tavalodet mobarsk daddy jan
Ye dOnyam tashakor va3 clipa