رابین فن پرسی فوق العادس

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,595 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

رابین فن پرسی فوق العادس

نایب ریس میلان آدریانو گالیانی رابین فان پرسی را ستود اما همچنین به تمجید قهرمان ایتالیا بخاطرنمایش


قاطعانه اش پرداخت.
میلان به سادگی همتای انگلیسی خود را در سن سیرو درهم کوبید به گونه ایکه

هم اکنون آرسنال را در استانه بازی بعدی بسیاری حذف شده می دانند.
اما بااین حال نایب ریس 67 ساله میلان از این پیروزی از خود بیخود نشده  و به تمجید از رابین فان پرسی پرداخت.
او  ب اسکای اسپورت ایتالیا گفت:
شاید پیروزی با ضعف آرسنال تسهیل شد اما من رابین فان پرسی برای آرسنال فوق العاده دیدم که آبیاتیو مجبور به دو مهار سرنوشت ساز کرد.
من فقط فوتبال زیبارو دنبال میکنم . من فوتبال انگلیس و رابین فان پرسی دنبال میکنم. من معتقدم اون فوق العادس.
گالیانی همچنین پیروزیو میلان را حتی خاطره انگیزتر میدونه وقتی  لیست بلند بالای مصدومین رو ب حساب میاره.
اون ادامه داد:
4-0 نتیجه فوق العاده است. ما حتی میتونستیم گلهای بیشتری هم بزنیم.بازی فوق العاده ای بود بااینکه چند مصدوم ماتازه برگشته بودند.
منبع:

http://www.goal.com/en-gb/news/2914/champions-league/2012/02/16/2909462/arsenals-robin-van-persie-is-a-fantastic-player-declares-adriano-
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

حامد مبينى در 28/11/1390 | 20:16 گفت:

انگار تو خوابم هنوز واسه نتيجه بازى...

سید امین هاشمی در 28/11/1390 | 19:43 گفت:

آرسنال واقعا بد آورد.مرسی فرزاد جان.

حمید فرازی در 28/11/1390 | 18:06 گفت:

کلا از گالیانی و برلوسکونی بدم میاد

♥Arsenal♥ در 28/11/1390 | 17:16 گفت:

هرکی باشه از خود بیخود میشه.....!!!

حرفش سند...