چند درخواست + چند خبر

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,514 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

چند درخواست + چند خبر

 سلام ب همگی . عزیزان من یه مدتی در غیبت بودم اما امروز آمدم همه اگه اجازه بدید پیشنهادی بکنم هم چند تا خبر بدم.
1..بچها خواهش میکنم در گذاشتن اخبار دقت کنید. یکی از دوستان این خبر رفتن جیرود به مونشن گلادباخ زد (از سایت گل) بدون اینکه بدونه آیا درسته. این سایت گل فارسی افتضاحه اسم مترجم نباید بزاری برا مترجماش. خود سایت Mirror اگه اشتبا نکنم خودم خوندم نوشته بود که مونشن گلادباخ پیشنهاد داده اما خود مسولانشون گفتن که ما قادر به رقابت نیستیم.خبر اشتباه از یه منبع فارسی سرتاسر اشتباه میزارین ملت سکته میدین.بعضی ازبچها من لذت میبرم پست خیلی خوب و پرمحتوایی میزارن اما بعضی ها...انقد بعضی ها پست میزارن که دونفر پست خوب میزارن توش گم میشه.
2.بچها اگه ترجمه خودتون میکنید خواهشا ببخشید میگم اما دقت کنین. آرسن ازش پرسیدن نظرت درمورد جیرود چیه گفته هیچی نمیگم حتی زیرشکنجه باشم باز متاسفانه یکی ازبچها اشتباه ترجمه کرده بود. یا...
3.خبرگذاری ها مثل daily mail, mirror, گاردین و تلگراف بنسبت معتبرن.قصد دشمنی هم ندارن..پس خبری که اشتباه ترجمه شده به اونا نسبت ندین.
مرسی ببخشید هدف امر و نهی نیست اما بچها مخاطباتون زیادن باید امانتداری و دقت در انتقال خبر حفظ کنید. اما چند خبر:
1.owen  در شرف پیوستن به استوکه.
2.چلسی در صدد آوردن دبوچی به استمفورد بریجه. فک کنم بیخیال سانیا شدن.
3.فابیو بازیکن منچستر در راه رفتن به QPR.
4. راه آرسنال برای تصاحب جیرود پس از کنار کشیدن مونشن گلادباخ از رقابت برای امضا اون بازتر شد.
5.مربی سوانزی علاقمند به آوردن بنتنر به لیبرتی استادیومه.
6.استوریج تاکید کرده ازچلسی میره و چلسی رو باعث حذفش از یورو میدونه.
7.ام ویلا گفته : شنیدم آرسنال بمن علاقمنده . من آرسنال و لیگ برتر دوسدارم. نمیدونم دوباشگاه چی میکنن اما من علاقمنده آرسنال و لیگ برترم!
مرسی وقت گذاشتید.


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 29/3/1391 | 14:33 گفت:

موافقم با حرفات...

فرهاد در 29/3/1391 | 14:14 گفت:

موافقم

ehs در 28/3/1391 | 21:36 گفت:

موافقم!!
مرسي فرزاد جان

علی ارشدی در 28/3/1391 | 19:56 گفت:

فرزاد جان شما هم مرسی

علی ارشدی در 28/3/1391 | 19:55 گفت:

رامتين كاوياني@ شما درست میگی ولی اگه خبرای همین سایتو بخونید بخدا هیچ چی رو از دست نمیدین لزومی نداره تو سایتایی مثل گل فارسی یا ورزش 3 که اصلا معلوم نیست از کجا خبر میارن هم دنبال اخبار آرسنال باشیدتوپچی جنوب در 28/3/1391 | 19:08 گفت:

آفرین آفرین بچه ها گوش کنید خوب به فرزاد
مرسی از نکاتی که یاداوری کردی....

همش زیر سر این رامتین کاویانیه نزدیک بود سکته مون بدی


توپچی جنوب در 28/3/1391 | 19:06 گفت:

آفرین آفرین بچه ها گوش کنید خوب به فرزاد
مرسی از نکاتی که یاداوری کردی....

همش زیر سر این رامتین کاویانیه نزدیک بود سکته مون بدی


مهران کاظمی در 28/3/1391 | 17:42 گفت:

درباره اینی هم که گفتی من معتقدم وقتی یه خبر رو چند تا خبرگزاری کار می کنن حتماً تا 60 70 درصد درسته، حالا فرقی نمی کنه mirror باشه یا تریبال فوتبال، سایت گل هم این خبرهاش به خاطر دشمنیش با آرسناله و به خاطر همین خبرها رو سر و تهشو می زنه، شایعه نویسی هم فقط تو قسمت بلاگ نیست، بخش اخبار هم خیلی شایعه اینجوری کار می کنه

مهران کاظمی در 28/3/1391 | 17:37 گفت:

فقط ام ویلا، اگه بیاد با ویلشر و سونگ و آرتتا و روسیچکی و پودولسکی و ژیرو دیگه کی نیازی به ون پرسی داره که بخواد برامون ناز کنه؟

رامتين كاوياني در 28/3/1391 | 17:16 گفت:

اون شخصی خبر از سایت گل من بودم. خاصیت خبر اینه که بعضی موقع درستخ بعضی موقع شایعه حتی توی سایت خودمون از نزدیک شدن ارسنال به ورتونگنو از این حرفا شد ام هیچی نشد نمیشه که بگی چون خبر درسته نبوده نمیشه اونو منتشر کرد. کلا کسای که که بلاگ میزارن که خبر نگار حرفی نیستند بلاگ برای اینه اگه خبری نظری .. باشه بزاری من اون خبرو تو سایت گل خوندم شکه شدم گفتم بزار شما دوستای عزیز هم خبر دار بشید بزار ی بارم خبر اشتباه بشنوین از کسی که کم نمیشه داداشم خبر یعنی همین بلاگ یعنی این و الا من مقصود خاصی نداشتم

حمید فرازی در 28/3/1391 | 16:48 گفت:

ممنون که به این نکته اشاره کردی، اشکان هم توضیحات رو داد و یکی از دلایل ممانعت از گذاشتن خبرهای سایتای فارسی زبان همین موضوع هستش که خیلبی از خبراشون معتبر نیست.

خبر ژیرو و ام ویلا هم توی سایت هست و میتونید در آرشیو نقل و انتقلات اخبار کامل رو پیگیری کنید.

اشکان در 28/3/1391 | 16:01 گفت:

در مورد خبر ژیرو٬ علی خبرش رو روسایت خودمون زده که خود مدیر گلادباخ هم گفته نمیتونیم رقابت کنیم. در هر صورت تمام اخبار مهم آرسنال رو سایت خودمون زده میشه و دوستان سعی کنن از همینجا دنبال کنن. سایت هایی مثل گل و ورزش ۳ اصلا اخبار درستی از خارج ندارن. سایت خودمون خبرهایی که واقعا بی پایه و اساس باشه رو کار نمیکنه ولی گل اونا رو میزنه. مثلا رابین تو مذاکرات با ونگر فلا چیز رو گفته! وقتی فقط ونگر و گازیدیس و رابین بودن٬ کی از کجا فهمیده رابین چی گفته! اگر اینجور خبرها رو کار کنیم عتبار سایت مید پایین. مطمئن باشید که معتبرترین خبرها در اختیار دسوتان قرار میگیره.

فرزاد جان ممنون و با تشکر از سایر دوستان.

مصطفی کاظمی در 28/3/1391 | 15:44 گفت:

ممنون بابت نکاتت،راستی فابیو میخواد قرضی بره.