داغونم!

نویسنده: فرزاد م

وبلاگ من
نویسنده: فرزاد م
سلام ب همگی.من لیسانس عمرانم و الانم فوق زبانم.ازسال 2000 عاشق ارسنال شدم. من مدتها ب سایت ارسنال و سایتای خارجی رجوع میکردم این جمع دوسداشتنیو 2 سال پیش پیدا کردم اما وقت نشد عضو بشم
کل بازدید: 7,081 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

داغونم!

سلام عزیزان . خوبین ؟ میخام بگم داغونم خستم باور کنید دیگه بدم میا از ونگر.امسال فکر کردم محض رضا خدا تصمیم داره برا قهرمانی بجنگه اما نه.رابین رفتنش قابل توجیه بود اما سانگ چرا.اینهمه ما انرژی گذاشتیم سانگ شد سانگ حالا راحت دادیمش رفت. بابا بخدا شرط قهرمانی حفظ بدنه اصلی تیمه . نگا کنین منچستر و چلسی و بارسلونو. چند ساله دارن کنار هم بازی میکنن. ونگر دیگه قدرت تحلیل و روحیه مبارزشو از دست داده.بعد بازی ساندرلند میگه :
ما سونگ میفروشیم چون دیابی برگشته.ویلشرم و روسیچکی هم دارن برمیگردن.

اخه این شد دلیل؟ ویلشری که 1/5 سال مصدومه یا دیابی که دو ساله مصدومه.بچها توروخدا بگین چند بازی بخ گره خورد و با پاسای سانگ ما به گل رسیدیم.یا روسیچکی که 30 سالشه.چند تا پاس گل داد فصل قبل؟ببین منچسترو 5 تا مهاجم تاپ داره یکدومشونو نفروخت بگه چون رابین امد.اگه یادنون باشه تو پست قبلیم گفتم ونگر احمق نیس و به این فصل امیدوار باشین اما از حالا میگم ونگر احمقه به تمام معناس و امسال ما هیچ جامی نمیبریم و برا چارمی باید بجنگیم.بچها من مریض شدم این چند روز انقد حرص خوردم برام دعا کنید!
مرسی.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Arsenalito در 29/5/1391 | 02:13 گفت:

گور بابای این سیاست ونگر که دلشخوشه و فکر می کنه عین سالهای پیشه که همیشه یا اول بود یا دوم و توی چمپیونزلیگ بود.
این تو بمیری از اون تو بمیریا نیست . حبف ما هوادارها که دلمون رو واسه جام خوش کردیم ولی....
با این اوصاف توی مخه ونگر همون چهارمی فقط هستش، مطمئن باشید.

محمد در 29/5/1391 | 02:06 گفت:

سانگ فصل قبل خوب بود اما نه به عنوان هافبک دفاعی بلکه به عنوان یه پاسور
من که با بازیه امروز دیابی حال کرده تازه احتمال اومدن یه هافبک دفاعی به تیم هم وجود داره
راستی کسی از رفتن بارتلی به استوک ناراحت نیست

ehs در 29/5/1391 | 01:32 گفت:

به جرئت می تونم بگم احمقانه ترین جمله ای که از دهن یک مربی شنیدم این بود که ما سانگ رو می فروشیم چون دیابی رو داریم!!!!!
دقت کنید که ارسنال دیگه هافبک دفاعی نداره چیزی که مهمترین پست تو سیستم سه مهاجمست یعنی اگه ما تو این فصل هافبک دفاعی نخریم اگه پله زمان اوجم بخریم باز قهرمان نمی شیم!!

ArSeNaL در 29/5/1391 | 00:54 گفت:

به ونگر اعتماد کنید این تیم دسته هرکی دیگه بود اوضاعمون مثل لیوردوغ بود با تیم پارسال همه گفتن ارسنال 8 یا7 یا 6 میشه رده ش تو لیگ اما برعکس شد حالا امسال با این ستاره ها حتما جام میگیریم
حالا اخر فصل معلوم میشه یا ما{به گفته ی شما ترفدارای ونگر}حرفمونو پس میگیریم یا شما ها
در ضمن لطفا دیگه در بین ارسنالیای عزیز تفرقه نیدازید و اونا رو به 2 گروه تقسیم نکیند به خاطر چندا اشغالو خائن نباید بینه خودمونو بهم بزنیم
پس همه باهم پپپپپپررررررررچچچچچچچچچچمممم ببببببببباااااااااااااالللللللللللااااااااااااسسسست

Hossein Y در 29/5/1391 | 00:17 گفت:

از ونگر متنفرم

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 00:10 گفت:

HAMED toopchi:
ونگر حيا كن. آرسنالورها كن!
البته مطمئنم 20 دقيقه ديگه نظرم عوض ميشه
-------

منکه چاکر ونگر هم هستم

کی گفته ونگر بده؟؟

♥Arsenal♥ در 29/5/1391 | 00:09 گفت:

@ بابا بخدا شرط قهرمانی حفظ بدنه اصلی تیمه .

-------

اینو بات موفقم بدجور...!

Hamed در 28/5/1391 | 23:27 گفت:

zood ghezavat nakon

فرزاد م در 28/5/1391 | 23:23 گفت:

Wenger!! More lies!! Last week you said Song wasn't for sale now he's off. Just like RVP. Do you have any credibility left? we are a big club and we don't sell our stars."You sold the top scorer in the EPL last year and replaced them with the top scorers from League Duh and Germany. Both with zero EPL experience. End result? ZERO goals. Oh yes...here come the old faithful excuse..new players need time and we have enough quality and we can win the leauge and blah blah blah. Heard this last year...and the year before...and the year before. Question is...who isn't for sale?? How about u sell Gazidis? Here's the Gazidis CV: 1. Became Arsenal CEO in 2008.
2. Sold Fabergas (capt) and Song to Barca
3. Sold Nasri and Clichy to City
3. Sold RVP (capt) to ManU

علی رشیدایی در 28/5/1391 | 23:22 گفت:

انتظار نداریم مث عربا خرج کنه،ولی انتظار داریم شرایط رقابت تو لیگ برتر جزیره رو درک کنه
البته من هنوزم به ونگر معتقدم

سمک! در 28/5/1391 | 23:18 گفت:

تیمی که قراره بر مبنای سانگ و رابین باشهفهمون بهتره که اصلا تیم نباشه ... مهم اینه که تیم هنوز پابرجاست/وقتی سرمربی تیم مدرک آکادمیکش اقتصاده،انتظار دارید مثل عربای پول پرست خرج کنه؟

saeed در 28/5/1391 | 23:14 گفت:

خودتو ناراحت نکن گور پدرش آشغال پول پرست

علی رشیدایی در 28/5/1391 | 23:11 گفت:

بعد این مساوی بد نا امیدی بدی بوجود اومده ((( که البته شامل منم شده!!!واقعا نمیدونم دیگه باید به ونگر حق داد یا نه

فرزاد م در 28/5/1391 | 23:10 گفت:

آقا حامد وضع منچستر از ما بدتره . عزیزم بخ سایتا انگلیسی سر بزن هنوز بحث سر اینه که منچستر چطور حاظر شده با بدهی 880 میلیون پوندی 73 میلیون برا رابین بده.بحث سر اینه که فقط به پول ونگر فکر میکنه نه قهرمانی.حمید جان احساسی نشدم بابا یه فصل نشد ما بیام برا قهرمانی بجنگیم . تیمی که همیشه مدعی قهرمانی بوده.

امین در 28/5/1391 | 23:07 گفت:

خدایی عرفان منم اگه آرسنال ام وبلا و 2تا مدافع نخره دیگه مثل قبل دلم نمیخواد بازیا رو دنبال کنم چون فقط عصابم خورد میشه

حمید pires در 28/5/1391 | 23:06 گفت:

فرزاد عزیز چلسی یک پولدار رو سرشه که گنج قارون بهش گفته زکی منچستر هم بیشتر از 20 ساله بدهی ورزشگاهش تموم شده .حدود 5 یا 6 سال پیش یک خبر وحشتناک اخبار شبکه 3 گفت که گفتم کارمون تمومه . اعلام کرد باشگاه آرسنال بدهی 460 میلیون پوندی برای ورزشگاه جدیدش رو نتونسته تامین کنه ودر آستانه ورشکستگیه. ولی حالا همه چیز داره روبه راه میشه. یک لحظه فکر کردم هوادارای یونایتد و چلسی ریختن تو سایت آرزوی مرگ رئیس رو کردن.خیلی زود قضاوت کردین خیلی

HAMED toopchi در 28/5/1391 | 23:02 گفت:

يورنته؟؟؟؟ آرسنال؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

HAMED toopchi در 28/5/1391 | 23:01 گفت:

ونگر حيا كن. آرسنالورها كن!
البته مطمئنم 20 دقيقه ديگه نظرم عوض ميشه

عرفان در 28/5/1391 | 23:00 گفت:

سانگ بره ام ویلا نیاد و مهاجمو مدافع نخریم،من دیگه بازیهارو دنبال نمیکنم تا فصل بعد!

فرزاد م در 28/5/1391 | 22:57 گفت:

حمید جان بحث اینه که برفرض کسی هم بیاد 1: طول میکشه تا جا بیفته 2: بابا چرا ما باید بشیم بازیکن ساز برا تیم ها دیگه.باورکنید احساسی نیست همه مون کم کمش 7-8 ساله پشت تیمیم.تمام این حوادث دیدیم و نظر میدیم.تو خودت بگو چنتا بازیکن از چلسی و منچستر تو این سالا جدا شدن؟ بازیکنا کلیدی میگم

soroosh در 28/5/1391 | 22:57 گفت:

در مورد سان حق با باشگاه بوده
خوده سانگ گفته نمی خوام تمدید کنم و می خوام برم بارسا
به درک بره بازیکن بهتر از اون هم میشه آورد

امین در 28/5/1391 | 22:57 گفت:

سگ تو لحد ونگر و کرونکه دیوس

HOSSEIN در 28/5/1391 | 22:50 گفت:

رضاجان.اینا هم اگه بیان یه مرهم هستن رو زخم عمیق ما.اما این زخم چرک کرده و شاید مجبور به قطع عضو بشیم.حالا منظور از عضو هر کسی میتونه باشه.به نظرم ونگر باید بره.و جاش ما پپ رو بیاریم.تیم ایده جدید میخواد نه از نوع دراامد زایی از نوع قهرمانی

حمید pires در 28/5/1391 | 22:49 گفت:

خواهشا از روی احساس پست نذارین . تا آخر همین هفته اتفاق های خوب تو نقل وانتقالات میفته بعد پشیمون میشین. الگوی خیلی از مربی ها مربی سالار ونگره کسی که 16 سال برای تیم زحمت کشیده از توهین هوادارای خودی تا تمسخر هواداری یونایتد و تاتنهام و چلسی و سر و کله زدن با مدیرای باشگاه. همین سونگ که سنگشو به سینه میزنید حاصل دست رنج ونگر بوده .خوب شد حالا نباختیم . فصل قبل یادتون باشه 7 بازی 4 شکست . خیلی مردی ونگر با این همه حمایت دووم آوردی

MohamadAmin در 28/5/1391 | 22:45 گفت:

ریدم تو دهن کرونکه همش تقصیر اون آشغاله! پول فروش سانگ و رابین تو جیب اون عوضی میره

رضا در 28/5/1391 | 22:42 گفت:

به نقل از کانال پلس ارسنال در حال مذاکره با شاهین و لورنته هست و از قرار معلوم توافقاتی هم صورت گرفته و قراره روز دوشنبه معرفی بشن