شادی و در نهایت فقط افسوس

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,265 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شادی و در نهایت فقط افسوس

سلام دوستان هدفم از این گفتن این مطلب اصلا ناراحت کردن شما یا کم کردن ارزش پیروزی تیم جلوی السیتی نیست!
همه دیروز از این برد خوشحال شدیم و یه بار دیگه تونستیم یه بازی هجومی زیبا از تیم مورد علاقه مون ببینیم!
اما این در شرایطی بود که ما در هفته قبل 3 امتیاز بازی با QPR رو خیلی راحت از دست دادیم و شاید خیلی هامون قید دومی رو زدیم و به استرس سوم نشدن دچار شدیم
درسته که با این برد تونستیم ثابت کنیم که ثبات در تیم وجود داره و اون باخت اتفاقی و روی اشتباهات فردی بازیکنان بوده
اما منطق میگه 3 امتیاز بازی با السیتی با 3 امتیاز بازی باQPR در جدول هیچ فرقی نداره و ما تا حدودی باید از کسب رتبه دومی نا امید بشیم ( البته من به این که آرسنال این فصل رو بالا تر از السیتی تمام خواهد کرد ایمان دارم)
السیتی تا این بازی داشت با انگیزه بازی میکرد و بد نتیجه میگرفت اما الان چیزی به نام انگیزه در این تیم وجود نداره و سطح بازی های اونا پایین تر هم خواهد اومد و میشه انتظار از دست دادن 10 امتیاز رو ازشون داشت!!

نظر شما چیه ؟ آیا دوم میشیم؟


ببخشید که طولانی شد!!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 21/1/1391 | 23:54 گفت:

نه عزیزم اصلا هم طولانی نشده.در مورد سوالتون:دومی خیلی سخته ولی دور از دسترس نیس داداشم.سومی هم خوبه چون نسبت به پارسال پیشرفت داشتیم

Morteza Bauer در 21/1/1391 | 23:30 گفت:

همین سوم بشیم خداروهم شکرمیکنم.انشالله فصل بعدقهرمانیم

Vishka در 21/1/1391 | 23:24 گفت:

نه دوم نمیشم منطقی نیست ایشالا سال بعد قهرمان میشیم.

حسین عسگریان در 21/1/1391 | 17:40 گفت:

من اصلا امیدوارم به قهرمانی!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

مجتبی هانری در 21/1/1391 | 17:18 گفت:

دوست دارم دوم بشیم ولی خیلی بعیده!!

ali jamshidi در 21/1/1391 | 17:09 گفت:

یکی بگه بازی های بعدی من سیتی با کی هست بعد روش نظر بدیم. منم بعد از اینکه تاتنهام رو گرفتیم به همه چی ایمان پیدا کردم

hamed در 21/1/1391 | 16:40 گفت:

ما شانس دوم شدن هم داریم سیتی در بازی های اخیر خودش امتیازات زیادی از دست داده...

مجید در 21/1/1391 | 16:35 گفت:

میگم اونا گندومن پشت سرت فک کنم خشکسالی سختی باشه ها؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

abolfazl در 21/1/1391 | 16:30 گفت:

ما دومیم.شک نکن.سیتی افت محسوسی خواهدکرد.البته ان شاا...

علی ارشدی در 21/1/1391 | 16:23 گفت:

طولانی؟؟؟؟؟؟؟؟؟ اینکه خیلی هم کوتاهه =))

همه چیز به خودمون بستگی داره اگه همه بازی هامونو ببریم میشه دوم هم بشیم حتی

سید سجاد حسینی در 21/1/1391 | 16:08 گفت:

فصل قبل چهارم شدیم. این فصل سوم میشیم. فصل بعد دوم. فصل بعدش هم سرور همه تیم ها میشیم! حیف که فصلی که قهرمان میشیم من سربازیم(علامت افسوس)

توپچی جنوب در 21/1/1391 | 15:43 گفت:

من اع تقاد دارم که اگر من سیتی لغزش داشته باشه شک نکنید دوم میشیم امید وارم که دوم بشیم.........

soroosh در 21/1/1391 | 15:38 گفت:

دوم شدن با سوم شدن هیچ فرقی نداره. فقط شاید به نفع صاحب باشگاه باشه که بیشتر پول گیرش بیاد
واسه من اینکه جواز لیگ قهرمانان رو بگیریم خیلی مهمه چون این جوری میشه رابین رو دلخوش به موندن نگه داشت
امیدوار باشید سال دیگه بازیکن های حال و حاظر تیم تمدید کنند و یه هافبک درست درمون هم بخریم. با این تیم این نوع نتیجه گرفتن شاهکار بوده. من همین الانش هم راضیم