دنیای کوچک ولی زیبا!!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,329 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

دنیای کوچک ولی زیبا!!

سلام دوستان
این مطلب حرفه دل من و احتمالا خیلی از شما هاست!!دیشب به اجبار طرفدار چلسی بودم و دلم میخواست بازیکنانش واقعا تو زمین عالی بازی کنن ولی شنبه باید دوباره از این تیم متنفر بشم و کمترین سطح بازی رو ازشون انتظار داشته باشم و در نهایت فقط به باختشون فکر کنم.
ولی سه شنبه هفته آینده دوباره باید طرفدارش بشم و براشون دعا کنم تا بتونن fc platini  یا شانسلونا ی خودمون رو شکست بدن
والبته این پایان کار نخواهد بود و در بازی فینال در صورت حضور چلسی باید طرفدار تیم حریفش بشم تا خدایی نکرده با قهرمانی چلسی به سهمیه ی لیگ قهرمانان آرسنال صدمه ای وارد نشه!!

شما چطور ؟
همین وضعیت رو دارید؟

در انتها هم شما رو دعوت به تماشا و یا دانلود تریلر زیبای بازی فوتبال خیابانی Fifa Street که بازی آرسنال و چلسی هستش دعوت میکنم
لینک از سایت aparat میباشد.
ببخشید که طولانی شد!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سعيد توپچي در 1/2/1391 | 16:16 گفت:

قهرماني فقط و فقط برازنده بايرنه

محمد على(اباى) در 1/2/1391 | 11:00 گفت:

wow so nice....tnx

سید امین هاشمی در 1/2/1391 | 00:31 گفت:

به امید حذف بارسلونای کثیف

حمید فرازی در 31/1/1391 | 22:08 گفت:

@ شهرام اینی که میگی در صورتیه که چلسی حتی سهمیه یوفا رو هم نگیره و این غیر ممکنه پس منطقیش اینه که چلسی قهرمان نشه حالا دیگه از این مرحله بره بالا یا نره ولی امیدوارم بارسا هم موفقیتی نصیبش نشه و قهرمانی بایرن رو ترجیح میدم

علی ارشدی در 31/1/1391 | 20:56 گفت:

منم شخصا برام قهرمانی بایرن قابل هضم تره

reza در 31/1/1391 | 20:29 گفت:

خدا رو شکر بارسا باخت ولی بعید بدونم حذف بشه و اینکه بهترین فینال باسه ما فینال بایر چلسی تا حال هر چی اسپانیایی خر پول گرفته شه و بدش من امید وارم چلسی قهرمانشه چون ارزش لیگ برتر بالا میره و در اخر این که قهرمانیش به ما 3 هیچ صدمه ای نمی زنه

دانیال در 31/1/1391 | 20:21 گفت:

بارسا واسه ویگانم عددی نیست چه برسه به چلسی.

hamed در 31/1/1391 | 18:39 گفت:

من دوست دارم فینال بین چلسی و بایرن باشه و امیدوارم چلسی هم قهرمان بشه...

طرفدار چلسی نیستم شاید بهتر باشه بگم به غیر از آرسنال طرفدار تیم دیگه ای نیستم ولی برد چلسی باعث می شه تا لیگ انگلیس دوباره به روز های اوج خودش برگرده...

عشق است آرسنال...

ناصر در 31/1/1391 | 18:26 گفت:

من دوست دارم تیم داوری برنده بشه،با اینکه 5 نفر بیشتر نیستن ولی همیشه 22 نفر رو شکست میدن!!!!

مصطفی کاظمی در 31/1/1391 | 17:22 گفت:

منم با حامد موافقم،بین این چهار تا از بایرن کمتر بدم میاد.

آرمان الهیاری در 31/1/1391 | 15:35 گفت:

کاش به جای چلسی ناپولی بود

HAMED toopchi در 31/1/1391 | 15:11 گفت:

حالم از جفتشون به هم ميخوره. من دوس دارم بايرن قهرمان بشه، تيم ستاره سازيه

hamid farazi در 31/1/1391 | 14:22 گفت:

من دوست دارم بارسا صعود کنه

فرهاد در 31/1/1391 | 14:15 گفت:

من با اینکه از بارسا متنفرم اما دوس دارم صعود کنه

مجتبی هانری در 31/1/1391 | 13:55 گفت:

چلسی صعود میکنه انشاالله...... اگه داورها........
راستی بالاخره اخبار ساعت13:15شبکه3به خاطر بارسا هم که شده نتیجه بازی تیم های انگلیسی<<چلسی>> راگفت!!!
بعدازمدتها برام جالب بود

توپچی جنوب در 31/1/1391 | 13:39 گفت:

اگر چلسی قهرمان بشه سهمیه لیگ انگلیس میشه 5تا و بر تیم های اول تا چهارم هیچ تاثیری نخواهد داشت .......

من دوست دارم بایرن قهرمان بشه اگه نشد چلسی!!!!!!!!!!