شماره های توبچی ها برای فصل بعد

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,416 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شماره های توبچی ها برای فصل بعد

سلام دوستان


در مورد شماره های پشت پیراهن تیم هر کسی یه نظری داره
ازتون میخوام شماره ای که دوست دارید هر بازیکن توی فصل بعد داشته باشه رو بنویسید!!
فکر کنم بحث جالبی بشه!!

اول هم خودم نظرم رو میگم
ژسنی 1 / مرته ساکر 2 / سانیا  3 /سانتوس  4 /فرمایلن 5 /کشینلی 6  / ویلشر 7 / آرتتا 8 / والکات 9 / رابین 10 / چمبرلین 11 / دروازه بان دوم 12 / رمزی 13 / سانگ 14 / پودولسکی 17 / آرشاوین 19 / روسیچکی 23 / دیابی 70 / چاماخ 99
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 12/2/1391 | 12:19 گفت:

حسین جان وسط فصل که نمیشه شماره عوض کرد دیگه

محسن شعبانی در 12/2/1391 | 12:13 گفت:

پولدی 9 - رابین 10 - روسچکی 7- تئو 14- ژشسنی 1- ویلشر 8

HOSSEIN در 12/2/1391 | 01:04 گفت:

ولکات حاضر نشد 14 رو به هانری بزرگ بده.پس ولکات همون 14
رابین(اگه بونه 10)
پولدی:(درصورت ماندن فن پرسی 11)و(درصورت رفتن فن پرسی10)
بقیه هم هرجور خودشون حال میکنن
فقط ژورو یه شماره ویژه داره:Arc tan37/5

mohsen abbasi در 12/2/1391 | 00:51 گفت:

لوکاس 9 بقیه هر جور حال می کنن

رضاشاماخ چوک بندر در 12/2/1391 | 00:28 گفت:

شاماخ10

محمد على(اباى) در 11/2/1391 | 23:30 گفت:

hamin shomare haye . alaneshoon khoobe faghat jack beshe 9 ya 11

علی ارشدی در 11/2/1391 | 23:12 گفت:

کسی جا نموند؟

علی ارشدی در 11/2/1391 | 23:11 گفت:

شزنی 1
باک 3
مرته 2
ورما 5
کوشیل 6
سانتوس 13
ویلشر 19
آرتتا 8
سانگ 12
وولکات 11
رابین 10
پولدی 9
روسیچکی 7

سید محمد رضا در 11/2/1391 | 22:50 گفت:

سپهر ممنون که یاد آوری کردی اصلا یادم نبود
الان پست رو اصلاحش میکنم!

sepehr najafian در 11/2/1391 | 22:49 گفت:

بنايون هم قرضي اومده ديگه.و گفته تو آرسنال نميمونه

سید محمد رضا در 11/2/1391 | 22:36 گفت:

دوستان شماره های بنایون و چاماخ رو نوشتم چون هنوز رفتنشون قطعی نشده و آرشاوین واسه این که چون به صورت قرضی رفته امکان داره فصل بعد برگرده
و امویلا و ورتونگ رو ننوشتم چون هنوز قطعی نشدن

میثم در 11/2/1391 | 22:23 گفت:

بنایون و چاماخ دیگه نیستن
االبته آرشاوین هم همین طور
راستی کو ورتونگ و یان امویلا

مصطفی کاظمی در 11/2/1391 | 22:23 گفت:

اینو قبلا یکی از بچه ها مطرح کرده بود ولی بازم مرسی که گفتی.
چند تا نکته:
1) همونجوری که بچه ها گفتن آرشاوین و شاماخ و بنایون رو نداریم.
2) به نظر من ورما و لوران باید شماره هاشونو عوض کنن.
3) روسیچکی بعیده که شمارش رو عوض کنه.
4) جکی 21 میتونه بپوشه و الکسم 23 و لوکاسم 11.

آرمان الهیاری در 11/2/1391 | 22:21 گفت:

ویلشیر 8
چون تعصبی که داره مث تعصب جرارد هست؛دلم میخواد با جرارد هم شماره باشه
والکات 23
رمسی 50
ژورو 00

Hossein Y در 11/2/1391 | 22:12 گفت:

نه بابا انصافا شماره 7 به روسیچکی میخوره...
بعدشم فصل بعد بع احتمال زید مرتساکر و بنایون و آرشاوین رو نداریم
به نظر من:
ژسنی 1 / مرته ساکر نمیدونم / سانیا 2 /سانتوس 11 /فرمایلن 5 /کشینلی 6 / ویلشر 18 / آرتتا 8 / والکات 14 / رابین 10 / چمبرلین 15 / دروازه بان دوم 12 / رمزی 13 / سانگ 4 / پودولسکی 17 / آرشاوین 23 / روسیچکی 7 / بنایون 30 / دیابی نمیدونم / چاماخ 9

sepehr najafian در 11/2/1391 | 22:01 گفت:

بنايون رو نداريم