تولد ،تولد، تولدت مبارک

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,415 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تولد ،تولد، تولدت مبارک

!!!سلام دوستان یه کشف اتفاقی کردم امشباین کشف اتفاقی  تاریخ تولده یکی از بازیکنان خوبمون به نام یوسی بنایون هستش
تولد این بازیکن فردا هستش و خیلی خوشحال میشیم اگه بتونه فردا یه گل یا چند تا گل به نرویچ بزنه
با توجه به این که خود این بازیکن تو توئیترش نوشته احتمالا آخرین بازیش با لباس آرسنال خواهد بود امیدوارم یه بازی خیلی خوب ارائه بده و تمام ما رو به خودش مدیون کنه!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

aYaD در 16/2/1391 | 16:28 گفت:

وااااای خدااااا
یوسی دقیقه 2 گللللللللللللللللللللل ززززززززززززززززززززززززد!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
دمشششش گرررررررررررررررررررررررررررررررررررم

سید محمد رضا در 16/2/1391 | 14:40 گفت:

امروز محکوم به برد هستیم
اگه نبرید دیگه باید خوابه رتبه سومی رو ببینیم

محمد على(اباى) در 16/2/1391 | 14:26 گفت:

mobarake

علی ارشدی در 16/2/1391 | 14:21 گفت:

نه آقا اشتب شد 5 می درسته

سید محمد رضا در 16/2/1391 | 13:55 گفت:

علی ارشدی : راستی تولد یوسی 5 آوریله داداشم
--------------------------------------------------------------------------------------------------------
کیز گفته 5 آوریله ؟
خودم خوندم 5 می هستش!
چرا شایعه درست میکنی علی آقا؟!!!!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 16/2/1391 | 13:05 گفت:

راستی تولد یوسی 5 آوریله داداشم =))

محمدرضا در 16/2/1391 | 11:41 گفت:

امیدوارم که آخرین بازیش برای آرسنال یه خاطره ی خوب براش بشه !!! ولی کاش می شد بازیکن خودمون بود یعنی قرضی نبود !!! بازیکن خوبیه !!

سید سجاد حسینی در 16/2/1391 | 11:29 گفت:

خیلی ممنون

(Hooman sam (Dark metal در 16/2/1391 | 08:08 گفت:

مرسی...

like \\m// like

M o o r I در 16/2/1391 | 03:35 گفت:

تولدش مبارک

ایشالله که فردا گل زنی کنه

مصطفی کاظمی در 16/2/1391 | 01:31 گفت:

یه چیزی بچه ها،ولینگتون امشب گل زده،اگه کسی پیدا کرد بزاره.

علی ارشدی در 16/2/1391 | 01:28 گفت:

محمد رضا@ ای بابا این فرهاد هذیون می فرمایند :)) مسائل امنیتی چیه؟ اسرائیلیه دیگه خودش که نخواسته تو اون خراب شده!!!! بدنیا بیاد

Bijan در 16/2/1391 | 01:06 گفت:

AVARIN SHAHRAM

توپچی جنوب در 16/2/1391 | 00:41 گفت:

سیاست را به ورزش و به سایتمون ربط ندهید وگرنه مثل فوتبال کشورمون که کله پا شده کله پا میشه!!!!!!!!
تولد یوسی بنایون هم به تمام هواداران آرسنال تبریک میگم یوسی این اواخر خوب بازی میکنه بنده خدا..........
امیدوارم فردا گلزنی کنه تا خداحافظیش با تیم باشکوه و زیبا باشه............

سید محمد رضا در 16/2/1391 | 00:29 گفت:

اسرائیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حمید بود پستتو بخاطر مسائل امنیتی پاک می کرد!!!!!!!!!!!
-------------------------------------------------------------------------------------------------------
جدی میگی ؟؟؟؟؟؟؟؟
این دیگه خیلی سخت گیریه!!!
شاید فردا قبل از مدرسه یه سر به سایت زدم
فعلا بای

Farhad Rahbari در 16/2/1391 | 00:19 گفت:

اسرائیل!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
حمید بود پستتو بخاطر مسائل امنیتی پاک می کرد!!!!!!!!!!!

علی ارشدی در 16/2/1391 | 00:12 گفت:

اگه اعتراضات بالا می گرفت چرا :دی

سید محمد رضا در 16/2/1391 | 00:05 گفت:

آره میدونم علی
امروز تولد فابرگاس هم هست ولی دیگه نیازی نیست که من تو سایت آرسنال تبریک بگم بهش
واقعا اگه برای اون نوشته بودم به فهش اکتفا میکردی ؟
یعنی پستم رو پاگ نمیکردی؟

علی ارشدی در 15/2/1391 | 23:57 گفت:

تفلدش مبارک

فکر کردم می خوای تولد یکی دیگه رو تبریک بگی یه سری فحش آماده کردم(البته برای اون یه نفر ها نه برای تو :دی)

payam arsenal در 15/2/1391 | 23:55 گفت:

من هم امیدوارم