صحبت های چند تا از بازیکن ها -3

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,397 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

صحبت های چند تا از بازیکن ها -3

سلام
این مطالب رو بازیکنان تیم در اکانت خود در سایت TWITTER نوشته اندیوسی بنایون : دو بازی بزرگ در امروز ... واقعا امیدوارم به این که وستهم ببرد و بالا بیاد !! و بعد از آن فینال لیگ قهرمانان اروپا ! انگشتان دست پیروزی چلسی رو نشون میدن! موفق باشید
محمدرضا : هنوز یه هفته نشده که از جمع آرسنالی ها رفتی بیرون ، کمی برای حمایت از چلسی زوده یوسی جان!!!!!
رابین ون پرسی : دارم بایرن و چلسی رو میبینم با خانواده م
محمد رضا :پس مزاحمت نمیشم بازی رو ببین!!!!!!
باکاری سانیا : سلام همگی ... حدس بزنید چه کسی وارد توئیتر شده ... آهان ... برادرم !!!!!!!!
محمدرضا : خب به جز خوش آمد گویی چیز دیگه ای نمیتونم بگم!!
یوسی بنایون : برای وستهم باشگاه خوبی که به لیگ برگشت خیلی خوشحالم ، جایی که به اون ها تعلق دارد.
محمدرضا : چه سودی واسه تو داره که این قدر دل میسوزونی ؟؟!!!!!!
باکاری سانیا : به اون ها نگاه کنید ، فقط میخوام یه چیزی رو با تیمم جشن بگیرم..
محمدرضا : انشالله فصل بعد لیگ و FA CUP  رو میگیریم : دی
رابین ون پرسی : چه بازی بود ...
محمد رضا : باهات موافقم !
یوسی بنایون : برد خوب برای چلسی ... بسیار خوشحالم برای آنها، احسنت
محمدرضا : خوشم میاد که از هر فرصتی برای خوشحال شدن استفاده میکنی !!
یوسی بنایون: حالا تو فرودگاهم ، در راهه ملاقات با تیمم ملی کشورم در اتریش
محمدرضا : شرمنده نمیتونم از تیم ملیت حمایت کنیم خودت که میدونی ...
لطفا اگه ایده ای برای قشنگ تر شدن شیوه نگارشم دارید بهم بگید...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

hamid saadi در 1/3/1391 | 21:58 گفت:

جالب بود مخصوصا آخریش ولی داداش از ادبیاتت نسبت به بنایون خوشم نیومد.درسته نباید با رابین مقایسه بشه ولی هرچی نباشه برای تیم ما زحمت کشید و خوب بازی کرد

توپچی جنوب در 1/3/1391 | 17:30 گفت:

مرسی محمد رضا جان خیلی با حال بود همینجور ادامه بده تو میتونی پسر

Vishka در 1/3/1391 | 16:27 گفت:

خیلی جالب بود مخصوصا آخریش

مصطفی کاظمی در 1/3/1391 | 15:40 گفت:

خیلی هم خوب بود...
.
من که کلا با شکلک موافق نبودم اما ازینا نداره که :
O__o

El Pistolero در 1/3/1391 | 15:16 گفت:

محض اطلاعت بگم بنایون یه دوره توی وستهام بازی کرده عزیز،به خاطر همینه انقدر جلز و ولز میکنه.

ehs در 1/3/1391 | 14:00 گفت:

خوب بود محمد جان !اينقدر به اين بنايون گير نده بنده خدا بايد واسه فصل بعد يه باشگاهي داشته باشه خوب!!!

سید محمد رضا در 1/3/1391 | 13:52 گفت:

چشم علی آقا

علی ارشدی در 1/3/1391 | 13:43 گفت:

خوبه می خوام که تا حد امکان ادامه بدی

مجتبی هانری در 1/3/1391 | 13:21 گفت:

خیلی خوب بود ...
تشکر..

سید محمد رضا در 1/3/1391 | 12:37 گفت:

چشم آقا سجاد

سید سجاد حسینی در 1/3/1391 | 12:20 گفت:

خوب بود. دیگه از یوسی چیزی نذار آخه دیگه بازیکن ما نیست

سید محمد رضا در 1/3/1391 | 12:08 گفت:

خواهش میکنم!

سید محمد رضا در 1/3/1391 | 12:07 گفت:

نمیدونم چرا وقتی میرم پستم رو ادیت کنم نمیشه به هر حال شرمنده
این مطالب از 2 روز یا 3 روز پیشه

(Hooman sam (Dark metal در 1/3/1391 | 12:06 گفت:

مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــی..
like like

iman sanaei در 1/3/1391 | 12:03 گفت:

besyar ziba sepas