در مسابقه بزرگ شرکت کنید!!!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,377 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

در مسابقه بزرگ شرکت کنید!!!

سلام دوستان ، با توجه به کم بودن تعداد پست ها در این چند هفته تصمیم گرفتیم مسابقه ای برگزار کنیم( من و چند نفر دیگه)!!


این مسابقه که تحت عتوان مسابقه خاطرات آرسنالی می باشد از همین الان آغاز و تا رفتن پست به قسمت آرشیو فرصت دارید در این مسابقه شرکت کنید!

میریم سراغ قوانین مسابقه :

1- صرفا لازم نیست مطلب نوشته شده توسط شما یه خاطره باشه بلکه میتونید یه داستان در مورد آرسنال بیان کنید ( فقط دقت کنید که خودتون هم در داستان وجود داشته باشید !!!!)

2- محدودیتی برای تعداد مطالب ارسالی یه فرد وجود ندارد .

3- احترام به نظر داورین !!!!! ( ما 3 تا داور داریم که هر کدوم یه نمره از 0 تا 20 به مطالب میدن که جمع نمرات هر کدوم بالاتر بود به عنوان نفر اول انتخاب میشه!)

4- به نفر اول جایزه ای ناچیز از نظر مادی داده میشه که صرفا جهت داشتن یه خاطره خوش از سایت ARSENAL.IR هستش.

5- دیگه چیزی یادم نمیاد ...

اگه ابهامی در مطالب وجود داره یا این که سوالی براتون پیش اومده پبرسید ، تا جواب بگیرید!!!!

راستی دوستان فردا هم با من باشید با پست " صحبت های چند تا از بازیکنان -4 "
احتمالا برنده ه هم تو همون پست اعلام بشن چون به دو عامل بستگی داره

1- به آرشیو رفتن این پست

2- زمان اعلام نتایج توسط داوران


تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

شایان در 5/3/1391 | 00:10 گفت:

محمدرضا کی برد؟؟

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 12:51 گفت:

تمام - دیگه فرصتی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 12:51 گفت:

تمام - دیگه فرصتی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 12:51 گفت:

تمام - دیگه فرصتی نیست!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 10:33 گفت:

دوستان زمان زیادی باقی نمونده!!!
کسی جا نمونه!!!

شایان در 4/3/1391 | 01:09 گفت:

داستان من 10 از 10

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 00:20 گفت:

راستي اگه مي شد هر كي به يه داستان غير خودشون راي بده هم مي تونست امار جالبي از كار در بياره!!!يا اگه مثل تو فيسبوك تعداد لايكها!!!
-------------------------------------------
انشالله توی بقیه مسابقه ها

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 00:20 گفت:

راستي اگه مي شد هر كي به يه داستان غير خودشون راي بده هم مي تونست امار جالبي از كار در بياره!!!يا اگه مثل تو فيسبوك تعداد لايكها!!!
-------------------------------------------
انشالله توی بقیه مسابقه ها

سید محمد رضا در 4/3/1391 | 00:20 گفت:

راستي اگه مي شد هر كي به يه داستان غير خودشون راي بده هم مي تونست امار جالبي از كار در بياره!!!يا اگه مثل تو فيسبوك تعداد لايكها!!!
-------------------------------------------
انشالله توی بقیه مسابقه ها

hamid saadi در 4/3/1391 | 00:12 گفت:

من از بدترین خاطره ایی که از آرسنال به یاد دارم میگم. فصل 2004-2005 بازی با منچستر
آرسنال رکورد شکست ناپذیریش ادامه داشت.سالهای اول حضور رونی تو منچستر بود و من با شوق به اعتماد به نفس بهترین هافک وسط دنیا نگاه میکردم.
آره پاتریک ویرا.مرد بزرگ میانه.مردی با قلب آهنی.لقبی که من بهش داده بودم. عشق من بود.
بگذریم وصف پاتریک توی چند خط کار مزحکیه.چون هنرهای اون بیش از این حرفهاست
اون بازی رو اگه اشتباه نکنم 2 به 1 باختیم با گل وین رونی که حدودای دقیقه 80 زده شد و رکورد آرسنال با پای راست رونی تموم شد.تا چندین سال رونی رو نبخشیدم.حالا که بزرگتر شدم فهمیدم که هر بازیکنی باید برای تیمش خوب بازی کنه نه تیم محبوب من.اون سالها فکر میکردم فقط من طرفدار آرسنالم.چون اطرافیانم و دوستام همه از استقلال و پرسپولیس میگفتن.و من وقتی ازم سوال میشد با سری بالا و غرور میگفتم هیچ کدوم دید من بالاتر از این حرفهاست من آرسنالیم.
الان چندین سال گذشته دوستام الان رئالی یا بارسایی هستن و من هنوز سرم بالاست

ehs در 3/3/1391 | 22:57 گفت:

راستي اگه مي شد هر كي به يه داستان غير خودشون راي بده هم مي تونست امار جالبي از كار در بياره!!!يا اگه مثل تو فيسبوك تعداد لايكها!!!

ehs در 3/3/1391 | 22:54 گفت:

چه پست باحالي!!
يه خاطر يادم مي اد فقط بازي ارسنال و بارسا بود كه روز قبلش من و پسر عموم با هم رفتيم از اين بنگاها كه بازي هارو شرط مي بندن اولين بار بود كه ميرفتم!!!يه عالمه ادم اونجا بود و همه مشغول!! بازي بارسا و ارسنال رو اصلا نمي خواستيم شرط ببنديم كه بهش گفتم نمي دونم چرا يه حسي به من ميگه اين بازي رو ارسنال نمي بازه!!اونم گفت منم فكر مي كنم بازي بيشتر از 3 گل (و =)داره!!كلا دو تا برگ گرفتيم و تو هر كدوم 5 تا بازي رو پيش بيني كرديم تو يكي ارسنال برنده بود و تو اون يكي بازي بيشتر از 3 گل داشت!!يارو كه اومد برگه ها رو از ما بگيره وقتي ديد رو ارسنال بستيم تعجب كرد منم عين اين كارشناسا اومدم بارسا رو تحليل كردم و گفتم بارسا پويول رو نداره و 20 دقيقه اخر كم مياره و..!!يارو هم خنديد و ما رفتيم تا شب كه بازي شروع شد و منم از شدت استرس يه پتو دور خودم كشيده بودم و داشتم حملات بارسا رو تماشا ميكردم كه بالاخره ويا گل رو زد!!منم داشتم سرم رو ميكبوندم تو ديوار كه نيمه اول بازي تموم شد!نيمه دوم هم با بازي نا اميدكننده اي داشت ادامه پيدا مي كرد كه يهو خواهرم كه وضع من رو ديده بود اومد من رو دلداري بده كه عين روانشناسا گفت: هي با خودت بگو ""خوشيه به ظاهر محالم هم اكنون به وقوع مي پيونده""!!منم بهش گفتم برو با با حوصلت رو ندارم !!اونهم هي اصرار كرد تا اينكه من شروع به گفتنش كردم كه ديدم بارسا كيتا رو جاي ويا اورد و ارسنال ارشاوين رو اورد تو زمين من همچنان مشغول خوندن "ورد" بودم كه يهو رابين گل اول رو زد من از خوشحالي ديونه شده بودم!!!فاصله من و تلويزيون به 20 سانتيمتر رسيده بود كه در ادامه ارشاوين گل دوم رو زد!!يهو همون جا خوشكم زد تو شك رفته بودم!!انگار نمي تونستم باور كنم!!فقط شال قرمز و سفيد رو ميديدم كه تو ورزشگاه تكون مي دادن!!
اونشب بهترين شب زندگيم بود ولي ما شرط رو نبرديم چون بازي اينتر رو اشتباه حدس زده بوديم ولي هر وقت اونجا مي رم يارو مي اد نظر من رو درباره بازي مي پرسه!!اونشب باور كردم كه شايد سرنوشت ارسنال رو من رقم زدم!!!!!!!!!!!!

شایان در 3/3/1391 | 22:27 گفت:

اگه بحث نمره هست... که من به همه داستان ها 7 میدم!! به خودم 12!! ولی ناراحت نشید با مستمر قبول میشید

milad foadiyan در 3/3/1391 | 20:03 گفت:

ایول محمد خیلی حال کردم
من که داور نیستم ولی خدایی محمد اول نشه نامردیه

محمد حسینی در 3/3/1391 | 18:50 گفت:

خاطره های دانشگاهیِ علی ارشدی
بازی آرسنال شانچستر دانشگاه بودم نتونستم بازی رو ببینم اما با بچه ها تو دانشگاه کلی کل کل می کردیم سر کلاسم نتیجه رو چک می کردم اول یکی شانچستر زد من خیالم نبود گفتم می زنیم زدیم بردیم
خاطره ی 2
آرسنال تاتنهام
دانشگاه بودم 5تا زدیم
خاطره 3
دانشگاه بودم بردیم
.
.
.
.
خاطره های توی خونه علی ارشدی
از من یونایتد 8 تا خوردیم کلی اس ام اس اومد برام
خاطره 2
السیتی 1-0 ما رو زد
خاطره 3
از میلان 4 تا خوردیم

نتیجه علی رو باید ببندیم تو دانشگاه نیاد خونه بازیا رو ببینه

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 16:32 گفت:

مهران کاظمی خاطره ماطره رو ول کل داستان منو بیبین..
تو بدون داستانم دوس داشتنی هستی کاکو...

like like

مهران کاظمی در 3/3/1391 | 16:08 گفت:

کار جالبیه ولی من اصلاً خاطره جالبی یادم نمیاد

روح الله نظری در 3/3/1391 | 16:00 گفت:

پس منم بگم :
یادش بخیر دانشجو کامپیوتر بودم از شانس بدم من ، بازی حساس آرسنال و شانچستر بود از بخت بدمن

دقیقه من امتحان ساختمان دادها داشتم(اونایی که کامپیوتر خوندن میدونن چقد سخته!!)

نمی دونستم چکار کنم امتحان مهمی بود و اگه نمی رفت نمی دونستم چطور آخرترم این درسو پاس کنم.

خلاصه رفتم دانشگاه نیم ساعت به بازی مونده بود بدجوری حالم خراب بود امتحان یک طرف آرسنال یک طرف.

منم از روی عشق به آرسنال اومدم قضیه رو با همه هم کلاسیام درمیون گذاشتم !!!(همه مسخرم میکردن)آخه امتحان

مهمی داشتم.دیگه طاقت نداشتم( گور پدر دانشگاه و امتحان ) رفتم خونه 10دقیقه از فوتبال گذشته بود که رونی یکی زد آخه!!!
خلاصه نصری دوتا زدو بازی رو 2بر 1 تموم شد خیلی خوشحال بودم اصلا هم ، امتحان تو فکرم نبود.
البته آخر ترم درس و جبران کردم بزور یه 12 گرفتم.!!
یکی از خاطرات خوب من با آرسنال بود.مرسی.

سروش در 3/3/1391 | 15:36 گفت:

چه سوتی دادم ولی به هر حال گفته نمره ی هر کی بیش تر بود جایزه میگیره.

سروش در 3/3/1391 | 15:35 گفت:

رضا شرافتیان@:گفته نمره ی هر کی بیش تر بود نمره میگیره.

شایان در 3/3/1391 | 15:28 گفت:

گفتی داستان بگو،داستان گفتم!جایزه ردکن بیاد

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 13:39 گفت:

راستی همون بنده خدایی که خودش خوب میدونه خواهشا درباره نوشته من نظر نده ،،، خواهش کردماااااااااااااا !!!

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 13:37 گفت:

حالا کابوس من: یه روز که اعصابم از دست پخش بازی های شانسولا از بارساtv ایران خوورد بود رفتم یه ژلوفن انداختم بالا خوابیدم!!

حالا در خواب : رفتم خونه دوستم دیدم داره شبکه 3 بازی بارسا - هرکولس رو نگاه میکنه ، حالم بهم خورد، اومدم از خونشون بیام بیرون که خودمو تو آینه دیدم ، شده بودم کپی آیکن سبز تهوع !!!
بگذریم زدم بیرون رفتم مغازه اون یکی دوستم دیدم داره هایلایت بازی بارسا ختافه رو نگاه میکنه ...
خلاصه هر جا رفتم مغازه ، پارک ، دستشویی(رو این کلمه تاکید فراوان دارما) ، بازار همه جا این بارسا نفوذ کرده بود...
دیگه طاقت نداشتم ببینم پلاتینی یا این تیم مسخرش همه مردم رو شبیه گلابی ببینه ، شاکی شدم رفتم پیش خدا گله کنم که دیدم خدا داره تخمه میخوره !!! این وسط یه چیزی به چشمم آشنا بود ، دقت کردم دیدم استاد اونجاس...!!! بله درست میدیدم استاد ژورو هم داشت خدا رو باد میزد(دقیقا مثل فیلمای رمانتیک، با چهره ای دل نشین و لبخندی ملیــــح)
گفتم خدا جون تخمه واسه چی ؟؟
بهم گفت بیا بشین بازی جالبیه !!!
گفتم what ??!! بازی ؟؟
گفت بیااااااا بنده ی من ، بیـــــــــــــــا بازی بارسا رئاله زمیــــــــنیــــــا بهش میگن ال کلاسیکو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

یه دفعه ژلوفن دووم نیاوردو از خواب پریدم ، تازه سلولای خاکستری مغزم داشتن شروع به کار میکردن که حس کردم یه صدایی داره ازارم میده !! بله درست که به هوش اومدم دیدم استاد علیفر داره داد میزنه : بعـــله عجب گلی میزنه این مســــــــی کوتوله!!!!!!!!
----------------------------------
نکته انحرافی درباره استاد ژورو هستش که واقعا لیاقت گرفتن جایزه بهترین بازیگر مرد اسکار رو داره !!!
نگین به آرسنال ربط نداشت که اونموقع به فرشته (ژورو)ی درگاه الهی توهین کردین !!!

خدایا توبه... خدایا توبه... خدایا توبه...

محمد على(اباى) در 3/3/1391 | 13:30 گفت:

فرداى بازى ارسنال بارسلن كه 2-1برديم من مسابقه داشتم...اونم فينال..شبش كه از ذوق تا صبح نخوابيدم تصميم كه فردا.تو مسابقه كل بزنم و لباس ارسنال ك زيره لباس تيمم بود با كندن لباس اونو نشون بدم و ارمه تيم ببوسم.......فرداش ما.در حاليكه يكى عقب بوديم سره كرنرى باس به عقبه هوايى اومد سمتم منم سر زرب شوت زدمو رفت تو سجاف دروازه,لباسمو در ارودمو ارمو بوسيدم(يه كارته زردم نوشه جان كردم)...ما اون بازيو 4-1 برديم من 3تا سهمم بود از كلا. ....بعد هر كلم تماشاكرا تشويق مى كردن ارسنالى....ارسنالى.....
من تو اون.تورنمنت اقاى كل شدم با 11 كل....جامم در حالى بالا سرم بردم ك برجم ارسنال رو دوشم بود

سعيد غلامي در 3/3/1391 | 13:24 گفت:

پارسال بهار دسته جمي رفته بوديم زيارت.................

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 13:06 گفت:

دوستان من رفتم ولی شما به نوشتن ادامه بدین!!!!!!

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 13:06 گفت:

دوستان من رفتم ولی شما به نوشتن ادامه بدین!!!!!!

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 12:51 گفت:

مرتضی بیا رو دیوار!!!

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 12:51 گفت:

محمد رضا خودت میدونی چرا فعال نیستم.درکم میکنی حتما؟درسته؟

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 12:51 گفت:

محمد رضا خودت میدونی چرا فعال نیستم.درکم میکنی حتما؟درسته؟

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 12:49 گفت:

به به آقا مرتضی
چه عجب تشریف آوردین!
میدونی چند وقته تو سایت فعال نبودی پسر؟؟؟

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 12:46 گفت:

مسعود منم اون شب دقیقا همین وضعیت رو داشتم - درکت میکنم !!!!!!

سروش در 3/3/1391 | 12:46 گفت:

باشه منم میگم
یادش به خیر بازی آرسنال با میلان تو اردو بودیم.(اصفهان/بازی ای که باختیم)
گل اول رو که خوردیم عصبی شده بودم.یهویی یکی از دوستام(که اهل میناب بود(رضا میدونه میناب کجاست))گفت:هوررا میخواستم بزنمش ولی نزدم.گل بعدی
هوررا بازم نزدم ولی دفعه ی بعدی گفت هوررا دیگه مجبور شدم...
آخرم دعوام کردن.

Morteza Bauer در 3/3/1391 | 12:45 گفت:

پارسال پیش دانشگاهی بودم.ازطرف مدرسه رفته بودیم مشهد.یکی از شبام بازی آرسنال و بارسلونا بود.از100نفری که اومده یودن 30نفرشون فوتبال دیدن اون شب.29نفر بارسایی بودن فقط من آرسنالی بودم.همشون کری میخوندن.همش مسخرم میکردن میگفتن بیا بارسایی شو.چندتاشونم بدجور طرفدارای بارسا بودن.بازی شروع شد.استرس بدجور تمام بدنمو گرفته بود.داوید ویا گل رو زد.استرسم بیشترشد.قلبم ضربانش 2برابر شده بود.مسخره کردنا بیشتر شد.بدجور روم فشار بود.اینقد روم فشار بود که حالم بد شد و یکی از بچه ها برام آب قند اورد.نیمه اول با تمام استرس برام تمام شد.نیمه دوم شروع شد.همینجور که به اخر بازی نزدیک میشدیم حالم بدترمیشد و اعصابم خوردتر.فن پرسی گل مساوی رو زد.ازشدت هیجان فریادی زدم که بعضی ها خواب بودن بیدارشدن.یه نفس راحتی کشیدم.ولی هنوز استرس داشتم.و لحظه پر از هیجان.آرشاوین گل دوم و پیروزی رو زد.بازهم فریاد زدم که اینقد بلند بود مدیر مدرسمونم بیدار شد.بلند شدم کل اتاق رو دویدم.ازشدت خوشحالی نمیدونستم چیکارکنم.ولی هنوزم 7دقیقه دیگه مونذه بود.بدجور استرس داشتم.بارسا بدجور حمله میکرد.تو عمرم اینقد قلبم تند تند نمیزد.بازی تموم شدوفقط من شادی میکردم.واون 29نفر بدجور ضایع شده بودن.
این یکی از بهترین خاطراتم بودو اونشب فقط 2تالیوان آب قند خوردم.
پایان

masoud mahmudpur در 3/3/1391 | 12:45 گفت:

یادمه بازی ارسنال و بارسا قبل از بازی با بابام شرط بسته بودم. به دوستام قول داده بودم اگه ارسنال ببره ببرمشون چلو کبابی.خلاصه شب بازی فرارسید.وقتی داوید ویا گل زد میخواستم خودمو بکشم.خنده های تمسخر امیز بابام از همه بدتر بود.دقایق پایانی بازی بود خودمم نامید شده بودم.هی بابام میگفت "اخه پسر تو چرا اینقدر غیر منطقی هستی؟معلومه 4 تا بچه نمیتونن بارسلونا رو ببرن."همینجور که بابام داشت مسخره میکرد توپ به ونپرسی رسید.وقتی شوت زد خواستم بهش فحش بدم که چرا پاس ندادی یه دفعه دیدم تور دروازه داره میلرزه و هواداران دارن خوشحالی میکنن که پریدم هوا وداد زدم.فکر کنم اینقدر پریدم هوا که اگه دستم رو دراز میکردم به سقف میرسید.5 دقیقه بعد هم که ارشاوین گل رو زد من فقط داشتم از خوشحالی داد میزدم.هی بابام میگفت داد نزن ساعت یک شبه ولی من عین خیالم نبود.خلاصه خیلی کیف داد!!!

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 12:43 گفت:

خوبه دوستان همین طور ادامه بدین!!!
از شانس بد من چقدر امروز تعداد پست ها زیاد شده!!

شایان در 3/3/1391 | 12:39 گفت:

عجب داستان طولانی شد!‏ جایزه رو رد کن بیاد!‏ خدایی آخرته داستانه!هم شادی داره!هم ناراحتی!‏ هم اوج داره هم..خودم 20میدم بهش

سروش در 3/3/1391 | 12:39 گفت:

الله اکبر حرفمو پس گرفتم.

Farhad Rahbari در 3/3/1391 | 12:37 گفت:

این حالت تو خواب و بیداری واسم اتفاق افتاد قبل بازی برگشت با میلان
تو ورزشگاه آرسنال نشسته بودم! جو وحشتناکی حاکم بود.قبلافکرمیکردم هایبوری پرسروصداتره! دقیقه 80 بود و به نتیجه روی اسکوربورد نگاه میکردم:آرسنال 3 میلان 0

میلان ضدحمله زد!!! توپ رسید به زلاتان.جورو مقابلش بود...

Arsenal..............Pass the ball

از خواب پریدم! صدای زنگ گوشیم بصورت آزاردهنده ای بهم تلنگر میزد از رویا بیام بیرون Arsenal..............Pass the ball

از پنجره بیرونو داشتم دید میزدم...

تاتنهامیه داشت جوجه بازی میکرد! حوصله نداشتم باهاش کلکل کنم واسه همین پنجره اتاقم بسته شد...

تلویزیونو روشن کردم.عادت داشتم کانالی که کنفرانسهای ورزشی پخش میکردو ببینم

کنفرانس امروز: کیفیت در فوتبال مفسر: آرسن ونگر!!!

تلویزیونو خاموش کردم

فقط به رویام فکر میکردم...

از خواب پریده بودم
http://arsenal.ir/Blog/post.aspx?PostID=2444&BlogId=232

سروش در 3/3/1391 | 12:36 گفت:

آخه چند نفر تا اینکه پستت بره تو آرشیو داستان مینویسن؟

شایان در 3/3/1391 | 12:33 گفت:

آخرین روزهای نقل وانتقالات زمستانی بود..دقیقه به دقیقه داشتیم به DEAD LINE DAY نزدیک میشدیم،من درتیم دست چهارمی آکسفورد انگلیس بازی میکردم،تا اینجای فصل از20بازی فصل15تا کلین شیت کردم!در بازی هایی که آنها فقط حمله میکردند!‏...درحالی که به ساعات پایانی نقل وانتقالات نزدیک میشدیم،از باشگاه آرسنال خبرمیرسه وویچک چزنی مصدوم شده و آرسنال فقط فابیانسکی را برای بازی حساس شنبه با منچستریونایتد دراختیار دارد و ازتیم پایه هم نمیتواند بازیکن بیاورد!‏،مدیرعامل تیم آکسفورد رو گوشیم زنگ زد و میگه بیادفتر باشگاه یک خبرمهم واست دارم!دوچرخه ام راسوار میشم‏(حقوق زیاد نمیدن دوچرخه سوار میشوم‏)‏،با سرعت به سمت دفتر باشگاه رفتم..توراه خوشحال بودم گفتم احتمالا از باشگاه های چمپیونشیپ پیشنهاد دارم!رسیدم باشگاه!‏ مدیرآکسفورد مرا در آغوش گرفت!گفت دوچرخه ات را بذار کنار!باخودم گفتم به به افزایش حقوق!!اما نه اون گفت:یک ایمیل از لندن اومده!خوشحال شدم!!گفتم کویینزپارک یا وستهام مرا میخواهند؟؟ گفت:نه!‏ آرسنال!تورا به صورت اورژانسی برای1ماه میخواهد!!مو به تنم سیخ شد!‏ گفتم:جوانان آرسنال؟گفت:نه تیم اصلی آرسنال تورا به عنوان ذخیر فابیانسکی برای بازی بایونایتد در اولدتدرافورد میخواهد!!‏ نمیدونستم تا دفترآرسنال چطوری برم!مدیر آکسفورد یک لیموزین آماده کرده بود!‏ به دفتر آرسنال رفتم!با ایوان گازدیس ملاقات کردم!اون گفت:1میلیون پاند+هفته ای15هزار پاند برای 4هفته به تو خواهیم داد!عجب پولی بود!!‏،خودم را آماده کردم،ساعات پایانی نقل وانتقالات بود!تو دفترگازیدیس ژورو رو دیدم که آمده بود رضایت نامه اش رابگیرد!!گفتم آخ جون!اگه بهم بازی رسید ضریب گل خوردنم میشه0‏!‏ چن استاد ژورو نیست!خلاصه،جمعه شب به وقت ایران بود!فردا ساعت15.30به وقت ایران و12به وقت انگلیس با منچستربازی داشتیم!باید زودتر خودم‏ رو به منچستر میرساندم!‏‏ گازیدیس شماره ونگر روبهم داد!!‏ سریع به راه افتادم،این ماشین چیه؟من تاحالا ندیدم!راهی منچستر شدم!!همه آرسنالی هابهم گفتند خوش اومدی!ونگر تو جمع شون نبود!!‏ پرسیدم اون مردی که جام نمیگیره ولی همه دوستش دارند کجاس!همه خندیدند!‏!بهم گفتند همینجاس الأن میاد!‏ دیدم ونگر با2تا لیوان اومد پیشم!گفتم إ إ ونگر هم آره؟ لیوان رو گرفتم بو کردم!إ إ چای بود!‏ همه خندیدند! ونگر گفت آماده باش برای بازی فردا!‏...فردا..اتوبوس به سمت اولدترافورد حرکت کرد،تمرین پیش ازبازی،گرم کردیم،تا چند دقیقه دیگه شروع بازی!‏ من روی صندلی های قشنگ اولدترافورد لم دادم! تادقیقه88بازی رو 1.0جلو بودیم که نانی یک فرار کرد!تک به تک با فابیانسکی!!خطا!!پنالتی!اخراج فابیانسکی!همش این طرف و اون طرف رو نگاه میکردم!منتظر ورود دروازه بان!اون منم؟ ونگر داد زد رضا پاشو!!‏ گرم کردم و تعویض شدم با چمبرلین!‏ رفتم دروازه!اندک هواداران آرسنال فریاد میزدند رضا رضا رضا!!‏ پشت پنالتی وین رونی!!‏ ضربه پنالتی زده شد!‏ یک پرش عالی از من!که حتی بعدا فیلم بازی رو دیدم مارتین تیلور گزارشگر گفت سوپر سیو!‏ اند سوپر دایوینگ!پنالتی رو گرفتم! ناگهان سوت پایان بازی!!‏ آرسنال1.0برد!وصدرنشین شد!! ونگر گفت: تو بهترینی ‏!‏ و یک پیشنهاد 5ساله! و پیراهن شماره1آرسنال!و مدت هاست که در آرسنال هستم!!‏ و یک اسطوره شدم!!پیشنهاد های زیادی از بارسلونا اومد!اما باوجود جام نگرفتن همچنان در آرسنال هستم!‏!الأن سال2025هست!و آرسنال سالهاست جام نگرفته!‏ ونگر هم به زور بازی های آرسنال رامیبند!!تیری هانری جایگزین آن شده است!!‏ پایان

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 12:25 گفت:


ببینم چرا کامنت منو حذف کردی ؟؟؟
حالا فهمیدم به احتمال قریب به یقیین تو ستون پنجم متفقین بودی !!! ای ننگت باد نفوذی...
ولی خداییش حرکتت خعــــــــــــــلی زشت بود...

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 11:53 گفت:

پس دور منو یه خیـــــــــــــــــــــــط قرمز بکش...آخه مسابقه ای که یکی از داوراش مدیر دیوار ( یعنی ویشکا ) باشه جای آنتی ضعیفه ای مثل من نیس...
شرمندتم اساس...

like like

سید محمد رضا در 3/3/1391 | 11:49 گفت:

هومن جان داور ها تمام کسانی هستند که تو سایت عنوان دارند به جز آرمان که میدونستم سرش شلوغه و مزاحمش نشدم!!!

محمد در 3/3/1391 | 11:44 گفت:

آقا اجازه!!
نمیشه امتحان رو تستی بگیرین

رضاشاماخ چوک بندر در 3/3/1391 | 11:43 گفت:

آقاماپارسال موفع بازی آرسنال بارساتولندن توخونه دوستم 12نفربودیم 8نفرطرفداربارسابودن 1نفرلیورپول.2نفرمنچستربودن.وقتی بارسانیمه اول یه گل زدپوست تختمه روریختن روسرم وقتی رابین گل زدیه دورافتخارتوخونشون زدم البته باپوست تخمه گل آرشاکه نگواینبارباتخمه جشن گرفتم پیراهنمودرآوردم وچرخوندم ودورافتخارزدم همه کف کردن یادمه بازی روازشبکه الجزیره اسپورت4میدیدم گزارشگرعرب بودودادمیزدمیگفت مبروک آرسنال مبروک آرسنال آرسنال الکبیر یاالله

(Hooman sam (Dark metal در 3/3/1391 | 11:43 گفت:

تا داورا رو نشناسم عمرا حرف نمیزنم !!! من وکیلمو میخوام...
like like