اعلام نتایج مسابقه بزرگ!!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,359 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اعلام نتایج مسابقه بزرگ!!

سلام دوستان 


الان حسابی اعصابم خورده!! 
واسه خاطر این که تمام این مطالب رو دارم واسه بار دوم مینویسم ، آخه یه بار نوشتم و به جای تاییدش ، رفرش زدم!!
خب پیش میاد دیگه!!
میریم سره اصل مطلب :
ما کلا دوازده شرکت کننده داشتیم...
من تو این پست رتبه نفرات اول تا دوازدهم رو براتون قرار دادم به همراه خاطره یا داستان نفرات اول تا سوم 

نکته مهم :  بالاترین نمره ی ممکن 60 هست ، یعنی 3 داور و هر کدوم 20 نمره


رتبه اول رضا شرافتیان با 52 امتیاز

رتبه دوم : محمد حسینی با 48/75 امتیاز

رتبه سوم : hamid sadi با 47/75 امتیاز

رتبه چهارم : ehs با 47 امتیاز

رتبه پنجم : Farhad Rahbari با 44/5 امتیاز

رتبه ششم : Morteza(Jack)Bauer با 43/5  امتیاز

رتبه هفتم : روح الله نظری با 42 امتیاز

رتبه هشتم : masoud با 40 امتیاز

رتبه  نهم : محمد على(اباى) با 39 امتیاز

رتبه  دهم : رضاشاماخ با 38 امتیاز

رتبه یازدهم : (Hooman sam (Dark metal با 34 امتیاز

رتبه دوازدهم : سروش با 26 امتیاز


و اما داستان ها :


رضا شرافتیان :

آخرین روزهای نقل وانتقالات زمستانی بود..دقیقه به دقیقه داشتیم به DEAD LINE DAY نزدیک میشدیم،من درتیم دست چهارمی آکسفورد انگلیس بازی میکردم،تا اینجای فصل از20بازی فصل15تا کلین شیت کردم!در بازی هایی که آنها فقط حمله میکردند!‏...درحالی که به ساعات پایانی نقل وانتقالات نزدیک میشدیم،از باشگاه آرسنال خبرمیرسه وویچک چزنی مصدوم شده و آرسنال فقط فابیانسکی را برای بازی حساس شنبه با منچستریونایتد دراختیار دارد و ازتیم پایه هم نمیتواند بازیکن بیاورد!‏،مدیرعامل تیم آکسفورد رو گوشیم زنگ زد و میگه بیادفتر باشگاه یک خبرمهم واست دارم!دوچرخه ام راسوار میشم‏(حقوق زیاد نمیدن دوچرخه سوار میشوم‏)‏،با سرعت به سمت دفتر باشگاه رفتم..توراه خوشحال بودم گفتم احتمالا از باشگاه های چمپیونشیپ پیشنهاد دارم!رسیدم باشگاه!‏ مدیرآکسفورد مرا در آغوش گرفت!گفت دوچرخه ات را بذار کنار!باخودم گفتم به به افزایش حقوق!!اما نه اون گفت:یک ایمیل از لندن اومده!خوشحال شدم!!گفتم کویینزپارک یا وستهام مرا میخواهند؟؟ گفت:نه!‏ آرسنال!تورا به صورت اورژانسی برای1ماه میخواهد!!مو به تنم سیخ شد!‏ گفتم:جوانان آرسنال؟گفت:نه تیم اصلی آرسنال تورا به عنوان ذخیر فابیانسکی برای بازی بایونایتد در اولدتدرافورد میخواهد!!‏ نمیدونستم تا دفترآرسنال چطوری برم!مدیر آکسفورد یک لیموزین آماده کرده بود!‏ به دفتر آرسنال رفتم!با ایوان گازدیس ملاقات کردم!اون گفت:1میلیون پاند+هفته ای15هزار پاند برای 4هفته به تو خواهیم داد!عجب پولی بود!!‏،خودم را آماده کردم،ساعات پایانی نقل وانتقالات بود!تو دفترگازیدیس ژورو رو دیدم که آمده بود رضایت نامه اش رابگیرد!!گفتم آخ جون!اگه بهم بازی رسید ضریب گل خوردنم میشه0‏!‏ چن استاد ژورو نیست!خلاصه،جمعه شب به وقت ایران بود!فردا ساعت15.30به وقت ایران و12به وقت انگلیس با منچستربازی داشتیم!باید زودتر خودم‏ رو به منچستر میرساندم!‏‏ گازیدیس شماره ونگر روبهم داد!!‏ سریع به راه افتادم،این ماشین چیه؟من تاحالا ندیدم!راهی منچستر شدم!!همه آرسنالی هابهم گفتند خوش اومدی!ونگر تو جمع شون نبود!!‏ پرسیدم اون مردی که جام نمیگیره ولی همه دوستش دارند کجاس!همه خندیدند!‏!بهم گفتند همینجاس الأن میاد!‏ دیدم ونگر با2تا لیوان اومد پیشم!گفتم إ إ ونگر هم آره؟ لیوان رو گرفتم بو کردم!إ إ چای بود!‏ همه خندیدند! ونگر گفت آماده باش برای بازی فردا!‏...فردا..اتوبوس به سمت اولدترافورد حرکت کرد،تمرین پیش ازبازی،گرم کردیم،تا چند دقیقه دیگه شروع بازی!‏ من روی صندلی های قشنگ اولدترافورد لم دادم! تادقیقه88بازی رو 1.0جلو بودیم که نانی یک فرار کرد!تک به تک با فابیانسکی!!خطا!!پنالتی!اخراج فابیانسکی!همش این طرف و اون طرف رو نگاه میکردم!منتظر ورود دروازه بان!اون منم؟ ونگر داد زد رضا پاشو!!‏ گرم کردم و تعویض شدم با چمبرلین!‏ رفتم دروازه!اندک هواداران آرسنال فریاد میزدند رضا رضا رضا!!‏ پشت پنالتی وین رونی!!‏ ضربه پنالتی زده شد!‏ یک پرش عالی از من!که حتی بعدا فیلم بازی رو دیدم مارتین تیلور گزارشگر گفت سوپر سیو!‏ اند سوپر دایوینگ!پنالتی رو گرفتم! ناگهان سوت پایان بازی!!‏ آرسنال1.0برد!وصدرنشین شد!! ونگر گفت: تو بهترینی ‏!‏ و یک پیشنهاد 5ساله! و پیراهن شماره1آرسنال!و مدت هاست که در آرسنال هستم!!‏ و یک اسطوره شدم!!پیشنهاد های زیادی از بارسلونا اومد!اما باوجود جام نگرفتن همچنان در آرسنال هستم!‏!الأن سال2025هست!و آرسنال سالهاست جام نگرفته!‏ ونگر هم به زور بازی های آرسنال رامیبند!!تیری هانری جایگزین آن شده است!!‏ پایان 


محمد حسینی :
خاطره های دانشگاهیِ علی ارشدی
بازی آرسنال شانچستر دانشگاه بودم نتونستم بازی رو ببینم اما با بچه ها تو دانشگاه کلی کل کل می کردیم سر کلاسم نتیجه رو چک می کردم اول یکی شانچستر زد من خیالم نبود گفتم می زنیم زدیم بردیم
خاطره ی 2
آرسنال تاتنهام
دانشگاه بودم 5تا زدیم
خاطره 3
دانشگاه بودم بردیم
.
.
.
.
خاطره های توی خونه علی ارشدی
از من یونایتد 8 تا خوردیم کلی اس ام اس اومد برام
خاطره 2
السیتی 1-0 ما رو زد
خاطره 3
از میلان 4 تا خوردیم

نتیجه علی رو باید ببندیم تو دانشگاه نیاد خونه بازیا رو ببینه 


hamid sadi :

من از بدترین خاطره ایی که از آرسنال به یاد دارم میگم. فصل 2004-2005 بازی با منچستر
آرسنال رکورد شکست ناپذیریش ادامه داشت.سالهای اول حضور رونی تو منچستر بود و من با شوق به اعتماد به نفس بهترین هافک وسط دنیا نگاه میکردم.
آره پاتریک ویرا.مرد بزرگ میانه.مردی با قلب آهنی.لقبی که من بهش داده بودم. عشق من بود.
بگذریم وصف پاتریک توی چند خط کار مزحکیه.چون هنرهای اون بیش از این حرفهاست 
اون بازی رو اگه اشتباه نکنم 2 به 1 باختیم با گل وین رونی که حدودای دقیقه 80 زده شد و رکورد آرسنال با پای راست رونی تموم شد.تا چندین سال رونی رو نبخشیدم.حالا که بزرگتر شدم فهمیدم که هر بازیکنی باید برای تیمش خوب بازی کنه نه تیم محبوب من.اون سالها فکر میکردم فقط من طرفدار آرسنالم.چون اطرافیانم و دوستام همه از استقلال و پرسپولیس میگفتن.و من وقتی ازم سوال میشد با سری بالا و غرور میگفتم هیچ کدوم دید من بالاتر از این حرفهاست من آرسنالیم.
الان چندین سال گذشته دوستام الان رئالی یا بارسایی هستن و من هنوز سرم بالاست .
و اما کسانی که علاقه دارند که مطالب ارسالی بقیه دوستان رو هم مطالعه کنند به لینک زیر رجوع بفرمایند !!!!

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

میر حسین در 8/3/1391 | 21:26 گفت:

قضیه چیه اینقد منفی داره ؟؟ اینقد دیسلایک بوده ؟

سید محمد رضا در 8/3/1391 | 16:40 گفت:

مسابقه خاطره یا داستان بود دیگه!
رضا جان جایزه ؟؟؟؟؟
اصلا داریم ؟؟؟؟؟؟؟
یعنی میشه؟؟؟؟؟؟
چشم!
2 ساعت دیگه صبرکن به دستت میرسونمش!

شایان در 8/3/1391 | 14:26 گفت:

آقا هول نکنید! من هنوز جایزمو نگرفتم!! اما کاش یه چیز بود که ماندگار بود!! نه .... نمیتونم بگم!

محمد على(اباى) در 8/3/1391 | 13:50 گفت:

قرار نبود مگه به خاطره جایزه بدین؟

سید محمد رضا در 8/3/1391 | 11:06 گفت:

دوستان من فکر کنم این رضا دوپینگ کرده بوده!!!
چجوری باید ازش تست دوپینگ بگیرم؟؟؟؟؟؟

روح الله نظری در 8/3/1391 | 10:22 گفت:

مرسی اسم منم بود!!

شایان در 7/3/1391 | 22:41 گفت:

شانس منه!! چقد دشمن دارم!! همه dis likeکردند!!! همیشه میگن آدم های موفق دشمنان زیادی دارند!!

شایان در 7/3/1391 | 22:39 گفت:

علی ارشدی: تو دیگه کی هستی!! همین پلنگ صورتی رو رنگ میکنی جای آنجیلینا جولی به مردوم قالب میکنی!!!
بچه ها درباره داستانم بگم که تو اوج حواس پرتی داستانو نوشتم!!!!
شاید باورتون نشه!! تو اتوبوس بودم در حالت ایستاده!! و شلوغ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! با موبایلم داستانو نوشتم!! حالا اگه خونه بودم یه داستان میگفتم که مثل اصغر فرهادی گلدن گلوب و اسکار میبردم!!

علی ارشدی در 7/3/1391 | 21:46 گفت:

فکر کنم سیستم لایک خراب شده

علی ارشدی در 7/3/1391 | 21:46 گفت:

آقا بنده اعلام کنم که واقعا بدون قصد و غرض و پارتی بازی نمره دادم حالا حمید و ویشی ممکنه تبانی کرده باشن یا با قصد قبلی نمره داده باشن ولی من نه

hamid saadi در 7/3/1391 | 21:30 گفت:

ممنون از لطف داورا و محمد رضا که طرح بودن. بازم از این طرحها بده و تبریک به دوست عزیزم رضا شرافتیان.
حقت بود اول بشی خیلی جالب بود.
ولی داداش پیشنهادی که خودت دادی خیلی خوب بود و یا اگر ده نفرو داور میکردی باحالتر میشد.
در هر صورت ممنون

محمد حسینی در 7/3/1391 | 20:49 گفت:

من اومدم پست گذاشتم لایکا مثبت بود عرض یک دقیقه شد -60

سروش در 7/3/1391 | 20:34 گفت:

خواهش میکنم خودم از آخر اول شدم.

محمد حسینی در 7/3/1391 | 20:30 گفت:

حالا جدا از شوخی به نظرم خاطره ها قشنگ تر بود!!!
من واسه خنده نوشتم فقط

محمد حسینی در 7/3/1391 | 20:25 گفت:

آقا بازم از این مسابقه ها بذار با همین داورا

محمد حسینی در 7/3/1391 | 20:24 گفت:

اومدم سایت دیدم زده اعلام نتایج مسابقه بزرگ
باز کردم دیدم اسمم هست
چی اونم نفر دوم بین و سرگردون بودم
اومدم کامنتا رو دیدم فهمیدم چی شدِ
داورا آشنا بودن

شایان در 7/3/1391 | 20:15 گفت:

وای محمدرضا ... رفتم تو پروفایلت!! تبریک میگم ما هم کاشانی هستیم!! اصلیت کاشان!!! نوش آبادم خوب میشناسم!!

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 19:58 گفت:


-------------------------------------------------------
یعنی چی ؟؟؟

مجید در 7/3/1391 | 19:56 گفت:

توپچی جنوب در 7/3/1391 | 19:10 گفت:

زیبا بود واقعا داستان رضا زیبا بود ولی خاطره نبود داستان بود............

ضمنا یکی از داوراتون اصلا صلاحیت نداشت بچه ها میدونن کی رو میگم!!!!!

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 18:57 گفت:

هر وقت فرستادی ، یا رو دیواره یا اینجا برام بنویس که برم ایمیلم رو چک کنم : دی

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 18:49 گفت:

داور ها : علی ، ویشکا و حمید بودند
هدیه ت کی میرسه به دستت؟؟؟؟؟؟؟؟؟!!!!!
ببخشید رضا جان ولی من به خاطره این حرفت بهت خندیدم ، حلالم کن!!
برادر گفتم هدیه ناچیزه
بعدشم شب تولدت ، منه بدبخت باید امتحان حسابان بخونم!!!!!!!
شماره ت رو برام ایمیل کن ، تا جایزه ت رو بگیری
ایمیلم رو دیوارم هست

ehs در 7/3/1391 | 18:42 گفت:

چه عجب!!!بالاخره جواباش اومد!!!كنكور زودتر تصحيح مي شد!!!
من نصف قدرت تخيل رضا رو داشتن زندگيم بهشت بود!!!واقعا حقش بود!!
خوب بود ، بازم از اين كارا بكنين!!

شایان در 7/3/1391 | 18:36 گفت:

shaya_1993

شایان در 7/3/1391 | 18:35 گفت:

آثا محمدرضا این id man:

shaya_1993

دوست داشتی بیا یاهو مسنجر

شایان در 7/3/1391 | 18:34 گفت:خیلی ممنونم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!تبانی در کار نیست!! گفت داستان منم داستانم گفتم و بس!!!!!!!!

داوران کیا بودند؟؟؟
19 خرداد تولدمه!! هدیه میرسه تا اون روز دستم؟؟

Farhad Rahbari در 7/3/1391 | 18:18 گفت:

تبانی تبانی تبانی

رضاشاماخ چوک بندر در 7/3/1391 | 17:57 گفت:

سروش وهومن ازلیگ سقوط کردن.

سید محمد رضا در 7/3/1391 | 17:37 گفت:

ضمنا آقای رضا شرافتیان که برنده شدی ، من فردا امتحان زبان فازسی دارم که 24 تا درسه ، تا الان فقط 2 تا درس رو خوندم!!!!!
فردا واسه جایزه باهم صحبت میکنیم!!