یک سوپر گل از ژسنی!! + کلی ویدئو باحال!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 305,324 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

یک سوپر گل از ژسنی!! + کلی ویدئو باحال!

سلام دوستان
این گل امروز در جریان تمرین تیم لهستان به ثمر رسیده!توی این ویدیو ژسنی توپ را در زاویه بسته قرار میدهد و سپس با یک حرکت دیدنی دروازه را باز میکند!!
او که از گل خود شگفت زده شده است به سرعت رو به فیلم بردار میکند و میگوید آیا این صحنه را ضبط کرده ای ؟؟؟؟
و بعد به همرا فیلم بردار به تماشا گل دیدنی خودش میرود!!

حجم فیل <یک مگابایت
دانلود از مدیا فایر                            (دانلود فایل)

2- گل تماشایی آنری به لیورپول که مربوط به سال 2003 میشه

تماشا در سایت آپارت                    (لینک فایل)

3 - با دیدن این ویدئو برای جامعه داوری انگلیس متاسف شدم

تماشا در سایت آپارات                   (لینک فایل)
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

مصطفی کاظمی در 10/3/1391 | 16:31 گفت:

مرسی ممدرضا

سید محمد رضا در 10/3/1391 | 10:25 گفت:

خواهش میکنم ، قابلی نداشت!!!!!!!!

Keivan در 10/3/1391 | 10:16 گفت:

مرســــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــی...

علی ارشدی در 10/3/1391 | 00:29 گفت:

مرسی ممدرضا

علی قاسمی در 9/3/1391 | 23:21 گفت:

داداش دمت گرم منوم دوستم تازه دیدیم اینا و کلی خندیدیم

این داوره خیلی باحال بود
ژسنی هو خودش باورش نمیشد
شاید بتونیم سال بعد تو پست های هجومی هم ازش استفاده کنیم . ایران باشه کم چنین اتفاق هایی نمیافته

توپچی جنوب در 9/3/1391 | 23:01 گفت:

ولی گل تیتی خیلی باحال بود تازه موفق شدم خلاصه آرسنال 2011-12 روهم ببینم و گل های رابین و گل دنیس و گل تی تی به شانچستر...........

در کل میخواستم ازت تشکر کنم عالی بود

nima در 9/3/1391 | 22:24 گفت:

یه جور گفتی سوپر گل گفتم چی کار کرده!خب معمولی بود دیگه!من فک کردم از روی خط کرنر برگردون زده،دروازبان نتونسته بگیرتش رفته تو گل...
ولی بازم مرسی...

رامتين كاوياني در 9/3/1391 | 21:45 گفت:

aparat? mizashti vase man khob

محمد على(اباى) در 9/3/1391 | 21:41 گفت:

دیدم اینو ولی نداشتم...مرسی داش

Hossein.A در 9/3/1391 | 21:23 گفت:

کدوم زاویه بسته...کسی هم که دروازه نبود...تازه اونم شانس اورد خورد به تیر....ولی تکنیکش قشنگ بود...معلوم بوداولین باره گل زده اخه خیلی تعجب کرد...http://arsenal.ir/images/smile/6.gifhttp://arsenal.ir/images/smile/6.gif

سید محمد رضا در 9/3/1391 | 21:22 گفت:

شما از کجا دیده بودید؟؟؟؟؟؟؟؟

اونجا که من رفته بودم ، نوشته بود از امروزه!!

توپچی جنوب در 9/3/1391 | 21:21 گفت:

دیده بودم خیلی زیبا زد ولی نه در اون حد که اینجوری ذوق زده بشه!!!!!!!!!

(Hooman sam (Dark metal در 9/3/1391 | 21:18 گفت:

مرسی...
ولی دیده بیدمــــــــــش...
تشکر کردم شاید بعضیا خجالت بکشن...
مرسی مرسی مرسی...
like like

مهدی افسرده در 9/3/1391 | 21:11 گفت:

چرا خجالت کشید؟