تیم منتخب هفته 17

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,428 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

تیم منتخب هفته 17

سلام به همه دوستان عزیز
امیدوار حال همتون خوب باشه!تصویر یک : تیم منتخب هفته از دید سایت whoscored.com


تصویر دو : تیم منتخب هفته از دید سایت skysports.com


تصویر سه : تیم منتخب این هفته لیگ های اروپایی


تصویر چهار : تیم منتخب این فصل لیگ های اروپاییدر صورت باز نشدن هر یک از تصاویر ، فقط روی شماره آن کلیک کنید!


شماره تصاویر : 

یک ------ دو ------ سه ------ چهار


امیدوارم پستم مفید بوده باشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

parsa .R در 29/9/1391 | 21:59 گفت:

هادی جان ایشاللا که تا اون موقع این اشغالای پول پرست رفته باشن

Ali در 29/9/1391 | 18:49 گفت:

یک هافبک خوبه دیگه بیاد کنار کازورلا،آرتتا و ویلشر بازی کنه(ترجیها هافبک دفائی)قهرمانی رو شاخمونه

محمدخاوران در 29/9/1391 | 17:30 گفت:

آقا مرسی دمت گرم کاسورلا ترکونده ها

سید محمد رضا در 29/9/1391 | 16:36 گفت:

رضا شرافتیان: من فقط اسکای اسپورتس رو قبول دارم...بذار ترکیب رو بیبنم نظر بدهم....خب دیدم...انتخاب کاسورلا و پیلکینتون کاملا به جا بود...در پایان یک نکته بگم سبب ناراحتی نشه...بهتر نبود عکس هارو تو یک سایت عمومی آپلود میکردید؟...آپلود کردن تو یک وبلاگ شخصی چندان شکیل نیست...
--------------------------------
خب خودمم اسکای رو بیشتر قبول دارم اما تنوع مطلب های whoscored باعث میشه که از اونجا هم آمار بذارم
وبلاگی ندارم من ، وبلاگ فقط یکی از امکانات سایت پرشین گیگه ، اصن من بهش نیاز ندارم البته
این عکس ها رو اونجا آپلود میکنم بخاطر این که به مرور زمان از بین نرن و پست هام ناقص نشن ، تنها دلیلی هم که باعث میشه از این سایت استفاده کنم اینه که به هر کاربر 10 گیگ فضای رایگان میده و البته این که هر کس بخواد میتونه وارد محوطه کاربریم بشه و فایل هایی رو که آپلود کردم رو به راحتی دانلود کنه!

ضمنا این سایت رو به همه پیشنهاد میکنم

شایان در 29/9/1391 | 15:28 گفت:

من فقط اسکای اسپورتس رو قبول دارم...بذار ترکیب رو بیبنم نظر بدهم....خب دیدم...انتخاب کاسورلا و پیلکینتون کاملا به جا بود...در پایان یک نکته بگم سبب ناراحتی نشه...بهتر نبود عکس هارو تو یک سایت عمومی آپلود میکردید؟...آپلود کردن تو یک وبلاگ شخصی چندان شکیل نیست...

علی در 29/9/1391 | 10:43 گفت:

من با هادی کاملا موافقم اینا ما رو نکشن ول کن نیسن..

هادی در 29/9/1391 | 09:52 گفت:

parsa .R:
ای بابا بدبینی تا چه حد بعضی از هوادارا اصلا هوادار نیستن (نظر شما 2 فصل بعد کازورلا تو تیم هست یا داره واسه منچستر بازی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )واقعا که لااقل بذار یه روز بگدره بعد حرف بزن
..........................................................
پارساجان من بد بین نیستم اما اگه کازورلا با همین پیشرفتش ادامه بده قطعا بالای 40 میلیون قیمت می خوره باشگاه هم وسوسه می شه دیگه می گه می فروشم 4 تا کازورلا جدید می خریم.

parsa .R در 28/9/1391 | 23:16 گفت:

ای بابا بدبینی تا چه حد بعضی از هوادارا اصلا هوادار نیستن (نظر شما 2 فصل بعد کازورلا تو تیم هست یا داره واسه منچستر بازی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ )واقعا که لااقل بذار یه روز بگدره بعد حرف بزن

HOSSEIN در 28/9/1391 | 23:01 گفت:

تابحال تو تیم از همه بد گفته شده الا این بازیکن از نظر من بهترین خرید ونگر از 2007 به بعده.

سید محمد رضا در 28/9/1391 | 23:00 گفت:

من عاشق تمرکز آرتتا شدم
کازورلا کنار آرتتا واقعا میتونه پیشرفت کنه ، درست مثل ویلشر

علی در 28/9/1391 | 22:44 گفت:

ایول دادا دمت گرم..

حمید pires در 28/9/1391 | 22:31 گفت:

اگه عملکرد کازورلا رو تیمی مثل چلسی زیر نظر داشت قطعا 30 میلیون پوندی صرفش میکردن یادمه قبل اومدنش خیلیا گفتن بدرد نمیخوره در ضمن سنش نسبتا خوبه و طوری هست که فوتبالش همینجا تموم بشه.
خیلی خوبه جک برگشته درگیریش با بازیکنای حریف یک حرکتی تو تیم ایجاد میکنه . تو بازیکنای انگلیسی سفید پوست جرارد نمونه شاخص بازیکن با تعصبه شاید رونی و لمپارد هم بنظر بیان ولی هردوشون با زیاد شدن حقوقشون قبول کردن تیمشونو ترک نکنن.

ali در 28/9/1391 | 21:26 گفت:

کازورلا هم میره

هادی در 28/9/1391 | 20:52 گفت:

نظر شما 2 فصل بعد کازورلا تو تیم هست یا داره واسه منچستر بازی می کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

هادی در 28/9/1391 | 20:47 گفت:

باز خدا روشکر 1 بازیکن درجه 1 تو تیممون هست.

masoud mahmudpur در 28/9/1391 | 20:42 گفت:

دیگه پاتوق کازورلا شده

Morteza Bauer در 28/9/1391 | 20:41 گفت:

مرسی داداش.همه پستات عالیه

T.Vermaelen در 28/9/1391 | 20:26 گفت:

این هم بهترین بازیکن از دید هوادارا آرسنال و Arsenal.com

http://www.uc.persianv.com/images/aapma2fxj2rqw3vaq1wl.jpg

parsa .R در 28/9/1391 | 20:22 گفت:

به همین راحتی به همین خوشمزگی (پودر کیک رشد) کازورلا دیگه تیم منتخب هفته رو سرقفلی گرفته

sepehr najafian در 28/9/1391 | 20:18 گفت:

کازورلا اينجا کازورلا اونجا کازورلا همه جا

nima در 28/9/1391 | 20:16 گفت:

ایول به کازورلا خودمون!!!
دستت درد نکنه محمدرضا،دلمون برا پستات تنگیده بود...

parsa .R در 28/9/1391 | 19:29 گفت:

حالا درس شد

parsa .R در 28/9/1391 | 19:18 گفت:

داداش تصویرا کار نمیکنه