بررسی بازی با سوانسی ، از دید آمار

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,519 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی بازی با سوانسی ، از دید آمار

سلام  به همه دوستان عزیزبازی امروز سیزدهمین بازی این دو تیم هست که در بازی های گذشته آمار زیر به دست اومده:

6 برد برای آرسنال ، 1 تساوی و 5 برد برای سوانسی
آرسنال تاکنون 15 بار دروازه سوانسی رو باز کرده ، این در شرایطی است که سوانسی 16 بار موفق به انجام این کار شده است.

در 6 بازی قبلی که سوانسی میزبان بوده ، سهم آرسنال 2 برد ، سوانسی 3 برد و 1 بازی هم مساوی شده است.
آرسنال در ورزشگاه حریف توانسته 7 گل به ثمر برساند این در شرایطی است که سوانسی توانسته 9 گل به ثمر برساند.


پرگل ترین ها :

پرگل ترین بازی : پیروزی 3 بر دو سوانسی در فصل 2011/2012
پرگل ترین برد آرسنال : 3 بر یک در فصل 1980/1981
پرگل ترین برد سوانسی : 3 بر دو سوانسی در فصل 2011/2012


نکات جالب:
1-از زمان حضور ونگر تا کنون ، آرسنال هیچگاه در این مرحله حذف نشده است.
2-تعداد بردهای رئیس در ژانویه بیشتر از هر ماه دیگری است.
3-در این بازی ژروینیو به دلیل پیوستن به تیم ملی ساحل عاج حضور نخواهد داشت.


مصدومین دو تیم :
آرسنال : سانتوس ، دیابی و فابیانسکی
سوانسی : تیلورممنون از وقتی که برای مطالعه گذاشتید
امیدوارم مفید باشه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Mohamad Taran در 27/10/1391 | 21:32 گفت:

ایشالا آرسنال میبره

سید حسین در 17/10/1391 | 20:22 گفت:

توجه........توجه........توجه........!
یک ماه بسیار سخت و نفس گیر برا ارسنال.......!
13 ژانویه منسیتی تو امارات 19 با 40سی تو استمفوردبریج 23 ژانویه با وستهام تو امارات 26 یا 27 ژانویه با سوانسی حذفی تو امارات 29 ژانویه با لیورپول تو امارات 2 فوریه با استوک سیتی تو امارات 9 فوریه با ساندرلند تو زمین ساندرلند وووووووو......سرانجام 13 فوریه با بایرن تو امارات .....وای خدا رحم کنه ......!اگه بازیکن نگیریم مخصوصا تو دفاع و مهاجم نوک دهنمون سرویسه.......! خدا کنه بهترین نتایجو بگیریم

حاکم 26 در 17/10/1391 | 14:59 گفت:

سوانسی بهتر از ما بوده.
ممنون سید. راستی پست مربوط به مقاله دوم هم بذار ببینیم چیه!

هادی در 17/10/1391 | 13:56 گفت:

آگور، نیست، توره نیست و یه آفریقایی دیگه

هادی در 17/10/1391 | 13:56 گفت:

آگور، نیست، توره نیست و یه آفریقایی دیگه

محمد مهدی در 17/10/1391 | 13:06 گفت:

کلا جمله بندیم تو حلقم

محمد مهدی در 17/10/1391 | 13:05 گفت:

نه ونگر میدونه امروز باید ببره. پس میبره. البته بازی امروز نتیجه مهمی تو خریده بازیکن داره پس امیدوارم یه برد خفیف بیاریم.
راستی مرسی بابته امارات.
سوانسی تیم دوسداشتنیه به نظره من حیف شد که باید اینجا حذفشون کنیم.
بچه ها اگه بدونین کدوم بازیکنای سیتی جلو ما نیستن ممنون میشم اگه بگین.

masoud mahmudpur در 17/10/1391 | 11:09 گفت:

ارمان از تو بعید بود دیگه

T.Vermaelen در 17/10/1391 | 10:58 گفت:

milad:
ممنون عالی بود... سوانسی هم تیم خوبیه ها!!!!
/////////////////////////////////////////////////////////////////
میلاد سوانسی خوب نیست والا..... خیلی چغره

T.Vermaelen در 17/10/1391 | 10:57 گفت:

آرسنال بازی سختی داره با این دفاع محکمی که سوانسی داره وای باید ژیرو با ضربه سر گل بزنه وگرنه فاتح آرسنال خوندس تو جام حذفی
تیم چغره ی سوانسی(از برادر علیفر)

milad در 17/10/1391 | 10:35 گفت:

ممنون عالی بود... سوانسی هم تیم خوبیه ها!!!!

سینا در 17/10/1391 | 10:09 گفت:

یه نکته دیگه هم هستش این چهارمین بازی آرسنال سوانسی تو جام حذفی هستش از 3تا قبلی 2تا آرسنال برده یه دونه سوانسی که برد سوانسی ماله سال 1926 هستش
اینم ترکیب احتمالی آرسنال سایت گل زده
Szczesny
Jenkinson, Koscielny, Vermaelen, Gibbs
Arteta, Wilshere
Oxlade-Chamberlain, Cazorla, Podolski
Walcott

آرمان الهیاری در 17/10/1391 | 08:34 گفت:

رکورد ونگر تو بازی با سوانسی به زانو در میاد

masoud mahmudpur در 17/10/1391 | 08:00 گفت:

مرسی.چه امار گندی داریم