بررسی بازی با لیورپول، از دید آمار

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 299,104 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بررسی بازی با لیورپول، از دید آمار

سلام  به همه دوستان عزیز


بازی چهارشنبه دویست و سیزدهمین بازی این دو تیم هست که در بازی های گذشته آمار زیر به دست اومده:

75 برد برای آرسنال ، 55 تساوی و 82 برد برای لیورپول
آرسنال تاکنون 269 بار دروازه لیورپول رو باز کرده ، این در شرایطی است که لیورپول 294 بار موفق به انجام این کار شده است.

در 101 بازی قبلی که آرسنال میزبان بوده ، سهم آرسنال 43 برد ، لیورپول  25 برد و 33 بازی هم مساوی شده است.
آرسنال در ورزشگاه خود توانسته 141 گل به ثمر برساند این در شرایطی است که لیورپول توانسته 94 گل به ثمر برساند.

در 6 بازی رو در رو قبلی ، لیورپول 1 برد و آرسنال 3 برد کسب کرده اند و 2 بازی هم مساوی شده است.
در این 6 بازی ، لیورپول 5 بار موفق به گلزنی شده است اما آرسنال 7 بار.
در این بازی ها آرسنالی ها 13 کارت زرد دریافت کرده اند اما بازیکنان لیورپول 11 تا ، در قسمت کارت قرمز هم آرسنالی ها با 2 کارت قرمز بالاتر از لیورپولی قرار دارند که یک کارت قرمز داشته.

این دو تیم در شش بازی قبلی خود در لیگ برتر آمار یکسانی نداشته اند ، آرسنال 3 برد ، یک تساوی و 2 باخت به دست آورده است اما لیورپول 4 برد ، 0 تساوی و 2 باخت.
باخت های آرسنال در مقابل منچسترسیتی و چلسی بوده و باخت های لیورپول به استوک و منچستر یونایتد. 


پرگل ترین ها :

پرگل ترین بازی : پیروزی 6 بر سه آرسنال در فصل 2006/2007
پرگل ترین برد آرسنال : 8 بر یک در فصل 1934/1935
پرگل ترین برد لیورپول : 5 بر صفر در فصل 1963/1964

غایبین دو تیم در بازی قبل تیمشان: 

آرسنال: فابیانسکی، آرتتا ، ژروینیو ، کوشینلی ، کوکلن و فرمایلن
لیورپول: glen johnson , jose reina ,john flanangan ,martin kelly MAIGA , oussama assaidi


مهم : 
آرتتا در حال آماده شدن است اما بعید به نظر میرسد که به این بازی برسد.
اگر چه ژروینیو نیست اما ونگر همچنان میتواند با بهره گیری از ویلشر ، والکلت و کازورلا ، تیمی قوی را به زمین بفرستد.
به نظر میرسد که دیابی به پست خودش بگرده و رمزی یک بار دیگه بره روی نیمکت ، همچنین فرم خوب ژیرو در روز های اخیر باعث خواهد شد تا او به عنوان مهاجم نوک در ترکیب قرار بگیره.
رینا ، انریکه و جانسون به احتمال زیاد به این بازی میرسند.

نکات جالب : 
میانگین گلزنی لیورپول در 8 بازی گذشته این فصل ، بیش از 2/5 گل در هر مسابقه است.
آرسنال در 10 بازی گذشته خودش در مقابل لیورپول ، فقط یک باخت داشته است.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 11/11/1391 | 16:01 گفت:

مرسی

tofigh در 11/11/1391 | 14:35 گفت:

تا دفاع هافبک دفاعی نخریم تیم نمیشیم ..

1372hassan ayati در 11/11/1391 | 12:55 گفت:

مشکل ارسنال یه زوج برای ورمایلن+یه مدافع راست+یه هافبک دفاعی تخصصی...شزنی ورمایلن مدافع وسط مدافع راست گیبس هافبک دفاعی ویلشر کاسورلا ولکات چمبرلین ژیرود....باید از چمبرلین خیلی زیاد استفاده شه چون شاید فقط چمبرلین میتونه تو ارسنال از پس چندتا مدافع مقابل بر بیاد

nima در 11/11/1391 | 10:14 گفت:

راسی ونگر گفته ورمایلن میرسه به بازی!!!

nima در 11/11/1391 | 10:11 گفت:

آرمان اینقد نبرشون بالا عمرن بتونن کاری کنن!!!آتش خشم لیورپول که ما رو قلقلکم نمیده!!!!!
100% میبریمشون!!!مطمئن باش...
مرسی ممدرضا...

آرمان الهیاری در 11/11/1391 | 09:46 گفت:

لیورپول بدجور رو فرمه؛خیلی خطری هستن؛باخت به اولدهام هم آتش خشمشون رو بیشتر کرده

امیر صفای نیکو در 11/11/1391 | 09:32 گفت:

ممنون.پیروز و موفق باشی...