اسمش رو چی بذارم؟!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 299,165 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اسمش رو چی بذارم؟!

سلام دوستان عزیز
عید  رو تبریک میگم و امیدوارم حالتون خوب باشه.
گفتم یه پست بذارم تا از بی پستی در بیایم ببخشید به خاطر کیفیت پایین این پست.
قسمت اول : آمار کلی لیگ برتر


1- تعداد بازی های انجام شده : 296

2- تعداد پیروزی ها : 212

3- تعداد تساوی ها : 84

4- شوت های داخل چهارچوب : 4235

5- شوت های خارج از چهار چوب : 3250

6- تعداد گل ها : 837

7- تعداد هتریک ها : 8

8- تعداد بازیکنانی که بازی کرده اند : 511

9- تعداد کلین شیت ها : 152

10- تعداد تماشاگران : 10549377

11- تعداد کارت های زرد : 913

12- تعداد کارت های قرمز : 34
قسمت دوم : پنج بازکن برتر


1- رابین ونپرسی : 636 امتیاز

2- خوان ماتا : 546 امتیاز

3- گریت بیل : 538 امتیاز 

4- لوئیز سوارز : 517 امتیاز 

5-  پاتریس اورا: 516 امتیازقسمت سوم : چند تا آمار از سایت whoscored.com

تصویر یک : تیم منتخب هفته 30ام


تصویر دو  : بازگشت کازورلا به تیم ستارگان این فصل!


تصویر سه : آرسنال با فرمایلن و بدون فرمایلن

در صورت باز نشدن هر یک از تصاویر ، فقط روی شماره آن کلیک کنید!


شماره تصاویر : 
امیدوارم پستم مفید بوده باشه.
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید محمد رضا در 4/1/1392 | 21:17 گفت:

@R 3 n a l: احساسم میگه افت نکرده!!
@ویشکا: آنچه توانسته ایم ، لطف خدا بوده است... بانک ملی ایران خخخخخ

Vishka در 4/1/1392 | 20:24 گفت:

میشه بپرسم کجای کیفیت این پست پایین بود؟؟؟؟؟؟؟

M o o r I در 4/1/1392 | 15:22 گفت:

اقت نکرده ، فقظ گل نمیزنه!!

=====

!!!!!!!!
داداش شما اسم اینو چی میذاری ؟

الان 11 یا 12 بازیه ک گل نزده

اینا افت نیست چیه پس ؟

بازی با چلسی اومد چیکار کرد ؟

سید محمد رضا در 4/1/1392 | 02:35 گفت:

از 23 مارس هستش ، یعنی دیروز
اقت نکرده ، فقظ گل نمیزنه!!

M o o r I در 3/1/1392 | 22:42 گفت:

این آمار مال کی هست داش سید ؟

آخه اون خائن خیلی وقته افت کرده ولی تو 5 تا یازیکن برتر اوله !!!

T.Vermaelen در 3/1/1392 | 22:06 گفت:

عمل جراحي پودولسکي در پايان فصل

اين مهاجم آرسنال شش هفته است از ناحيه ساق پا دچار مشکل است.
[عمل جراحي پودولسکي در پايان فصل]

شايعات مبني بر مصدوم بودن لوکاس پودولسکي حقيقت دارد. اين مهاجم از 19 فوريه و از بازي رفت با بايرن مونيخ در ليگ قهرمانان ديگر در ترکيب ثابت تيمش قرار نگرفته است و در بازي مقابل استون ويلا و تاتنهام به عنوان بازيکن جانشين بازي کرده است.

هنگامي که او براي بازي با قزاقستان به تيم ملي آلمان دعوت شد برخي تعجب کردند. اما خود او در توييتر نوشت: «کاملا از مصدوميت رهايي يافته‌ام و به مسير خود برمي‌گردم تا به تيم کمک کنم. مي‌خواهيم 3 امتياز را بگيريم.»

سايت گل خبردار شده که پودولسکي در شش هفته گذشته دچار مصدوميت از ناحيه ساق بوده، و دليل نبودن او در ميادين اين بوده، نه مشکل مچ پا که باعث شده بود در نيم‌فصل اول بسيار تعويض شود.

اين مشکل او البته چندان جدي نيست ولي او احتمالا در تابستان براي رهايي از آن به زير تيغ جراحان خواهد رفت.

میثم محمودی در 3/1/1392 | 20:25 گفت:

nima در 3/1/1392 | 20:00 گفت:

مرسی ممدرضا!!!امیدوارم ورمایلن هم به روز های خوبش برگرده اصلا دلم نمیخواد نیمکت نشین شه!!!

parsa در 3/1/1392 | 18:54 گفت:

چی نوشتم من
مرسی بابت پست

parsa در 3/1/1392 | 18:53 گفت:

مرسیداش

محمد حسین عبادی در 3/1/1392 | 17:47 گفت:

مرسي بابت پستت

با فروش ورما كاملا مخالفم چون هر بازيكني ممكنه از فرمش خارج بشه ولي دوباره ميتونه به فرم خوبش برگرده

@@@@@@@@@@@@

ولی بنظرم از مرته خیلی بهتر بودش
________________
پر با 92%، سومین بازیکن برتر از حیث دادن پاس صحیح تو کل لیگ برتره. ولي اگه منظورت سرعتشه كه بايد بگم با تلاشش بسيار زيادش داره اين خلا رو پرميكنه. واقعا جزو باغيرترين هاي تيم هست+ تمام کلین-شیت های آرسنال زمانی رقم خورده که مرتساکر تو ترکیب بوده.

آمار مرتساكر:
http://highbury.ir/shivid/images/cxgnpt9srkbj0t9lv8z4.png

jafar در 3/1/1392 | 15:45 گفت:

با ehsan موافقم شاید امسال فرما خوب نبوده ولی بنظرم از مرته خیلی بهتر بودش و چنین مقایسه هایی نباید بشه

ehsan zoola در 3/1/1392 | 14:28 گفت:

سید: اره اشتباه داشته و اصلا ون ورمایی نبوده ک انتظارشو داشتیم ولی تا اون حدا هم بد نبوده ... یه بازی بد جلو بایرن کارو براش خراب کرد

سید محمد رضا در 3/1/1392 | 13:21 گفت:

@ehsan: احسان امسال فرمایلن خیلی اشتباه داشته...

سید محمد رضا در 3/1/1392 | 13:21 گفت:

@اميرحسين اباذري : الان زوده ، انشالله یه چند روز دیگه ، مثلا چهارشنبه بعد از ظهر

ehsan zoola در 3/1/1392 | 12:37 گفت:

ممنون ... ولی این چنین مقایسه ای برای کاپیتان منصفانه نیست

اميرحسين اباذري در 3/1/1392 | 12:24 گفت:

فکر کردم بچه دار شدی. میخواستم بیام اسم بگم

علی در 3/1/1392 | 11:35 گفت:

اتفاقا خیلی هم جالب بود
لایک