شایعه به شرط چاقو!!! ، پست آپدیت شد!

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 297,908 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

شایعه به شرط چاقو!!! ، پست آپدیت شد!

خب اول سلام
من همش با این قسمت مشکل دارم، نمیدونم چی بنویسم داخلش!
اصن بذار رو راست باشم ، گفتم بذار یه پست بدم تا حرص این شایعه نویس های گل سایت در بیاد ، خلاصه گردنمون کلفته ، میتونیم ، تو همه کارم دخالت میکنیم!!!!!!!
منچستر در نبرد با آرسنال برای جذب فابرگاس ، اینبار با 40 میلیون پوند

آرسنال با 19 میلیون پوند در حال نهایی کردن قرارداد هیگواین

تاتنهام و لیورپول آماده ارائه پیشنهاد 7 میلیون پوندی برای وینگر توئنته ، nacer chadli  هستن ، خود این بازیکن گفته که میخواهد فوتبالش را در لیگ انگلیس ادامه دهد!

کاوانی دیشب به سران چلسی گفته بیاید و منو بگیرید ( آقا بزن اون کف قشنگه رو ، عروسیه انگار!!!!!)


مورینیو برای کاوانی پیشنهاد 49.3 میلیون پوندی ارائه کرده.( لامصب این مهریه ها چقدر رفته بالا!!!!!!!!!!!)

کار انتقال هیگواین به آرسنال در حال اتمام هست ، با 20 میلیون پوند ( تورم رو نگاه کن!!! ، از این روزنامه تا اون روزنامه ، یک میلیون پوند گرون شد!!!!)

مایکل لادروپ هم اذعان کرده که از بودن در سوانسی راضی نیست.

ساندرلند هم برای جذب لوکاس اربان (orban ) آرژانتینی به توافق رسید.

مارسی آماده رقابت با تاتی برای جذب leandro damiao

کیریستال پالاس هم امیدوار هستش که  پیشنهاد جدیدش برای mile jedinak استرالیایی پذیرفته بشه.


جان تری و مورینیو هفته آینده برای بودن یا نبودن این بازیکن در تیم فصل بعد چلسی با هم گفت و گو خواهند کرد.

میگن مربی استون ویلا از ستاره بلغارستانی ، aleksander tonev خوشش اومده!

guillermo verela اولین خرید مویس برای منچستر یونایتد


مارسی ژروینیو رو میخواد ، اما به صورت قرضی

بارسا هنوز هم مشتاق به جذب فرممایلن هست!

کاردیف هم علاقه به جذب سالامون کالو داره ؛ گفته میشه که این بازیکن گفه دوست دارم برگردم به لیگ انگلیس.


این خبرگزاری هم اول خرید منچستر رو تایید کرده و همینطور بازیکن بلغاری رو که مد نظر استون ویلا هست (و دیگر هیچ...)


ایشون ( DAILY TELEGRAPH )  هم می فرمایند که چلسی قصد داره رکورد بزنه تو لیگ انگلیس و با یه مبلغ زیاد ( هوار تومن خخخخ ) کاوانی رو به خدمت بگیره ، این در شرایطیه که تورس میگه من نمیخوام برم!!!!!!

قسمت دو پست:

خب همونطور که گفته شد آرسنال در حال نهایی کردن قرار داد هیگواین است ، فلورنتینو پرز هم خیلی شفاف گفته که هیگواین میتونه از این تیم جدا بشه!
گفته میشه که آرسن ونگر با این بازیکن  و پدرش در مورد حضور او در آرسنال بحث های مفیدی داشتن!
هیگواین در صدر جدول خرید های آرسنال قرار دارد و  طبق گفته ایوان گازیدیس آرسنال مشکل مالی ندارد.
و البته با وجود رقابت قوی آرسنال با یووه بر سر این بازیکن ، به نظر میرسد که شانس آرسنال برای خرید این بازیکن نسبت به بقیه بازیکنان بیشتر است.
همچنین آرسنال شرایط رونی رو دیده است اما برای جذب او باید با چلسی ، پاریس سن جرمن و موناکو رقابت کند.
به نظر میرسد یووتیچ که چند ماه تحت نظر ونگر بود ، از چشم او افتاده است و البته ویا 31 ساله یکی دیگر از گزینه هاست ، اما هیگواین جوان تر است و میتواند مدت بیشتری در خدمت تیم باشد.
آرسنال با 20 میلیون پوند و حقوق 130هزار پوندی هیگواین خواهد توانست او را به خدمت بگیرد.
همینطور به نظر میرسد که آرسنال علاقه مند به جذب فلاینی هم هست ، در پست گلری هم آرسنال به دنبال سزار هست که مبلغ انتقالش بسیار اندک و حقوقش هفته ای 70 هزار پوند بیشتر نیست ، البته آرسنال نیم نگاهی هم به گلر ساندرلند ( simon mignolent ) ، گلر استوک ، اسمیر بگوویچ و البته رنه آدلر گلر شماره یک هامبورگ دارد.
همچنین آرسنال به دنبال استعداد نو ظهور فرایبورگ ، matthias ginder  هست ، که میتونه در پست دفاع و هافبک بازی کنه ، اما خب برای جذب این بازیکن باید با دورتموند جنگید!
celement grinier هم مورد نظر ونگر هست و شاید آرسنال ژروینیو رو به عنوان قسمتی از این قرارداد 8 میلیون پوندی واگذار کند.
در سوی دیگر مارسی به دنبال ژروینیو است و ناپولی به دنبال ورفایلن!!

منبع : میرور 

امیدوارم مفید باشه
ضمنا بنده مخلص تمامی شایعه نویس های عزیز ( محمد مهدی نوروزی ، yaghoob و محمد مهدی ) هستم!!


راستی یه نظر در مورد محمد مهدی ، جدیدا که فعالیتش عجیب رفته بالا ، من با دیدن اسمش یاد روز های اول عضویتم و پست های رضا شرافتیان می افتم( می افتم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟) ، فقط من اینجوری ام آیا؟؟؟؟؟؟ 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

masoud mahmudpur در 19/3/1392 | 15:05 گفت:

رضا شرافتیان
یاش بخیر.چند روز دیگه کنکور دارع

ali arsenal در 19/3/1392 | 13:26 گفت:

این گازیدیس سرش به جایی خورده داره می ترکونه ؟؟؟؟!!!!!

محسن عاشوری در 18/3/1392 | 22:51 گفت:

فلاینی . رونی . هیگوایین . فابرگاس. گرنیر . ویلیامز ، یعنی میان ؟ ، اگه بیان چی میشه ؟ نه واقعا چی میشه ؟

ehsan zoola در 18/3/1392 | 22:36 گفت:

محمد حسین : آره مطمئنه تقریبا

محمد مهدی: من دستم به تو برسه مردک مغازتو رو سرت خراب مکنم البته قبلش لباس والکاتو کش میرم

nima در 18/3/1392 | 22:00 گفت:

سید دستت درد نکنه...

sepehr paydarfar در 18/3/1392 | 21:46 گفت:

VIVA ARSENAL

اميرحسين اباذري در 18/3/1392 | 20:40 گفت:

از منابع نزدیک به باشگاه میگه آرسنال تا اینجای کار مذاکرات بسیار موفقی با اهدافش یعنی رونی ، ایگوائین ، فلاینی داشته

اميرحسين اباذري در 18/3/1392 | 20:40 گفت:

از منابع نزدیک به باشگاه میگه آرسنال تا اینجای کار مذاکرات بسیار موفقی با اهدافش یعنی رونی ، ایگوائین ، فلاینی داشته

اميرحسين اباذري در 18/3/1392 | 20:39 گفت:

از منابع نزدیک به باشگاه میگه آرسنال تا اینجای کار مذاکرات بسیار موفقی با اهدافش یعنی رونی ، ایگوائین ، فلاینی داشته

masoud mahmudpur در 18/3/1392 | 20:23 گفت:

مرسی سید.دلمون واسه پستات تنگ شده بود.هیگواینم خیلی خوبه.ایول

محمد مهدی در 18/3/1392 | 20:19 گفت:

محمد حسین با اجازه کی اومدی؟؟ برو بیرون بینم. نمیبینی محمد رضا و احسان چادر سرشون نیست؟؟؟ برو اقا. برو ازر خدا بترس

احسان با چادر
محمد رضا با چادر

Morteza Bauer در 18/3/1392 | 19:37 گفت:

مرسی سید جان.بعدازچندوقت پست گزاشتی.عالی بود.محمد حسین چطوری پسر؟خوش اومدی دوباره.رونی خداکنه بیادفقط رونی.هیگوان نه.بازم میگم سید به ونگر بگو فقط روونی/

محمد حسین عبادی در 18/3/1392 | 18:53 گفت:

اولا ک محمد حسین خیلی خیلی خوش برگشته

دوما حسین جون ایشون (آقای مایلز) دوست قدیمی ایجنت سسک هست و گفته سسک خودش هم برا اینکه میخاد بیشتر بازی کنه برمیگرده

=============

مرسي احسان جان....

والله خودمم هم فقط يه خبر ازش ديدم ولي بعد از يه سرچي كه از اين آقا كردم و مشورتي كه با حامد كردم...انگار فرد مطمئنيه...

ولي شايعه شايعس و حساب و كتاب نداره

ehsan zoola در 18/3/1392 | 18:23 گفت:

محمد حسین عبادی:آقاي مایلز پالمر مدعي شده توافقات شخصي بين سسك و آرسنال انجام شده و سسك به زودي به ايمريتس برميگرده...

--------------

صحت خبرش پاي خودشه ولي در اين حد بدونين كه فرد نزديكيه به سسك

______________________________

اولا ک محمد حسین خیلی خیلی خوش برگشته

دوما حسین جون ایشون (آقای مایلز) دوست قدیمی ایجنت سسک هست و گفته سسک خودش هم برا اینکه میخاد بیشتر بازی کنه برمیگرده

محمد حسین عبادی در 18/3/1392 | 18:10 گفت:

10 تا كامنت من ميشه يه پست...

پس زياد تو بهرش نرو....

حرف مرد يكيه

سید محمد رضا در 18/3/1392 | 18:07 گفت:

مگه دست خودته که پست ندی؟؟؟؟؟؟

محمد حسین عبادی در 18/3/1392 | 18:05 گفت:

باشگاه پارتيزان بلگراد احتمال هرگونه انتقال میتروویچ را در تابستان آتي رد كرده...

محمد حسین عبادی در 18/3/1392 | 18:04 گفت:

بچه چته...مگه گفتم ديگه نميام؟؟

فقط گفتم پست نميدم همين....شما هم زياد دلتو خوش نكن...واست دارم

سید محمد رضا در 18/3/1392 | 18:03 گفت:

آقا بزن کف قشنگه رو به افتخار برگشت محمد حسین

سید محمد رضا در 18/3/1392 | 18:03 گفت:

آقا بزن کف قشنگه رو به افتخار برگشت محمد حسین

محمد حسین عبادی در 18/3/1392 | 18:01 گفت:

ممنون سيد....

***********


آقاي مایلز پالمر مدعي شده توافقات شخصي بين سسك و آرسنال انجام شده و سسك به زودي به ايمريتس برميگرده...

--------------

صحت خبرش پاي خودشه ولي در اين حد بدونين كه فرد نزديكيه به سسك

سید محمد رضا در 18/3/1392 | 17:59 گفت:

آره محمد مهدی منم باهات موافقم ، از همون اول معلوم بود این یارو اینکاره نیست

محسن عاشوری در 18/3/1392 | 17:44 گفت:

گل کاشتی آقا سید

ehsan zoola در 18/3/1392 | 17:38 گفت:

آفرین سید !

به این پست میگن شایعات همراه با اندکی مزاح !


سید حسین در 18/3/1392 | 17:36 گفت:

ژروینیو رو بدیم بره بهتره

محمد مهدی در 18/3/1392 | 17:26 گفت:

اخه به اینم میگن پست؟؟ جمع کن بابا. اه اه. کلاس سایت 3 درجه اومد. نکاه اواتارش ایششششش. بابا بلاگای اینو تایید نکینین.

بسه یا هنوز بگم؟؟

علی در 18/3/1392 | 17:19 گفت:

مث همیشه زیبا
مخلص سید دوس داشتنی
فدایی داری
یا علی
لایک

عرفان در 18/3/1392 | 16:28 گفت:

اقا خيلى خوب بود مرسى

سید یعقوب در 18/3/1392 | 16:28 گفت:

هیگواین چارچوب شناس خوبی نیست رونی بهتره

عرفان در 18/3/1392 | 16:28 گفت:

اقا خيلى خوب بود مرسى

شاهين در 18/3/1392 | 16:19 گفت:

مرسی از پستت
با هیگواین مخالفم ... شدیداً

آریا در 18/3/1392 | 15:54 گفت:

اگه این رونی رو می خریدیم خوب میشد و فابرگاسم میومد بعدش این هیگواین هم میخریدیم و فلینی هم میذاشتیم هافبک دفاعی و یه مدافع راست فوق العاده هم بجای سانیا میگرفتیم که دیگه کلا قهرمانی اروپا رو به همه تبریک میگم ...!!!
سه گانه رو هم همچنین !!!!!!!

شهاب در 18/3/1392 | 15:48 گفت:

آقا در مورد فابرگاس یه مطلبی که یه جا خوندم این بود که، در صورت فروشش نصف مبلغ میاد دست آرسنال و از این نتیجه گیری کرده بود که اگر بارسا بخواد هزینه ی خریدش رو با فروش جبران کنه بایستی 70 میلیون بفروشتش. حالا اگه خود فابرگاس خواهان جدایی باشه آرسنال با یه پیشنهاد 20-25 میلیونی راحت بگیردش

HOSSEIN در 18/3/1392 | 15:44 گفت:

آخ گفتی،میخوام یه پست در همین موارد بذارم.فک کنم قشنگ باشه.

HOSSEIN در 18/3/1392 | 15:44 گفت:

آخ گفتی،میخوام یه پست در همین موارد بذارم.فک کنم قشنگ باشه.

اميرحسين اباذري در 18/3/1392 | 15:40 گفت:

http://www.img.ir/DbM.png