مثلا تحلیل

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 298,470 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

مثلا تحلیل

سلام امیدوارم حالتون خوب باشه
اول از همه بابت این که پست خوب میثم جان محمودی رو یه رده میبرم پایین ازش عذر میخوامامشب اکثرتون بازی رو دیدید , مساوی شد اما برا من گرون تر از باخت تموم شد به دلایل زیر:بعد از مدت ها تیم ما یه پلن B پیدا کرد , که عبارت اند از بازی دادن روسیچکی در 5 دقیقه ابتدایی در سمت چپ و بعد از اون به وسط آوردنش برای پرس و البته فضای نفوذ دادن به گیبز


از پلن که بگذریم میرسیم به بازیکنان , خیلی راحت توپ لو میدادیم , حتی 2 تا کرنر دادیم در سطح لیگ 2 امارات

آقای فرمایلن ثانیه 43 وقت اضافه ,  وسط زمین توپی رو که سانیا با تیز هوشی تونسته بود بهش برسونه رو به حریف تقدیم کرد تا مثل بازی با دورتموند خیلی شیک و مجلسی ما وقت اضافه رو از دست بدیم

البته چند تا مساله دیگه هم هست:


1- ژسنی توی صحنه ای  که چلسی بازی رو گرفته بود و داشت به بازی سرعت میداد , زود توپ رو پرتاب کرد برای بازیکن خودی و باعث شد توپ لو بره و موقعیت برا حریف درست بشه , بی تجربه بودنش  رو نشون داد.

2-با وجود بیرون بودن داوید لوییز و البته اشلی کول , بهترین فرصت برای فرار ولکات و سانتر برای ژیرو فراهم بودکه اصن چنین چیزی ندیدیم.

3-من به ژیرو هیچ اعتراضی ندارم , داره فوتبال خودش رو بازی میکنه , مقصر کسانی هستن که این بازیکن رو به آرسنال آوردند.

4-مایک دین , کسی که تونست در طول 11 ثانیه یک پنالتی و یک اخراج رو نادیده بگیره , خطا روی آرتتا و البته پنالتی روی ولکات


والبته این بازی اصلا یه بازی عادی نبود , همونطور که بازی با سیتی عادی نبود , تیم ما کلی بیشتر استراحت کرده بود و البته چلسی بازی قبلی رو بد باخته بود.


اشلی کول تنبیه شد و روی نیمکت نشست , لوییز با اشتباه مورینیو رفت روی نیمکت , اما ونگر تصمیم گرفت به روش خودش پیش بره ,حتی تعویض های اشتباه مورینیو هم نتونست باعث بشه ما پیروز بشیم , هازارد که رفت بیرون چلسی تموم شد ولی ونگر تصمیم گرفت با نفرات داخل زمین ادامه بده.

نمیدونم,شاید ونگر میخواست آمادگی فیزیکی یکی مثل روسیچکی رو به مورینیو نشون بده از نظر من از دقیقه 60 به بعد "باید" شوت زنی مثل سانتی یا پولدی به جای توماس وارد زمین میشدند.


البته  مرسی آقای ونگر که پارسال از بس دنبال هافبک دفاعی نرفتی که گند زدی به بازی آرتتا


ممنون که مطالعه کردید , نظر شخصیمه , اگه مخالف هستین دلیل بیارید.
و البته بازم شرمنده میثم محمودی...


 البته اگه آرمان این پست رو میخونه و دلیل فیلتر شدن سایت رو میدونه ازش تقاضا دارم تا دلیل رو به ما کاربران هم بگه
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

nima در 3/10/1392 | 21:38 گفت:

دوستااااااااااااان چرا فیلتریم؟؟؟؟
یه هفته شد
اعصابم خورد شد

Enrique در 3/10/1392 | 20:37 گفت:

حضرت عباسی این سایت جای یه همچین پستاییه !!!

چیه این پستای مزخرف که : اسم من ...... من تازه عضو شدم و امیدوارم که دوستای خوبی واسه همدیگه باشیم ...

یا مثلا طرف میاد فقط یه خط می نویسه : به نظر شما چرا دیشب آرتتا بد بود ؟؟؟!!!

نمیدونم اینا خودشون چطور روشون میشه که این پستا رو میذارن ؟؟؟!!!

دمت گرم دادا سید ، پستتو کامل خوندم ، و با تک تک حرفات موافقم. پستات همییییییییییییشه عالی بودن ...

منتظر پستای توپ بعدیت هستیم ...

masoud mahmudpur در 3/10/1392 | 20:26 گفت:

به نظر من این بازیم ترسو بودیم.تیممون شخصیت نداره.از تیمای بزرگ خیلی میترسیم.دیشب اگه ونگر انقدر از چلسی نمیترسید میتونستیم ببریم.ولی تو همچین بازیایی که موقعیت گل کمه فقط یکی مثل خود هانری میتونه مارو نجات بده که عمرا با توجه به اعتقادی که ونگر به کیفیت این ژیروی خر داره همچین بازیکنی نمیخریم

ناصر در 3/10/1392 | 17:41 گفت:

تيم هاي مورينيو وحشي بازي ميكنن.
فكر كنم تيمايي كه ميچينه بيشتر بدرد راگبي ميخوره تا فوتبال.
اما خوب نبايد از اين مطلب هم گذشت كه تيم افتضاح بازي كرد

میثم محمودی در 3/10/1392 | 17:20 گفت:

بدترین کار ونگر تعویض نکردن بود خیلی دوست داشتم لوکاس بازی کنه بهترین بازیکن پارسالم که کازورلا هستش بیرون بود اخه چرا
کازورلا باید فیکس باشه ولی ونگر روسیچکی 32 ساله رو فیکس میزاره
بهر حال باید داغ دلمون رو رو وستهم در بیاریم

میثم محمودی در 3/10/1392 | 17:18 گفت:

محمد رضا جان شما لطف دارید این چه حرفیه اونی که میخواد بیاد پست بخونه اگر اون اخرم باشن میاد بازش میکنه میخوندش
پستای منم بیشتر امار و پخش بازیها رو نشون میده یه بار که ببینی دیگه بسه
ولی این جور پستا که شما زدی بیشتر برای بحث کردن هستش اینجور پستا باید بالا باشن نه پستای من
مرسی از لطفت سید جان

parsa در 3/10/1392 | 14:27 گفت:

نقل قول : نقل قول : تا این ژیرود اسگل هست تیم ما به جایی نمیرسه...
دیشب اصلا بازی خوبی نبود...اون مورینیو عوضی هم با اون تاکتیک دفاعی ومسخرش بازی رو به گند کشید...
اونم اصلا پنالت نبود الکی از روی تعصب حرف نزنید ولی رامیرز قشنگ قرمز داشت
یه تیکه دیشب رمزی یه ساعت باتوپ ور رفت بعدش توپو داد به چلسی که همون داشت میرفت تو گلمون
میخواستم بگیرم...


پاسخ شما : چی باعث شد اون صحنه رو پنالتی ندونی؟!!!!!!
نکنه گزارشگر شبکه ورزش گفته پنالتی نیست؟!!
فقط پا رو زد.


پاسخ شما : داداش من اصلا بازی رو از شبکه ورزش ندیدم...
راجب اون صحنه برخورد طوری نبود که داور بخواد پنالت بگیره. ولی اون صحنه رامیرز صددرصد اخراج داشت حتی اون صحنه نیمه اول

امیر جمشیدی در 3/10/1392 | 14:08 گفت:

سلام به همه
حرف هایی که الآن میزنم واسه اینکه توی اوجیم نه اینکه باز یه سری بیان ضد من بزنن و بگن هم مساوی گرفتیم اومدن دوباره شروع کردن!
به نظر من تنها راه نجات آرسنال و کسب قهرمانی رفتن آرسن ونگر و حذف سیستم جوانگرایی هستش!!!بابا جوانگرایی خوبه اما کنار تجربه و کیفیت!آرسنال به یک طرز فکر نو و یک خون تازه نیاز داره!ما به دو تا مهاجم خوب نیازمندیم که قد بلند و بی عرضه نباشه،الآن چرا نمیریم جیووینکو رو از یوونتوس بگیریم که همیشه نیمکت نشینه یا موراتا از رئال تا همیشه مدیون جیرود نباشیم یا کابایه رو واسه هافبک دفاعی که خلاقیت هم داره!یکی به من بگه تو 5 تا بازی سانیا و جنکینسون مضخرف چند تا سانتر درست میکنند؟!!!! چند وقته خیلی از شماها میگین که اوزیل دیگه اوزیل رئال نیست،بابا یکم به اوزیل حق بدید،اونجا اوزیل هر 5 تا پاسی رو که به رونالدو میداد حداقل 3تاش گل بود ولی اینجا چی یا هافبک های مکمل اوزیل تو رئال رو شما با آرسنال یکی می کنید مثل آلونسو یا دی ماریا و...!فقط دعا کنید تو ژانویه چند تا خرید خوب داشته باشیم و رفتن افرادی مثل سانیا،جنکینسون،فلامینی،سانوگو و...http://www.arsenal.ir/images/smile/16.gif
به امید قهرمانی آرسنال

سید محمد رضا در 3/10/1392 | 12:35 گفت:

نقل قول : تا این ژیرود اسگل هست تیم ما به جایی نمیرسه...
دیشب اصلا بازی خوبی نبود...اون مورینیو عوضی هم با اون تاکتیک دفاعی ومسخرش بازی رو به گند کشید...
اونم اصلا پنالت نبود الکی از روی تعصب حرف نزنید ولی رامیرز قشنگ قرمز داشت
یه تیکه دیشب رمزی یه ساعت باتوپ ور رفت بعدش توپو داد به چلسی که همون داشت میرفت تو گلمون
میخواستم بگیرم...


پاسخ شما : چی باعث شد اون صحنه رو پنالتی ندونی؟!!!!!!
نکنه گزارشگر شبکه ورزش گفته پنالتی نیست؟!!
فقط پا رو زد.

parsa در 3/10/1392 | 09:46 گفت:

تا این ژیرود اسگل هست تیم ما به جایی نمیرسه...
دیشب اصلا بازی خوبی نبود...اون مورینیو عوضی هم با اون تاکتیک دفاعی ومسخرش بازی رو به گند کشید...
اونم اصلا پنالت نبود الکی از روی تعصب حرف نزنید ولی رامیرز قشنگ قرمز داشت
یه تیکه دیشب رمزی یه ساعت باتوپ ور رفت بعدش توپو داد به چلسی که همون داشت میرفت تو گلمون
میخواستم بگیرم...

♥Arsenal♥ در 3/10/1392 | 08:46 گفت:

فقط اگه یه مهاجم مث سوارز داشتیم الان 3-0 برده بودیم


ورما افتضاح بود

سانیا کمدی بود اصن

sadegh در 3/10/1392 | 08:30 گفت:

باز هم جای خوشحالیه چون لیورپول هم 2تا بازی بعدیش دقیقا مثل 2تا بازی قبلی ماست.

حسین ملازینل در 3/10/1392 | 03:14 گفت:

به نظر من بهتر بود این پستو فردا بعد از ظهر مینوشتی...
حتی اگه قرار بود تندتر از این بشه...