حرف های نگفته یک فنی نویس :)))

نویسنده: سید محمد رضا

وبلاگ من
نویسنده: سید محمد رضا
0
کل بازدید: 304,301 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

حرف های نگفته یک فنی نویس :)))

سلام , امیدوارم حالتون خوب باشه.


بعد از فینال حذفی دیگه فوتبال ندیده بودم , حتی فینال لیگ قهرمانان( والیبال مهم تر بود )
اما امشب تصمیم گرفتم فوتبال ببینم , مسابقات تیم های چک , هلند , کرواسی و ایتالیا رو پیچوندم و رفتم سراغ ولز و بلژیک 

بازی واقعا زیبایی بود , هر چند فکر می کردم تمام ولز , بیل و رمزی و تا حدی اشلی ویلیامز باشه اما خب خیلی از دقایق بازی کار تیمی این تیم از بلژیک -که تو این 2 سال عالی بوده - بهتر بود.

در نهایت میشه گفت از انتخاب خودم لذت بردم , اما خب هدفم از این حرفا بحث فنی در مورد هیچ کدوم از این 2 تیم نیست , پس میتونید به خوندن ادامه بدید

از اونجایی که اکثر دوستان تو واتس آپ تو گروه های آرسنالی بودن , میدونن من آلن پاردو رو واقعا قبولش دارم , امشبم گزارشگر polsat  یه تیکه در مورد آلن پاردو حرف زد که جرقه این پست با همین چند تا کلمه تو ذهن من زده شد.

دوستانی که لطف کردن و پست های منو خوندن میدونن من بیشتر اهل انتقادم تا تعریف , تو این دو سال هم همیشه انتقادهام رو نسبت به ونگر بیان کردم اما به شکلی که به اصطلاح ونگر پرست ها هم گاهی اوقات از منطقی بودنم تشکر کردن...


تا اینجا رو به عنوان مقدمه داشته باشید , الان میخوام برم سر اصل مطلب....

این 2 سال بیشتر از همه چیز به عدم اعتماد به نفس ونگر اعتراض داشتم , به اصطلاح ترسو شده بود , نشونه های این اخلاقم کاملا واضح هست , مثلا همون 2 فصل پیش تو ایتالیا جلو ناپولی و تو الدترافورد جلو منچستر , زوج فلامنی - آرتتا من رو دچار 3-4 ساعت سردرد می کرد.

اما این فصل در کنار خیلی چیز ها که تغییر کرد , این اواخر ونگر یه نشونه هایی از بازگشت خودش نشون داد , دیگه جلو تیم های بزرگ از پیش باخته نبودیم , نمونش بازی جلو سیتی تو اتحاد , منچستر تو الدترافورد و چلسی تو امارات...


همیشه حس میکردم این فقط روحیه جنگندگی و اعتماد به نفس بازیکنان ها و ونگر هستش که سبک بازی رو تغییر میده اما در مقطعی خود بازیکن ها اعلام کردند که شیوه آماده شدن برای بازی های بزرگ رو کلا عوض کردن , مثلا اینجا روسیچکی در مورد تاکتیک حریف میزنه.


همینطور که گفتم روحیه تیم برا بازی کردن و امتیاز گرفتن در حد بار فنی یه مربی میتونه برا تیم مفید باشه , تو این 2 سال که ونگر تو بازی های بزرگ خودش رو  از پیش باخته بود  ,همیشه به دنبال تغییرش بودم , اما امسال و در این اواخر ونگر بیشتر از هر کس دیگه ای داره به خودش شبیه میشه , همون جنگنده سابق , همون کسی که اگه ثبات داشته باشه هرگز نمیتونم به رفتنش فکر کنم...


اما خب ونگر هم بالاخره روزی باید بره , همیشه دوست داشتم اگه ونگر رفت , آلن پاردو جایگزینش بشه , زمانی که تو نیوکاسل بود شیوه بازی تیمش رو دوست داشتم و از روزی که رفت کریستال پالاس همه بازی های  تیمش رو دیدم , کلا سبک بازی و روحیه بازیکنان رو عوض کرد و به نوعی از ته جدول تیم رو کشید به میانه های جدول. همیشه نظم تیمش رو در بازی برابر تیم های بزرگ پسندیدم و این نظم همون چیزیه که ما برای بردن بزرگترین ها نیاز داریم 


نظر شما چیه؟؟؟ اعتماد به کاملا برگشتن جسارت از بین رفته ونگر یا اومدن مربی جدید برای کسب جام های بزرگتر؟؟؟ اگه نظرتون تغییر مربی هستش , چه کسی بیاد و چرا؟!


کل حرفی که خواستم بزنم همین بود اما خب امسال پیشرفت های خوبی دیدم تو تیم که میخوام بیانش کنم...

مونرئال و بلرین این فصل عالی بودن , هر دو هم پیشرفت فوق العاده ای داشتن , اما به نظرم ناچو کار بسیار سختی انجام داد این فصل و شایسته احترام بسیار زیادی هستش.

پایان

امیدوارم تموم کنکوری های امسال سایت مثل محمدحسین عبادی و مصطفی کاظمی بشن.


و در نهایت تشکر بابت وقتی که گذاشتید و این پست رو مطالعه کردید.
پ.ن1: منکر تفاوت سطح رمزی و بیل با بقیه هم تیی هاشون نیستم.
پ.ن2: بد سلیقه نیستم اما خب این مسلما قوی ترین ولز - بلژیکی بود که از ابتدای فوتبال میشد دیدش.
پ.ن3:من لهستانی بلد نیستم:)))))) فقط آلن پاردو رو از حرفا گزارشگره فهمیدم.
پ.ن4 :محمدحسین و مصطفی از کنکوری های سابق و گویا بهترین رتبه ها هستن :))

ثبت نظر شمانظرات پیشین

Sajad در 27/3/1394 | 00:07 گفت:

سید جان ما مخلصیم اون فقط شوخی بود
تو تیتر زدن مزاح کردی منم یه شوخی ای کردم ولی واقعا الن پاردو در حد ونگر و نیمکت ارسنال نیست .نمیتونه فشار ناشی از نیمکت یه تیم بزرگ رو تحمل کنه مثل مویس چون سابقه مربی گری تو تیم بزرگ دیگه ای رو نداره.

سید محمد رضا در 26/3/1394 | 01:14 گفت:

از همه دوستانی که نظر دادن تشکر , و یه تشکر ویژه از آقا فرشاد که به شخصه احترام ویژه ای براشون قائلم و هر دفعه ایشون با صحبتاشون در مورد من , منو شرمنده میکنن , الانم واقعا میشه گفت آقا فرشاد لطف کردن و حرف منو حتی از خودمم کامل تر بیانش کردن , واقعا تشکر از این همه لطفتون.

خلاصه تشکر , من سبک نوشتم یکم تند بود و شوخی کردم فقط برا تنوع بود , وگرنه من کوچیک همه تونم هستم. حتی سجاد که اینطوری تیکه میپرونه.

ARSENAL FOR EVER در 24/3/1394 | 20:49 گفت:

گینگ هانری بهترین گزینه هست بعد از سر ونگر

midya در 24/3/1394 | 17:34 گفت:

اقایون چطوره من مربی ارسنال بشم

Sajad در 24/3/1394 | 09:31 گفت:

سید اینکه سطح ونگر رو در حد الن پاردو دونستی مشخصه دیگه خیلی فنی نویسی

نظرات دوستان رو خوندم و سومین نظر از پایین یعنی نظر مهدی رو خیلی قبول دارم و حرف منم دقیقا همونه.

اون دوستانی هم که سیمونه رو مثال میزنن ایا از سبک بازی اتلتیکو خوششون میاد؟؟ابزار لازم واسه اون سبک بازی تو تیم ما هست؟؟

هانری و ویرا هم که مشخص نیست چجور مربی شن و این نهایت بی عقلیه ونگر رو کنار گذاشت و رو اینا حساب کرد.

گواردیولا رو بیاریم باید تیم ستارگان تشکیل بدیم تا شاید موفق شیم که اونم از توان مالی تیم ما خارجه.

کلوپ که خوشبختانه امسال عیارش کاملا مشخص شد چرا که بعضیا بیش از حد گندش کرده بودن

مارتینز هم که دیگه در حد اسم ارسنال هم نیست چه برسه به اینکه بیاد بشینه رو نیمکت.

mohammad در 24/3/1394 | 02:24 گفت:

من هیچوقت هیچکس رو به جای ونگر لایق آرسنال نمیدونستم اما الان فقط یک نفر هست که میتونه باشه و یکی از آرزو هام اینه که بعد از ونگر بشه سرمربی ما و اونم کسی نیز جز دیگوووووو سیموووونه

حسن در 24/3/1394 | 00:14 گفت:

ممنون از پستت
به اميد ١ بار كسب سه گانه با ارسن

behnam در 23/3/1394 | 22:24 گفت:

نمدونم چرا ولی احساس میکنم ویرا در اینده مربی موفقی خواهد شد حتی به نسبت هانری کاش که تو کادر ارسنال بود

مهرزاد در 23/3/1394 | 16:24 گفت:

C.o.y.g

تشکر.

farshad khadem در 23/3/1394 | 13:17 گفت:

با درود به هواداران
معمولا در پستهایی که سر موندن یا رفتن ونگر یا مقایسه ونگر با مربی های موفق بحث میشه نظری ندارم ولی حساب این پست جداست چون نویسندش ونیت وهدف انرا میشناسم اینجا هدف نویسنده مقایسه ونگر 2 فصل پیش تا امروزه اینجا من با کلمه اعتماد بنفس کمی مشکل دارم ایکاش اقا سید از وازه محتاط و محافضه کار استفاده میکرد چون بنا به تجربه هرچی سن شما بالاتر بره محتاط تر و صبورتر واز درجه جسارت وشهامت شما کاسته میشه نمونه کامل بازی با کریستال بازی تهاجمی ارسنال پیروزی با دوگل تا دقایق پایانی تعویض امدن فلامینی خوردن گل در دقیقه 90 وبرگشت حریف به بازی تیر دروازه ناجی ارسنال شد وگرنه در عرض دو دقیقه همه چی داشت از دست میرفت اینکه تیمو از فاز حمله ببری به دفاع وبا تعویض نا بجا به حریف فرصت برگشت بدی احتیاط و محافضه کاریست ترس وعدم اعتمادبنفس ریشه در گذشته وتربیت غلط و جامعه ایست که روشخص اثربد میزاره ادمهای شرمگین وخجالتی و خود کم بین نمونه ای از انهاست مطمعنم اقاسید ونگر را اینطور نشناخته چون در همین فصل نشانه های ونگر واقعی را ازش دیده مسله مهم ابزار دست مربی هست که در دروان افت تیم دست ونگر کاملا خالی وباصطلاح در یک برهه تیم کاملا خلع سلاح بود که در کامنتهای اقا مهدی واقا مسعود بدرستی بهش اشاره شد با ان ویژه گی مربی که بازیکن را تا سر حد مرگ تهیج کنه هم موافقم (کامنت اقا محسن ) ولی ما در لیگ معتبر جزیره هستیم جایی که مورینیو با تیم پر مهرهاش 5تا از تاتنهام میخوره وسه تا از وستبروم یا تو جام حذفی ازتیم محلی حذف میشه در کل این فصل پیشرفت محسوس داشتیم وبنظر من ونگر با هیچ مربی دیگری قابل قیاس نیست ونگر را باید با خودش قیاس کرد کاری که در این پست به ان پرداخته شده 8-2 نتیجه منطقی یک مسابقه نبود اینو فرگوسن در کنفرانس بعد بازی گفت هر ده سال شاید در فوتبال این نتایج رقم بخوره واین ربطی به ونگر نداره حوادث واتفاقات در زمانهایی بطور عحیب بسود یا بضرر یک تیم تموم میشه مهم اینه که ونگر راه برگشت از رکود وافت را بخوبی بلده ودر هرشرایطی از فصل تیمو به ثبات و مسیر درست هدایت میکنه مسیری که از ژآنویه تا قبل بازی با سوانسی طی شد شگفت انگیز بود نقطه تاریکش باخت 3-1 به موناکو بود والا کی به کیه شاید ما جای یووه در فینال بودیم وباز از همه مهمتر نگاه ونگر به تیمیه که در این فصل با خون دل ساختش وباورش که با این تیم در فصل پیش رو حرفهای زیادی برای گفتن داره تا به ماموریت 20ساله اش بشکل خارقالعادهای پایان بده .بقول اقا سید زمان رفتن ونگر هم خواهد رسید ولی بنظرم حفظ اصول وفلسفه ونگر هست که باید تا مدتها باقی بمونه اصول و مسیری که بعد از باب پیسلی در لیورپول وبعد از فرگوسن در منچستر یونایتد پیموده نشد .وباز هم کی بکیه شاید در ارسنال توسط یکی از شاگردان خلفش این راه ادامه داشته باشه چیزی که واقعا از صمیم قلب دوست دارم ..با سپاس از اقا سید عزیز و پوزش بخاطر طولانی شدن مطلب

حسین شریفی نیا در 23/3/1394 | 13:16 گفت:

ونگر بعضی وقتا دوست داره نقش یه پدر خوبو برای بازیکنا بازی کنه و یا این که دوست داره با ترکیب های از قبل پیش بینی شده جادو گری کنه در حالی که یادش میره مربی یه تیمه که شاید میلیاردها نفر دارن بهش نگاه میکنند .
البته توجه کنید گفتم بعضی وقتا که نتیجه این میشه اگه تیم کامل باشه نتیجه میگیریم و اگر مصدوم یا چیزه دیگه ای باشه اونوقت نتیجه به کیفیت بازی حریف بستگی داره.
در کل به عنوان کسی که زیبایی فوتبالو به جام ترجیح میدم از ونگر راضیم.

مسعود در 23/3/1394 | 12:53 گفت:

سلام بخدا ونگر پرست نیستم خودمم بعضی وقتها ازش عصبانی می شم ولی اگه منطقی نگاه کنیدبه خاطر ساختن ورزشگاه وبدهی مجبور به فروش بازیکنان خوبش شد. امارشرو ازاول که به آرسنال اومدتاسال 2005نگاه کنید قبل از افتتاح ورزشگاه. موافقید؟

ارسلان آیرم پور در 23/3/1394 | 12:12 گفت:

بهترین جایگزین برا ونگر کینگ هانری هست.
بهتره که به عنوان مربی کنار ونگر وایسه و فنون سرمربی بودنو ازش یاد بگیره تا برا سال های بعد جایگزین شه.

Reza ADPH در 23/3/1394 | 12:08 گفت:

پاسخ به مرتضی :
اگر کمی منطقی باشیم و مشکلات تیم در نظر بگیریم به خاطر گل روی منم نه ، از روی منطق 5 - 6 سال پیش ونگر رو انداخته بودن بیرون ولی خب چیکار میشه کرد . باید با بازی ندادن های بی خود و بی جای ستاره هامون مثل آرشاوین ، نیکولاس بنتنر ، پودولسکی و الانم روسیچکی بسازیم . باید با سوم و چهارم قانع باشیم . باید به حذفی بسنده کنیم و هر سال فقط امید مدعی بودن لیگ رو داشته باشیم . هر سال توی لیگ قهرمانان فقط از گروهمون بالا بریم توی همون 1/8 خذف شیم . آره دیگه . من آرسنالو به خاطر ونگر دوس ندارم . من آرسنال و به خاطر خود آرسنال دوس دارم و به خاطر همین ونگر رو تحمل میکنم و مشکلات رو میبنم . دوست داشتن آرسنال به خاطر وجود ونگر یعنی بستن چشم به رو مشکلات و چون ونگر مربی هس ما مشکلی نداریم . این یعنی ما حالا حالا ها با وجود ونگر همینیمو بس !!!

مرتضی در 23/3/1394 | 11:50 گفت:

Reza a.P
چشم به فقط خاطر گل روی شما این فصلو به ونگر فرصت می دیم. اگر مشکل حل نشد با تیپا می ندازیمش بیرون

Reza ADPH در 23/3/1394 | 11:44 گفت:

من صلاح تیمو میخوام . اگر این مشکلات حل شد ( هر چند که ده ساله خبری از حلشون نیست ولی خب آدمی به امید زنده هس !!)
که هیچ اگر نه ونگر باید بره و به نظر من پپ گواردیولا گزینه خوبی میتونه باشه .

علیرضا در 23/3/1394 | 11:43 گفت:

اول راجع به بلژیک بگم که مربیشو اصلا قبول ندارم.با این مهره ها تیمش باید خیلی بهتر بازی کنه.بعد نمیدونم چرا اسم ولز که میاد دلم برا رایان گیگز می سوزه!

ترسو شدن ونگرو به شخصه قبول ندارم چون اگه می ترسید ترکیب تیمشو دفاعی میچیند و اون جور باز بازی نمیکرد تو اون بازیای خاص.یکی دو تا بازی رو هم(از نظر ترکیب دفاعی)نمیشه به کل بازیا تعمیم داد.عامل اون باختای سنگین بیشتر مشکل روانی بود به نظرم و عدم خودباوری و شاید همونطور که مسعود گفت اعتماد بیش از حد به ترکیب و نفرات تیمش و عدم احتیاط کافی.ولی اینو که اخیرا ونگر یکم محتاط تر شده و با برنامه تر کار میکنه تو بازیای بزرگو قبول دارم و چیز بدی نمیدونمش که هیچ اتفاقا یه اتفاق مثبتم میدونم.مثالشم بازی با من سیتی که شاید خیلی از زمان بازی رو بسته بازی کردیم و کمترین میزان مالکیت توپ چند سال اخیر(فک کنم یه دهه)رو داشتیم ولی خیلی شیک و مجلسی بردیمشون.یا اگه طبق روال سالای پیش بود تو بازی برگشت لیگ با من یو بعد گل اولشون باید گلای بعدی رو هم میخوردیم یا بازی با چلسی رو باید از همون اوایل بازی سرتاپا حمله میشدیم و احتمالا اسیر ضد حمله ها ولی این اتفاقا نیفتاد.

راجع به مربی بعدی هم با این که فکر رفتن رییس هم اذیتم می کنه و آرسنال بدون آرسن برام شدیدا غیر قابل هضم و امیدوارم حالا حالاها بمونه ولی اتفاقیه که بالاخره یه روز میفته و باید باهاش کنار بیایم شخص خاصی مد نظرم نیست شاید نزدیک ترین فرد به تفکر الان باشگاه ما یورگن کلوپ باشه.در مورد پاردو(و امثال پاردو) هم نمیشه درست نظر داد چون تا حالا تو تیمای بزرگ مربی گیری نکرده و مشخص نیست میتونه فشار مربیگری تو تیمی مثل آرسنالو تحمل کنه یا نه؟!(قضیه مویس).گزینه خیلی خیلی پر ریسکیه

کلا مربیهای خیلی خیلی کمی رو در سطح رییس میدونم و اعتقاد دارم با همین رییس میشه به بزرگترین جام(چمپیونز)هم فکر کرد سالیان آینده

نیما در 23/3/1394 | 11:21 گفت:

ونگر از همین حالا داره یه تیم فوق العاده رو واسه چند سال دیگه اماده میکنه که بعد از رفتنش که خیلی برام سخته تیم ما به حال روز یونایتد دچار نشه و این بازهم نشون از بزرگی ارسن میده

A.Djahed در 23/3/1394 | 10:28 گفت:

من از پاردو خیلی خوشم میاد ولی موضوع اینه که مربی هایی تو این سبک مثل همین پاردو یا مویس ، شخصیت قهرمانی ندارن و گرنه شاید از خیلی از مربی های جهان از لحاظ بار فنی بالا تر باشن .
ونگر هم بنظرم من ، بیشتر از ترسو بودن {که ترسو هم هست } ، مشکل اصلیش اشتباهات فراوانی ست که داره و اگر بخواهیم به تفضیل به این موضوع بپردازیم حداقل نیاز به دو تا پست هست ، که تو فکرشم اونا رو بنویسم .
من هم با تعویض ونگر موافقم .

masoud mahmudpur در 23/3/1394 | 09:58 گفت:

به نظرم باختای فاجعه ای که تو چند سال اخیر داشتیم فقط به خاطر ترس ونگر نبود.این مورد که ونگر نمیخواسته قبول کنه آرسنال ضعیفه هم تاثیر گذار بوده.مثلا 8-2 به منچستر اگه ونگر قبول میکرد که با اون ترکیب داغون خیلی ضعیف تر از منچستریم و ترکیب رو دفاعی میچید هیچوقت همچین نتیجه ای رقم نمیخورد.ولی بدبختانه معلوم بود آرسنال اومده حمله کنه در حالی که اصلا زور حمله کردنو نداشت.تو بازی 6-0 فصل پیش با چلسی هم همینجوری بود
آلن پاردو هم کلا یه جوریه! نرمال نیست!نتایجی هم که میگیره خیلی نوسانیه.میاد چلسی و لیورپولو میبره بعد یه دفعه 5 تا بازی پشت سر هم میبازه.اگه ونگر بره دوست دارم یه مربی جوون با سبک خودش بیاد.مثلا مارتینز اورتون یا کلوپ
مرسی سید

mahdi در 23/3/1394 | 09:00 گفت:

ممنون از پستت

ونگر توی این 3 سال اخیر ، زیاد غافلگیر شده (بدشانسی آورده) بخاطر همین همیشه ، حتی توی بازی های معمولی و آسون ، استرس داره و نامطمئنه به ترکیبش
ولی این تاثیری روی تفکرات درجه ی یکش نمیزاره!

کدوم مربی ای رو سراغ دارید که اینهمه سال در یک تیم بمونه و بدون تقویت شدن تیم از طرف مسئولین مالی باشگاه ، بتونه تیم رو همیشه تاپ نگه داره
هر مربی ای بجای ونگر بود (اعم از فرگوسن ، مورینیو ، گواردیولا و ...) بدون خرید های بزرگ در اول هر فصل یا بدون حفظ بایکنای اصلیش ، هرگز نمیتونست تیمش رو مدعی نگه داره

هرسال تیم در لیگ قهرمانان هست و جزء 4 تیم کارو تموم میکنه
هر سال در جام باشگاه ها یکی از تیم های بزرگ رو تحقیر کرده (مثل بارسلونا ، رئال و بایرن مونیخی که توی خونه خودش بردیمش) هرچند از مرحله صعود نکردیم

معیار یه مربی خوب ، جام و قهرمانی نیست!
اگه به هر مربی قهرمان ، یه تیم با بازیکنای نه چندان با ثبات بدن هرگز نمیتونه نتیجه بگیره
اگه میبینید مورینو هر تیمی میره قهرمانش میکنه بخاطر اینه که قبل از رفتن به تیم جدید ، بازیکنای تیم رو بررسی میکنه و از شروط اصلیش خرید چند بازیکن دلخواهه
یا گواردیولا که بعد از بارسلونایی که همه تیمش ستاره بودن و سالها زیر دست خودش تمرین کرده بودن ، به بایرنی رفت که زمینه قهرمانیشو "هانکس" پایه گذاری کرده بود و تیم براش لقمه جویده بود

از قدیم گفتن آب یه جا باشه میگنده ! هر مربی ای توی تیم زیاده بمونه خراب میشه ولی ونگر هرگز خراب نشد شاید نتیجه دلخواه طرفدارای متوقع رو نگرفته باشه ولی هرگز نه خودش خراب شد و نه تیمش
تفکرات ونگر هرگز تغییر نکرده و هرگز این سبک بازی و تفکرات در مربی دیگه ای بوجود نیومده

حتی کسایی که میگفتن یورگن کلوپ ، گارسیا ، کومان و ... دیدن که با یه افت کوچیک تیم و بازیکنا ، چطور این مربیا مستأصل شدن

امیدوارم با این روند رو به جلوی باشگاه و منابع مالی ، این استرس از مربی شماره یک جهان برداشته باشه x:

Arian در 23/3/1394 | 07:29 گفت:

ونگر که حالا حالاحالا ها هست...
بعد از ونگر هم هرکی ونگر دوست داشت بیاد
کلا همیشه هرچی ونگر بگه x:

محسن عاشوری در 23/3/1394 | 02:15 گفت:

مرسی ..
من خیلی سیمئونه رو قبول دارم ..
کسی که یادمه یه بار تو کنفرانس مطبوعاتی بعد برد در یه بازی بزرگ گفت :
" بازیکنان ما بازیکنانی هستن با بیضه های بزرگ (تخم دارن) " (نمیدونم بچه ها منظورو گرفتن یا ن)
کسی که روحیه جنگجو و پر تلاش خودش رو به بازیکنان اتلتیک تزریق کرد
و همون روحیه باعث جاه طلبی و مبارزه بیشتر بازیکنان اتلتیک شده و الان پر از اعتماد به نفس هستن

سیمئونه رو دوست دارم چون نه تنها اتلتیکو رو بعد از سالها قهرمان کرد بلکه ثبات به تیم بخشید
بمب روحیه و انرژی هست .. کنار زمین داد میزنه بالا و پایین میپره ، حتی کل کل میکنه با هرکی
آخر بازی که نگا میکنی انگار سیمئونه 6 ، 7 کیلومتر دویده (جنب و جوش کنار زمین)
هروقت تیمش گل میزنه از خوشحالی نمیدونه جیکار کنه
تا سه سال پیش کمتر کسی بازیکنان اتلتیکو رو میشناخت اما سیمئونه کاری کرد با بازیکنان تیمش که با جون دل آماده مبارزه باشن و حالا همه واسه این بازیکنا سر و دست میشکونن

جنگجو ، دل شیر ، نترس ، تلاش تا سرحد مرگ ، صرف کردن فعل خواستن

بله اینه سیمئونه (اینا نظرات من بود)