اطلاعاتی در مورد...

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 49,989 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

اطلاعاتی در مورد...

علاقه ی ورتونگن برای بازی در................دفاع وسط تیم آژاکس هلند و هم تیمی سابق توماس ورمالن، در بازی گذشته
آرسنال مقابل میلان به ورزشگاه امارات آمده بود تا بازی توپچی ها را از
نزدیک ببیند.

اما این بازیکن پس از بازی، توافقات با آرسنال را رد
کرد اما به مدیر برنامه های خود گفته است که مایل به پیوستن به جمع
بازیکنان آرسن ونگر است.

" وکیل من می داند که من مایل به رفتن به چه باشگاه هایی هستم و واضح است که آرسنال یکی از آنهاست!!

آژاکس قبلا برای پیدا کردن جانشینی برای من دست به کار شده است. "

خروج
ورتونگن از آژاکس در تابستان پیش رو تقریبا قطعی به نظر می رسد و او اعلام
کرده است که نمی خواهد قرارداد خود را با تیمش تمدید کند. قرارداد فعلی وی
تا پایان فصل بعد اعتبار دارد.
البته دوستان ما در پست دفاع بازکنای زیادی داریم به نظرتون این یارو میتونه کمک کننده به تیم باشه یا................
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

سید امین هاشمی در 23/12/1390 | 00:14 گفت:

دفاع داریم،هافبک بازیساز و مهاجم میخوایم.مرسی پسر

M o o r I در 22/12/1390 | 23:33 گفت:

درسته بازیکن خوبیه ولی نیاز نداریم . تا چند وقته دیگه مرتساکر هم خوب میشه . اونو کجای دلمون جا کنیم :)

دانیال در 22/12/1390 | 23:17 گفت:

اگه مصدوم ندیم(که میدیم) نیاد بهتره چون ورما+کوژیلنی+مرته خیلی خوبن.

ولی بیاد یه حاشیه امنیته.

♥Arsenal♥ در 22/12/1390 | 22:15 گفت:

تا میتونیم باید دفاع بخریم که هرکی مصدوم بشه جانشین درست درمون داشته باشیم.....

abdulah در 22/12/1390 | 21:11 گفت:

اگه بیاد عالی میشه ولی دغددغمون مرکز خط میانیه که بایدباگوتزه یاهازارد وبرگشتن جک تقویت بشه

moeinem در 22/12/1390 | 21:04 گفت:

محسن خان آخه این علی ارشدی هر چی عنوان باشه و به اسم بازیکن خطاب شده باشه پاک میکنه!مگه نه علی؟

محسن آزاده در 22/12/1390 | 20:41 گفت:

حالا چرا اینقدر قضیه رو مجهول بیان کردی !؟!؟ از همون اولش هم اسم بنده خدا رو می بردی ایرادی نداشت !!! :)

علی ارشدی در 22/12/1390 | 20:33 گفت:

به نظرم بازیکن خوبیه

hamed در 22/12/1390 | 20:21 گفت:

خدا کنه بیاد آرسنال...

من که نمی دونم بازیش چه جوریه ولی آژاکس همیشه بازیکنای خوبی داشته...

محسن در 22/12/1390 | 19:48 گفت:

دوتا ورمایلن تو قلب دفاع ، چی میشه دیگه غصه دفاعو نداریم

Gunner در 22/12/1390 | 19:25 گفت:

نبايد به ميل خود بازيكن كار كنيم حالا بياد اونوقت باعث ميشه يه رقابت به وجود بياد تا شماره 4؛5؛و6 هامون بيشتر از اين زحمت بكشن

Gunner در 22/12/1390 | 19:23 گفت:

حميد جون همين كارا رو ميكنيم كه تيم قويتر نميشه

حمید فرازی در 22/12/1390 | 19:03 گفت:

ما که بدمون نمیاد.خیلی هم خوشحال میشیم ولی همچین بازیکنی در حد نیمکت نشینی نیست و اصلا نمیتو.نم تصور کنم کوشینلی رو نیمکت بشینه.انصافا این فصل جزو سه بازیکن برتر آرسنال بوده

حمید717 در 22/12/1390 | 18:58 گفت:

لارن کاسیلنی و توماس ورمالن در این فصل خوب بودند اما کاسیلنی مثل ورمالن زیاد قدرتی نیست.ویژگی که ورتونگن به خوبی داره و همین ویژگیه که می تونه اونو در لیگ انگلیس موفق کنه.

vahid در 22/12/1390 | 18:55 گفت:

خدایی بهش نیازی نداریم ما باید بودجه رو روی یک هافبک خلاق و تهاجمی و یک مهاجم با کلاس بزاریم نظر من:هازارد یا گوتزه.مهاجم:جیرود یا هیگواین

حمید پیرنیا در 22/12/1390 | 18:48 گفت:

خیلی بعیده ونگر بخرش چون یا این باید بازی کنه یا توماس