لعنت ب نمک نشناسا!

نویسنده: moeinem

وبلاگ من
نویسنده: moeinem
سلام بر شما توپچی های گل.من معین هستم 17ساله از مهد و پایتخت والیبال ایران گنبد عاشق ارسنالم از بارسا متنفرم.از سال 2006 یا 2007 عاشق ارسنالم .بازيكنان مورد علاقم تئو والكات و جکی و چمبو هستن و همه ي ايرونيارو دوس دارم.زياد به قهرماني فك نميكنم برام تيم مهمه ازنيمچه فوتباليست ها (مث سمير نصري و سسك وانري و... خوشم نمياد چون يادشون ميره كجابودن و از كجا اومدن و چي شدن)البته ببخشید به اسطورتون توهین کردم(انری)ولی نظر شخصیم این اسطوره نیس.
کل بازدید: 50,226 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

لعنت ب نمک نشناسا!

سلام دوستان......................


شرمنده ک داغه دلتون رو تازه میکنم و شرمنده پسته تکراری میزارم ولی دیگه این فشار رو قلبم سنگینی میکنه نمیدونم این چ صیغه ای شده ک هرکی کاپیتان آرسنال میشه از آرسنال میره!ویرا،تی تی،سکس،حالا هم روبین آرزو میکنم ک دیگه هیچ یک از بازیکنامون کاپیتان نشن!شاید فصله دیگه ورما کاپیتان بشه و اونم رفتنی بشه آرزو میکنم این بازوبند باشگاه ک حرمتش خیلی بیشتر از این بازیکناس دیگه بره تو موزه و کسی ازش استفاده نکنه البته میدونم فکره بچگانییه ولی چیکار کنم ک دلم میسوزه!کسی ک 8 سال تو 1تیمی باشه و 7سالشو با مصدومیت بگذرونه و 1 سال ک ستاره شد دم از جدایی بزنه!باز ب تعصب و غیرت ورمیناتور و جکی و روسیچ و ژسنی و فریمپونگ!دعا میکنم ک روبین ب تیمی بره و آرسنال با اون تیم بازی کنه و رئیس بیاد فریمپونگ رو تو ترکیب بزاره،مطمئنن فریمپونگ کاری میکنه ک رابین برای همیشه با فوتبال خداحافظی کنه!

من نمیدونم چرا عاشق هرکی شدم یا خائن در اومد(مث سکس و سمیر و رابین)یا خراب(مث اون 2ختره) نمیدونم چرا وقتی طرفدار تیمی شدم از اون زمان تا حالا جامی نبرده!آیا من نحسم؟!!!!!!!

حالا ب عنوان تنها آرسنالی تو فامیل انقد باید تحقیر بشم ک نگو!فامیلیایی ک همشون یا شانسایین یا ريالی!خدا عاقبت همه رو ب خیر کنه!
================================================
1.نظرتون در باره ی یورنته مهاجم اتلتیک بیلبائو چیه؟!خبرایی رسیده ک اون میخواد از تیمه زادگاهش و تیمه محبوبم جدا بشه!
2.ب غیر آرسنال از کدوم تیم خوشتون میاد!
3.ساله دیگه میتونیم جامی کسب کنیم؟!
4.بهترین خاطرتون با آرسنال(ب غیر اون 49 بازیه بدون باخت)چیه؟
================================================
1.دوس ندارم از بیلبائو جدا بشه ولی اگه بخواد جدا بشه بیاد ب آرسنال بهتره
2.بیلبائو
3.ب نظره من میتونیم چمپیونز لیگ رو کسب کنیم لبته اگه بحپه داوری نیاد وسط
4.6.3لیوردوغ و 5.2 تاتنهام . آخرین جام حذفی ک قهرمان شدیم!
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

امیر علی در 17/4/1391 | 14:41 گفت:

اولا بی تعصب نیستن داداش فکر آیندشونن بدون چی داری مینویسی دوما فقط خواستن واسه شما بچه های تازه به دوران رسیده نشون بدن که ارومیه میتونه کل تیمای ایران عزیز رو ساپورت کنه حتی والیبال شهر شما رو که نمی تونین خودتون جورشو بکشین خوب دیگه ما اینیم از خراسان گرفته تا آذربایجان والیبالیست های ارومیه هستن ،هرجا باشیم قهرمانیم به اون "نبی گیتورت" که اطلاعاتو ازش میگیری بگو 52 اومدین لیگ؟؟زحمت کشیدین واقعا، خوب تو این مدت که پدر هواداراتونو درآوردین چند بار اول شدیند اصلا اون هیچ میگن پایه دارترین تیمها یا دومن یاسوم شما چند بار دوم شدیند چندبارسوم؟؟؟؟؟؟
فسقلی عزیز اون زمون که تو بعد 20سال تازه به دنیا میومدی یعنی سال50 مقاومت ارومیه قهرمان کشور شد بعد اون همیشه مدعی بوده البته بازم به سن تو قد نمیده سن تو از سال 80به بعد رو میخوره برو خودت نگا کن ببین تو دهه 80 ارومیه بین 3تیم بیشتر بوده یا گنبدشما ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟، بعد بیا اینجا واسه ما شاخ شو آره داداش "از کوزه همان برون تراود که دروست" مهد والیبال بودن اینه همیشه برگی واسه رو کردن داشته باشی اینقد افتخار داره این والیبال ارومیه که من خجالت میکشم بخوام موضع این دیار رو بکنم داداش یادت باشه اینجا همه تو رگشون خون والیبال رو دارن که اینم خدادادی هستش با برچسب زدنم نمی تونی دزدی کنی اگه شهرتون واقعا میتونه بیاد تو عمل نشون بده که اونم عمرا.......

moeinem در 17/4/1391 | 12:24 گفت:

اولا کاله ی آمل بزرگترین دشمنه ماست و اصلا ازشون خوشمون نمیاد!و حتی بعد بازیایی این دو تیم بیا فیس بوک ببین چ دعوایی میشه!2وما بازیکنای شما بی تعصبن ک تیمه شهرشون رو ب پول میفروشن!3وما هنوزم جواب سوالای قبلیم رو ندادی!سوما شما ک میگید سنم ب این چیزا نمیر3 بگین کلا چن ساله ک شما تو لیگید؟!ما ک از ساله 52 همیشه تو لیگه برتر بودیم شما از کی هستین؟چن ساله نبودین!بازم میگم جام و بازیکنه تیم ملی داشتن ملاکه پایتخت والیبال بودن نیس!
را30 موقعی ک کم آوردین میتونید سوت بزنید

moeinem در 17/4/1391 | 12:24 گفت:

اولا کاله ی آمل بزرگترین دشمنه ماست و اصلا ازشون خوشمون نمیاد!و حتی بعد بازیایی این دو تیم بیا فیس بوک ببین چ دعوایی میشه!2وما بازیکنای شما بی تعصبن ک تیمه شهرشون رو ب پول میفروشن!3وما هنوزم جواب سوالای قبلیم رو ندادی!سوما شما ک میگید سنم ب این چیزا نمیر3 بگین کلا چن ساله ک شما تو لیگید؟!ما ک از ساله 52 همیشه تو لیگه برتر بودیم شما از کی هستین؟چن ساله نبودین!بازم میگم جام و بازیکنه تیم ملی داشتن ملاکه پایتخت والیبال بودن نیس!
را30 موقعی ک کم آوردین میتونید سوت بزنید

امیر علی در 17/4/1391 | 12:04 گفت:

آمل!!!
کاله آمل؟؟؟
عزیز من اگه آمل و شهرتون جنم داره پس چرا بچه های ارومیه رو بازی میده؟؟؟
اگه شهرتون مهد والیباله پس چرا از سعید معروف و عبدالعلی زاده و سید عباسی و.... شهرما استفاده میکنه؟؟؟
احتمالا شما بجای والیبال هاکی تماشا میکنید
نشون به این نشون که استاد گرامی 12000نفر تو سالن والیبال یعنی فاجعه البته تقصیریم نداری چون سنت به این حرفا قد نمیده،محض اطلاع باید بگم مال ارومیه 6000نفریه نه 12000نفر که باز شما تقصیری نداریند!
البته این حرفها جاش اینجا نیس اما چیکار کنیم بعضی یا که تا دیروز عددی نبودنو اسم نداشتم مثل کاله امروز اومدن با ماست فروشی و خرید بازیکنای شهر ماهااااااا واسه ماهاااااااا شاخ شدن

moeinem در 17/4/1391 | 11:32 گفت:

جعفر جان پایینو بخونی متوجه میشی!

jafar در 17/4/1391 | 11:16 گفت:

1 علاقه ای بهش ندارم
2 رئال مادرید
3 اگه مصدومین تیم کم بشن آره
4 زمانی که لیورپول رو با درخشش باپتیستا بردیم

jafar در 17/4/1391 | 11:10 گفت:

یه سوال من خودم بچه گنبدم ولی الان آرسنال چه ربطی به والیبال گنبد داشت؟؟؟
اما یه سوال دیگه که در خیلی از پست ها هست اینه که چرا آنری رو خائن میدونید بنظر من که اصلاً خیانتی به تیم نکرده هر بازیکنی نیاز به چالش داره وقتی آنری از تیم رفت من اشکهام در اومد چون وقتی بازی اونو برای باشگاه دیدم طرفدار تیم شدم چرا فقط ما آنری رو جزو خائنین میدونم در حالی که طرفدارای لندنی باشگاه اونو به عنوان بهترین اسطوره باشگاه میدونند پس الکی آنری رو جزو خائنین نگید

jafar در 17/4/1391 | 11:09 گفت:

یه سوال من خودم بچه گنبدم ولی الان آرسنال چه ربطی به والیبال گنبد داشت؟؟؟
اما یه سوال دیگه که در خیلی از پست ها هست اینه که چرا آنری رو خائن میدونید بنظر من که اصلاً خیانتی به تیم نکرده هر بازیکنی نیاز به چالش داره وقتی آنری از تیم رفت من اشکهام در اومد چون وقتی بازی اونو برای باشگاه دیدم طرفدار تیم شدم چرا فقط ما آنری رو جزو خائنین میدونم در حالی که طرفدارای لندنی باشگاه اونو به عنوان بهترین اسطوره باشگاه میدونند پس الکی آنری رو جزو خائنین نگید

moeinem در 17/4/1391 | 10:02 گفت:

آقا امیر علی خان گنبد تنها تیمی تو تاریخه ایرانه ک همیشه تو لیگ والیبال بوده!ولی ارومیه چی؟اولین قهرمان والیباله ایران ماله مازندران بود ک 100 البته اون موقعه گلستان از مازندران جدا نشده بود و اون تیم متعلق ب گنبد بود!2ومین قهرمانیش ماله نئوپانه گنبد بود1ببخشیدا شما میگید چون قهرمانیه ما بیشتره باید پایتخت باشیم اگه اینجوریه ک پس پایتخت فوتبال ک خوزستانه رو باید بدیم ب اصفهان چون فونبالیایه زیادی توش بودن!شما میگید بازیکن تیم ملیه ما بیشتر بود قبول ولی دوره ای ک کله تیم ملی از برادران همتی و آزمون و دوجی تشکیل شده بود ارومیه کجا بود؟موقعی ک تیم نوجوانان ایران تو جهان قهرمان شد از 6 بازیکنه اصلی ترکیب ایران 4 تاش گنبدی بودنو و همین گنبدیا قهرمانش کردن!از نظره تماشاگر هم قابل قیاس با ما نیستین!شما ورزشگاه 12000نفری دارین هر مسابقه بزور پر میشه ولی ماله ما3500 نفریه و باز رکورد دار بیشترین تماشاگرو داریم!8000 نفر در بازیه کاله ی آمل ب سالن اومدن و 4000 نفر بیرون وایستاده بودن!پایتخت بودن اصلا ب رتبه بستگی نداره!شما خودتون خوف میدونید ک چ تیمی پایتخته راستینه والیباله!

مجتبی هانری در 17/4/1391 | 07:46 گفت:

ممنون معین!!!

1(( یورنته خوبه فالکائو عالی هیگواین عالی تر

2(( فقط آرسنــــــال

3(( به امید حق

4(( آخرین بازی آرسنال تو هایبوری وسوپر گل تی تی به منچستر وشکست دادن بارسلو لعنتی تو امارات

امیر علی در 17/4/1391 | 03:47 گفت:

سلام معین جان پست جالبی بودش ولی من یه چند سالی میشه به این سایت سرمیزنم و از مطالبش استفاده میکنم اما هیچ موقع جسارت نکردم نظر بدم و... نه اینکه تو باغ نباشم به خاطر اینه که احساس میکنم آرسنال "توتم" من شده و این 8 سال بی جامی نشون دهنده وضعیت اسفناکه این تیمه و نیازی نیس منم خودمونو گول بزنم ؛ بگذریم...تنها دلیل من بابت اومدن اینه که بعضی وقتا احساس میکنم حق شهرم داره ضایع میشه مثلا شما که نصف سن منو داریند به شهرتون میگیند پایتخت والیبال ایران!!!عزیز من بحث شهر نیست چون همه جای ایران سرای من است بحث اینه که توکشوری که ارومیه باشه دیگه نیاز نیس واسه شهرت دنبال برچسب والیبال بگردی همون سوارکاری باشیند کافیه تو که یادت نمیاد ولی از بابابزرگت بپرسی میگه برات اون سال 50 رو دیده که ارومیه تیم ملی بودش نه اینکه الان نباشه الانم هست بیش از نصف بازیکنان اهل ارومیه اند البته شما هم اغلب داشتین، اگه هم نمیتونی بپرسی به قهرمان لیگ کشورت نگا کن ببین چندتاش مال شهر خودشونن چندتاش مال شهر من
اگه منطق داری برو حذف کن اگه نداری بگو من دیگه نیام خدا رو چه دیدی شاید بعضیا از سنشون زیاد بدونن
یاحق

توپچی جنوب در 17/4/1391 | 03:07 گفت:

بهبه معین جون خوبی پسرک تپلو........

اگه بیاد خوبه که نمیاد...

نه فقط آرسنال+آلمان+داش علی کریمی

اره باور دارم که یه دونه جام کسب میکنیم

2-1پ زدیم شانچستر گل دوم رو تیتی با سر روی سانتر ابوبه دقیقه های آخر زد به فاندرسا
و البته بردن شانسلونا با گل آرشاوین خیلی حال کردم با این دوتا بردمون............


parsa در 17/4/1391 | 02:02 گفت:

1-فالکایو بهتره
2-یوونتوس
3-بله
4-5.2 تاتنهام وبرد بارسا تو امارات
آخ چه حالی دادا
یادش بخیر

سعيد توپچي در 17/4/1391 | 01:27 گفت:

به‌به آقا معين!
1- نميشماسم!
2-بايرن کبير
3- اگه آقا اجازه بدن بعـــــــــله!
4- 3 هيچ با ميلان
5- سلامتي آقا صلوات!

مهدی افسرده در 17/4/1391 | 01:06 گفت:

"ویرا،تی تی،سکس،حالا هم روبین"

سکس=سسک

sepehr najafian در 17/4/1391 | 00:24 گفت:

1-به درد ما نميخوره
2-اتلتيکو مادريد اورتون
3-فکر کنم آره
4-خاطره ي خاصي ندارم

koorosh در 16/4/1391 | 23:39 گفت:

1.بازیکنه خوبیه .ولی علاقه ای به اومدنش ندارم(امیدوارم ناراحت نشی)
2.لیدز یونایتد!
3.اگه بتونیم اتحادیه یا FA رو بگیریم کلاهمم میندازم بالا ولی هیچکی نمیتونه بگه ما نمیتونیم قهرمان لیگ بشیم
4.بازی ویارِئال . وقتی لمن پنالتی ریکلمه رو گرفت

سید محمد رضا در 16/4/1391 | 23:25 گفت:

آینده فوتبال ایران = کیان سلطانپور
چند نفر میشناسنش؟؟؟؟
ستاره آکادمی تیم دورنموند ----- کسی که در ایران اصلا مطرح نیست ، بازیکنی که حداگثر تا 2 یا 3 سال دیگه فیکس دورتموند خواهد بود
@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@@
سلام معیین جان پست جالبه ممنون
1-خوشم میاد ازش ولی دوست ندارم بیاد آرسنال ، نمیدونم چرا!!!!!
2-نمیدونم شاید رم ، اصلا نمیتونم به جز آرسنال تیمی دیگه رو دوست داشته باشم ، حتی پرسپولیس رو هم زیاد نمیپسندم
3-جام؟؟؟ الان که رابین داره میره و بد تر از اون که باشگاه دچار جنگ داخلی شده؟؟؟؟ خیلی خوش خیال باشم میتونم FA CUP رو تصور کنم
4- بازیه آرسنال و منچستر که نیستروی بعد از اخراج پاتریک ویرا و خراب کردن پنالتی تو دقیقه آخر توسط بازیکنانمون داغون شد