پخش بازی آرسنال و ساندرلند

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 107,867 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

پخش بازی آرسنال و ساندرلند

درخواست پخش بازی ساندرلند و آرسنال از شبکه سه(خیلی از بچه ها شبکه ورزش رو ندارن) یادتون نرررررررررررررررررره

شماره تماس با روابط عمومی شبکه سه سیما


تلفن گویا : 22021901 - 22021955


22055025 - 22168395 - 22055717
پیام کوتاه : 300003

یه عکس ِ آلمانی - آرسنالی در بازی دیشب ژرمن ها
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

هادی در 23/6/1392 | 14:14 گفت:

امروز خبری از پخش بازی آرسنال - ساندرلند نیست بجاش بایرن - هانوفر نشون میده
http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport
(لطفا از همین الان اعتراض کنید)

هادی در 23/6/1392 | 14:02 گفت:

http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport

هادی در 23/6/1392 | 14:02 گفت:

http://ostaniha.com/page/ostaniha-live-sport

محمود دانسکین در 22/6/1392 | 18:01 گفت:

مجری شبکه ورزش وسط بازی انگلیس اوکراین گفت که "خیلی ها خواستن که اولین بازیه اوزیل واسه آرسنال رو نشون بدین چشم ما هم این کار رو میکنیم"

علی قاسمی در 21/6/1392 | 10:47 گفت:

مرتضی جون دمت گرم تاره کامنتت رو خوندم

علی قاسمی در 21/6/1392 | 10:46 گفت:

قراره بازی ار شبکه ورزش پخش بشه واقعا؟؟ کی گفته؟

Vishka در 21/6/1392 | 01:31 گفت:

عجب عکس قشنگی بود. خب تکلیف این بازی مشخص شده وقتی شبکه ورزش پخش میشه شبکه سه پخش نمیشه ولی برای بازی های بعدی به خاطر دوستایی که گیرنده دیجیتال ندارن حتما به روابط عمومی شبکه ۳ اسمس میدیم.

حاکم 26 در 21/6/1392 | 00:08 گفت:

عکس:
کاش اون پشتیه (دراکسلر) هم آرسنالی شه

امیر صفای نیکو در 20/6/1392 | 22:30 گفت:

INJURY UPDATE!!!!

Arsenal’s Tomas Rosicky is a doubt for their trip to Sunderland
at the weekend after the midfielder was substituted while
playing for the Czech Republic with a thigh problem. Rosicky,
who has started four out of Arsenal’s five games this season,
would be a miss for Arsene Wenger’s side but the inclusion of
Mesut Ozil in the squad after his deadline day signing should
help ease the blow.

Theo Walcott, who suffered a very heavy challenge while playing
for England against the Ukraine is said to be OK.

Youngster Gedion Zelalem is facing a period of between six and
eight weeks on the sidelines after picking up an injury in
training. The midfielder tweeted to let fans know that he would
be out but did not clarify what the injury was.

Aaron Ramsey suffered a cut elbow after the Welsh midfielder
collided with an advertising hoarding during his side’s defeat at
the hands of Serbia. Captain for the evening in the absence of
the suspended Ashley Williams, Ramsey received treatment on
the sidelines to stop the bleeding but was able to continue
playing.

siamak در 20/6/1392 | 21:43 گفت:

ورزش خوبه دیگه خرابش نکنیم

saeed در 20/6/1392 | 21:19 گفت:

مرسی از همگی

saeed در 20/6/1392 | 19:43 گفت:

بچه ها من شنیدم روسیچکی و رمزی مصدوم شدند کسی خبر داره که راسته یا نه؟ البته والکاتم دیشب خودم دیدم که یکم صدمه دید ولی نمی دونم جدی یا نه

علی قاسمی در 20/6/1392 | 18:54 گفت:

شبکه 3 فقط 1 بازی ارسنال رو تا به امروز پخش کرده

Morteza Bauer در 20/6/1392 | 18:48 گفت:

دوستان خیالتون راحت بازی از شبکه ورزش پخش میشه.دیشب که شبکه ورزش بازی انگلستان-اکراین رو نشون میداد.وقتی بازی تموم شد مجریش گفت بازی آرسنال-ساندرلند شنبه از شبکه ورزش پخش میشه.
بازم دم شبکه ورزش گرم.

احسان در 20/6/1392 | 18:18 گفت:

bazi az varzesh pakhsh mishe dg..dg migan por ru shodan ina..!

علی در 20/6/1392 | 17:46 گفت:

چشم
ولی چشمم آب نمیخوره

سالار لاری در 20/6/1392 | 17:09 گفت:

شبکه ورزش بسته دیگه
اونایی که ورزش ندارند راخت میتونن از اینترنت پخش مستقیم شبکه ورزش رو سرچ کنند و چون از ایرانه احتمالا کسی مشکل سرعت نداشته باشه
اونوقت بعدا بازی هایی که باید نشون بدن رو نشون نمیدند

محمد حسینی در 20/6/1392 | 16:35 گفت:

خب از الان برای بازی با مارسی تلاش کنیم بهتره ها

Abdollah Gohari در 20/6/1392 | 16:18 گفت:

فک نکنم اینو پخش کنن اخه واسه ساندرلند فک نکنم پخش کنن
فقط بازی های مهم

ali arsenal در 20/6/1392 | 15:38 گفت:

تو اس ام اس حتما بنویسین که بازیه مهمیه که یهو فکر نکنن پررو شدیم