یک دهه بد شانسی

نویسنده: میعاد

وبلاگ من
نویسنده: میعاد
ی روز خوب میاد..........
کل بازدید: 107,993 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک دهه بد شانسی

اول از همه نوروز رو تبریک میگم و امیدوارم سال جدید واسه هممون پر از خاطرات خوب و اتفاقات رنگارنگ باشه
خیلی وقته این ایده ب ذهنم رسید که یه کلیپ با موضوع یک دهه بدنشانسی در باره آرسنال بسازم که کل اتفاقات و بدشانسی های باشگاه رو از سال 2005 ب این ور  رو شامل میشه . فکر کنم تو این موضوع که ما بدشانس ترین تیم این دهه بودیم و هستیم کسی تردیدی نداره ( از قرعه کشی های لیگ قهرمانان تو ادوار مختلف گرفته تا مصدومیت ها و اشتباهات داوری و...)
چون تو کار تدوین هم کمو بیش وارد هستم و یه سری عکس و تصویر هم جمع آوری کردم میخوام کیفیت کلیپ خیلی عالی باشه (البته نه HD هااا) ولی متاسفانه موضوعات کمی پراکنده هستن و زمانی بیشتری لازمه... واسه همین ازتون میخوام اگه کسی پیشنهادی داره(مثلا نمونه هایی از بدشانس هایی که نصیبمون شده مثل 1/4 نهایی لیگ قهرمانان مقابل چلسی اون گل دقیقه آخر و یا اخراج فن پرسی تو نیوکمپ تو 1/8 با اشتباه داوری یا مصدومیت ولکات و هر موضوع دیگه ای که به ذهنتون میرسه ) رو تو قسمت نظرات بگه تا پراکندگی موضوعات واسه من کم تر شه با کمک شما....
هرکسی ام هر پیشنهادی دیگه ای داره داره بگه که شدیدا به هم فکری نیاز دارم.....
کسایی هم که موضوعات خوبی رو پیشنهاد کنن که به کارم بیاد آخر ویدیو اسمشون رو میارم
منتظر نظراتتونم...مرسی...

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

rouham در 14/2/1393 | 15:24 گفت:

سلام حامد جان

اگه برای ساخت کلیپ کاری داشتی بهم بگو

من تدوینگرم اگه خواستی بهم بگو تا یه کلیپ توپ بسازیم

امیر صفای نیکو در 1/1/1393 | 15:12 گفت:

سلام.خسته نباشی.مرسی از پستت.اتفاقا نظریه عالیی هست.
نظر من اینه که سناریوی کلیپ رو طوری در بیاری که کسی که داره میبینه به مظلومیت و واقعا بد شانسی آرسنال پی ببره.یعنی طوری وقایع رو کنار هم بچینی که هر کس نگاه میکنه بفهمه که آرسنال تیم ضعیفی نیست و فقط به خاطر یکسری وقایع که حالا مصدومیت ها یا ساخت ورزشگاه و بدهی مالی بعدش و به تبعیت اون فروش بازیکن ها و همچنین قرعه های بد هست که دستمون از جام کوتاه مونده.ایده این کار آقا حامد خیلی عالیه و قول شرف میدم اگه خوب از کار دربیاری چون تاحالا اینطور کلیپی در این سطح ساخته نشده،کلیپپتو بدم به داییم تو لندن و بعد هم ایشاااااالله کل دنیا پخش بشه.به همین راحتی.خیلی ایده جالبی بود.ممنون.

میعاد در 1/1/1393 | 12:40 گفت:

چاکرم سجاد ....راستی با پیجت هم توی اف بی خیلی حال میکنم خدایی

sajad coyg در 1/1/1393 | 12:13 گفت:

سلام داش حامد سال نوتم مبارک،ایده ی بسیار خوبیه و میتونه سوژه ی خوبی باشه واسه سایت خودمون وسایت طرفداری و ورزش 3 و پیج های فیس بوک و بقیه ایشالا بتونی به بهترین نحو انجام بدی و و اقعا بدشانسی های ما اینقده زیاده که گفتنش یک سریال 50 قسمتی میخوادش،داداشی از پراکندگیش نترس چون مستندهای الان دیگه تمرکز رویه واسشون مهم نیس بیشتر اگه قاطی بذاری و درهم ورهم به نظرم بهتر درمیاد چون به این ده سال ناکامی ما هم سبکش باید بخوره،من اگه بخوام نام ببرم که باید تا ظهری برات بنویسم ایشالا تو یک فرصت مناسب چیزایی که میتونم جمع بندی کنمو واست میفرستم،
فقط میدونم یکــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــدونه ای واس نمونه ایـــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــــ
<3

میعاد در 1/1/1393 | 11:57 گفت:

نقل قول : سلام
نوروز مبارک
دادش میلت بگو تا برات کلیپ بفرستیم


پاسخ شما : hamedss2012@yahoo.com مرسی محمود جان
نظرات همه رو خوندم و حتما ازشون استفاده میکنم

? در 1/1/1393 | 11:31 گفت:

احسنت. ایده ی جالبیه. ولی پیشنهادم اینه ک حتمن و حتمن کارتو با کیفیت بالا فول اچ دی! بساز. میتونی ی نسخه با کیفیت پایین هم ازش بذاری برا کسایی ک سرعت نتشون پایینه. ولی حیفه اگه همچین کاری بدون کیفیت عرضه بشه.
من این موارد ب ذهنم میرسه:
میتونی شروع کار رو کمی عقب تر و از بازی پنجاهم ک جلوی منچستر بود شروع کنی. جایی ک داوری نابودمون کرد و اون رکورد طلایی شکسته شد.فینال کذایی 2006 ک بازهم داور اشتباه کرد.فصل 2007 2008 ک دیگه اوج بدشانسی این 10سال بوده بی شک. وقتی ک تا آخرای فصل صدر جدول بودیمو شکستن پای ادواردو باعث شد ک قهرمانی رو فقط با 4امتیاز اختلاف از دست بدیم.این در حالی بود ک امتیازات زیادی رو در طول فصل روی بد بیاری از دست دادیم.همون فصل تو cl واقعن بدشانس بودیم.بازی رفت با لیورپول یک پنالتی واضح روی هلب گرفته نشد. ثانیه آخر هم شوت فابرگاس رو خط خورد ب پا بنتنر و گل نشد!! بازی برگشت هم تا 7دقیقه ب پایان بازی ما تیم صعود کننده بودیم ولی شاهکار داور و گرفتن ی پنالتی مزخرف مارو بازنده کرد.فینال سال 2011 هم ک خاطر همه هست.
جدای از اینا میشه مصدومیت های بی شمار و بد موقع بازیکنامونو در نظر گرفت. میشه ناداوری های بی شمار رو در بظر گرفت.میشه صحنه صحنه ی این اتفاقاتو در آورد. فقط باید ۀرشیو کاملی داشته باشی.
در آخر بازم ازت میخام ک این کار رو با کیفیت بالا تولید کنی.
سپاس

احسان فرج زاده در 1/1/1393 | 11:16 گفت:

1-از دست دادن پنالتی توسط اوزیل همین چند هفته پیش
2-تعویض اشلی کول با ویلیام گالاس و همچنین دادن پول اضافه
3-ده ها اشتباه اون دروازبان مو زرده ی اسپانیایی همدوره ی لمن اسمش یادم نمیاد
4-خوردن گل از اورتون در دقایق آخر و به تیر خوردن شوت سرکش جیرود تو دقیقه 90 که باعث شد روند پیروزی هامون قطع بشه و بازیکنان دچار افت روحیه بشن
5-اخراج ژسنی مقابل بایرن و در پیش مصدومیت گیبس و از دست دادن دوتا تعویض
6-اغفال پرسی توسط روباه پیر و تبدیل شماره 10 و کاپیتان تیم حریف(آرسنال) به شماره 20 و جایگزین ولبک و رونی. شخصا متعقدم که اگر پرسی یه 4 5 سال دیگه میموند مجسمه اش سر در باشگاه نصب میشد

آرین در 1/1/1393 | 11:10 گفت:

حامد ایدت عالیه داداش.به نظر من اگه اول مصدومیت های ده سال رو به ترتیب سال جلو بری و بعد قرعه کشی ها و اخرش هم اشتباهات داوری خیلی خوب میشه.در ضمن مصدومیت های ابو مصدوم دیابی رو باید یه کلیپ جدا بسازی!

لینک پایین هم مصدومین باشگاه از 2002 تا حالا رو نوشته.رو اسم هر بازیکنی هم که کلیک کنی کل مصدومیت هاش میاد!

http://www.physioroom.com/news/english_premier_league/clubs/1/arsenal_injuries.html

masoud mahmudpur در 1/1/1393 | 09:18 گفت:

كارت عاليه!هميشه دوست داشتم يه كليپ خودم بسازم اما چون وارد نبودم نميتونستم!
حتماً گلي كه تو ليگ دقيقه ١٠٠از ليوردوغ خورديم تو زمين خودمون خورديم رو بزار!چون واقعاً اوج مسخره بازي و بدشانسي بود
مرسي!منتظريم

mahmood در 1/1/1393 | 09:02 گفت:

راستی این کارتم خیلی عالی میشه

mahmood در 1/1/1393 | 09:02 گفت:

سلام
نوروز مبارک
دادش میلت بگو تا برات کلیپ بفرستیم

علیرضا در 1/1/1393 | 06:53 گفت:

سلام.عیدو تبریک میگم.بعضی از بدشانسی هایی که مهمتره و یادم هستو میگم

1:اخراج لمن تو فینال لیگ قهرمانان و خراب شدن تک به تک هانری رو نتیجه یک هیچ تو اون بازی

2:مصدومیت ادواردو که روند اون سالو تغییر داد و ما از صدر اومدیم رتبه سوم

3:مصدومیت آرون رمزی که ستاره شدنشو یکی دو سال به تاخیر انداخت

4:اشتباه بچه گانه کوش و شزنی تو فینال لیگ کاپ 2011 که اون گل مسخره رو خوردیم و قهرمان نشدیم

5:اخراج فن پرسی تو بازی برگشت با بارسا که خودتم گفتی.ما داشتیم یکی از بهترین تیمای تاریخو حذف میکردیم

اما به نظر من بزرگترین مشکل ما تو این دهه فارغ از مصدومیتای سریالی بازیکنا،کوچ به ورزشگاه جدید و بدهی ناشی از اون بود که باعث فروش ستاره هامون میشد.برید مصاحبه ونگرو بخونید که گفته ما باید با تیمایی رقابت میکردیم که سالی 150 میلیون خرج میکردن ولی ما باید 30 میلیون سود به دست می آوردیم و این یعنی یه جنگ نابرابر.

واسه کلیپتم یه آهنگ غمگین و بعضی جاها اسلو مویشن خیلی جوابه