ریس و خاطرات خوش به قول خودش

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 14,014 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

ریس و خاطرات خوش به قول خودش


واقعا از دیدن این خبر کلی خندیدم . آنتونیو ریسی که بخاطر سرمای لندن آرسنال رو ترک کرد حالا  اومده میگه خاطرات خوشی از آرسنال دارم . فکر کنم خاطرات خوشش مربوط میشه به فصل تابستان و بهار که در آرسنال حضور داشت . واقعا چرا باید بازیکنای سوسولی مثل ریس رو بگیریم و پولمون رو هدر بدیم .  اینجاست که  به حرف من پی خواهید برد که بازیکنای انگلیسی بهتر هستن از بعضی بازیکنای نازک نارنجی . 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علیرضا فراهانی در 12/12/1390 | 09:15 گفت:

اوایل فصل 2004 _ 2005 فوق العاده بود.

مسعود ارسنالی در 12/12/1390 | 00:50 گفت:

فندرسار تو فولام بود..رییس توپشو گل کرد..

جلو منچستر عالی بود همیشه.

خسوس ناواس بخاطر سویا جایی نرفت..ولی خوزه جان..با بهونه الکی از ارسنال رفتی...

به روی خودتم نمیاری..

mostafa در 12/12/1390 | 00:48 گفت:

توپو از ون در سار قابید زد تو گل ریس بود درسته ؟

mostafa در 12/12/1390 | 00:48 گفت:

توپو از ون در سار قابید زد تو گل ریس بود درسته ؟

HAMED toopchi در 11/12/1390 | 23:51 گفت:

من بر عكس شما عاشقش بودم، هنوز اون بازي اولش جلو شانسچستر يادمه

علی ارشدی در 11/12/1390 | 20:50 گفت:

من که شخصا خاطره خوبی ازت ندارم :)

فرهاد در 11/12/1390 | 20:10 گفت:

من که خیلی دوستش داشتم و دارم واقعا بازیکن خوبی بود

پويان در 11/12/1390 | 18:22 گفت:

بازيكنى كه فكرش جاى ديگس به هر بهونه اى ميره.تازگيا هم به بهونه اختلاف با مربى از اتلتيكو جدا شد در حالى كه سيموينه جاى اون مربى كه بقول خودش باهاش مشكل داشت اومد ولى بازم نموند و به زادگاهش سويا برگشت.بى وفا.

پويان در 11/12/1390 | 18:17 گفت:

اون همش بهانش بود كه بخاطر اب و هوا رفته
اينم حرفاى رييس بعد رفتنش
ونگر در خصوص آينده ريس گفت: فكر مي كنم ريس از آرسنال خواهد رفت زيرا ما بازيكن ناراضي نمي خواهيم، البته با وجود گرم شدن جهاني زمين، انگليس هنوز براي ريس گرم نيست و اين فقط بهانه است.

Saeed Milani در 11/12/1390 | 17:50 گفت:

نه ، خوشم اومد آقا مرتضی یه چیزایی یادته :-) دقیقا هر هفته مصاحبه می کرد ، می گفت سردمه ، آب دماغم آویزونه می خوام برگردم اسپانیا این جا آب و هواش به من نمی سازه! احتمالا برای فصل بعد دنبال جا می گرده!

پويان در 11/12/1390 | 17:46 گفت:

من كه شنيدم هواى لندن اكثر اوقات ابرى و بارونىه.فكر نميكنم لندن سردتر از اسپانيا باشه در نتيجه احتمالا شما اشتباه ميكنى