بحث فنی 3

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 13,060 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بحث فنی 3


سلام دوستان با یه بحث فنی دیگه اومدم (البته تا اندازه ای که سواد فوتبالی دارم)

 

تو بازی دیشب بر خلاف تصورم که فکر میکردم  تیم نیوکاسل یک تیم هجومی خواهد بود اما تیم نیوکاسل با انگیزه کسب یک امتیاز به میدان اومده بود . این رو میشد در  آرایش دفاعی تیم نیوکاسل  دید زمانی که این تیم با تعداد نفرات زیاد در نیمه زمین خودی و مخصوصا در سمت چپ خودش برای خنثی کردن حرکات ترکیبی سانیا و واکات در سمت  حاضر میشد  که  باز هم این کار دفاعی تیم نیوکاسل موثر نشد و دیدیم که  دو گل آرسنال  روی ضد حمله از سمت راست به  وسیله فرار های والکات به ثمر رسید  . 

نکته بعدی اینکه  خلا بسیار زیادی در سمت چپ  دفاعی آرسنال دیده میشه که باز هم از روی همین نقطه ما  ضربه خوردیم  .  گیبس به تنهایی نمیتونه این منطقه رو پوشش بده  و نبود یک  گوش چپ کلاسیک در تیم دیده میشه  شما در تیمهایی مثل تاتنهام  و لیورپول و منچستر  توجه کنید  که  عمده حرکاتشون از سمت چپ به وسیله هافبکهای هجومی که سانتر های  مواج و بلند انجام میدن  صورت میگیره  ولی این خلا در تیم دیده میشه که بازیکنی که بتونه از چپ حرکت کنه و  سانتر های 30   40 متری انجام بده دیده نمیشه .   در بازی با میلان هم  بخاطر  خلا در سمت چپ ونگر  با آوردن ژروینیو  به چپ سعی کرد اون منطقه رو پر بکنه که تا حدودی موفق هم شد و این روزها آرسنال به یک گوش چپ کلاسیک بیشتر احتیاج داره  .

و اما در آخر  نکته جالبی که  30 دقیقه پایان بازی  دیده شد و  یاد آور فینال  فصل قبل در جام  اتحادیه بود . اگه یادتون باشه  در اون بازی روی گل دومی که  آرسنال دریافت کرد  حاصل یک ضربه خطای غیر مسقیم بود  که در  زمین بیرمنگام   چسبیده به خط عرضی  میانه میدان بود . اون بازی  شی گیون با کمال تعجب توپ رو سانتر کرد برای زیگیچ  که  کوشیلنی اشتباه کرد و  اون توپ گل شد .  در این بازی هم در سی دقیقه پایانی  کارل دروازه بان نیوکاسل ضربات خطای میانه میدان رو  ارسال میکرد برای دمبابا  و  آمه اوبی  تا  بتونن  توپ رو برای ضربات بقیه بازیکنای نیوکاسل  آماده کنن ولی با هوشیاری کوشیلنی و  ورمالن  این  سانترهای خطرناک  خنثی  شد  .

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 23/12/1390 | 19:34 گفت:

منم با استورات داونینگ موافقم بازیکنه خوبیه تا جایی که من می دونم

مرتضی در 23/12/1390 | 17:22 گفت:

اگه بتونیم بن عرفا رو بگیریم که خیلی خوبه . داونینگ هم بد نیست

hamed در 23/12/1390 | 15:41 گفت:

به امید برگشت هر چه زودتر سانتوس...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:26 گفت:

من که بازی رو ندیدم و زیاد نمی تونم اظهار فضل کنم ولی:
گوش چپو باهات موافقم به نظرت کی مناسبه واسمون؟

HAMED toopchi در 23/12/1390 | 14:58 گفت:

من عاشق بحث فنيم.
بميري ژورو

سید سجاد حسینی در 23/12/1390 | 14:36 گفت:

انشآلله با برگشت سانتوس سمت چپمون تقویت میشه

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:41 گفت:

بچه ها
لطفا
لطفا
لطفا

یکی سایتی رو بذاره که بتونم خلاصه بازی یا کل بازی رو دانلود کنم

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:39 گفت:

بابا نمیدونم ارسنال چرا اینجوری میکنه وقتی میفته روی غلتک دوباره بد بازی کردنهاش شروع میشه