بحث فنی 3

نویسنده: مرتضی

وبلاگ من
نویسنده: مرتضی
سلام. من مرتضی هستم و 21 سال دارم . و خواهان حضور بازیکنان بومی در آرسنالم .شعار من : بجنگ تا زنده بمانی
کل بازدید: 14,013 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.

📊آرسنال امروز عصر برای اولین بار بعد از آوریل تا مه ۲۰۱۵، در پنج بازی متوالی لیگ برتر، بازی را با یک ترکیب یازده نفره ثابت شروع کرد.
📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.

📊میکل آرتتا از زمانی که سرمربی آرسنال شده است، سه بار در گودیسون پارک به مصاف اورتون رفته است که در هر سه بازی شکست خورده است.
سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد. سدریک سوارز در ساعات پایانی نقل و انتقالات زمستانی با یک قرارداد قرضی به تیم فولام پیوست. تمام دستمزد این بازیکن توسط فولام پرداخت خواهد شد.
 آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد. آلبرت سامبی لوکونگا به صورت قرضی به تیم کریستال پالاس پیوست تا ادامه فصل را زیر نظر بیگ پت ادامه دهد.
آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است. آرسنال مصدومیت "مهم" زانو محمد الننی را تایید کرد. احتمالا این بازیکن فصل را از دست داده است.
بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد. بر اساس گزارش هایی از کاتالونیا و انگلیس، باشگاه بارسلونا علاقه زیادی به جذب جواهری از آکادمی جوانان آرسنال به نام چارلی پاتینو دارد.
به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند. به نظر می رسد آلسیا روسو پس از رد پیشنهاد ۵۰۰۰۰۰ پوندی آرسنال (٦۱٦۱۰۰ دلار) در منچستریونایتد بماند.
غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست. غیررسمی : جورجینیو با قراردادی به ارزش ۱۲ میلیون پوند به مدت ۱.۵ سال به آرسنال پیوست.
به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است. به گفته دو منبع معتبر، آرسنال برای یک قرارداد دراماتیک برای جذب جورجینیو قبل از بسته شدن پنجره نقل و انتقالات ژانویه در روز سه شنبه، با چلسی تماس گرفته است.
فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است. فوری از دیوید اورنشتین : آرسنال برای آلسیا روسو مهاجم منچستریونایتد پیشنهادی در سطح رکورد جهانی ارائه کرده است.
تبلیغات توپچی

     

بحث فنی 3


سلام دوستان با یه بحث فنی دیگه اومدم (البته تا اندازه ای که سواد فوتبالی دارم)

 

تو بازی دیشب بر خلاف تصورم که فکر میکردم  تیم نیوکاسل یک تیم هجومی خواهد بود اما تیم نیوکاسل با انگیزه کسب یک امتیاز به میدان اومده بود . این رو میشد در  آرایش دفاعی تیم نیوکاسل  دید زمانی که این تیم با تعداد نفرات زیاد در نیمه زمین خودی و مخصوصا در سمت چپ خودش برای خنثی کردن حرکات ترکیبی سانیا و واکات در سمت  حاضر میشد  که  باز هم این کار دفاعی تیم نیوکاسل موثر نشد و دیدیم که  دو گل آرسنال  روی ضد حمله از سمت راست به  وسیله فرار های والکات به ثمر رسید  . 

نکته بعدی اینکه  خلا بسیار زیادی در سمت چپ  دفاعی آرسنال دیده میشه که باز هم از روی همین نقطه ما  ضربه خوردیم  .  گیبس به تنهایی نمیتونه این منطقه رو پوشش بده  و نبود یک  گوش چپ کلاسیک در تیم دیده میشه  شما در تیمهایی مثل تاتنهام  و لیورپول و منچستر  توجه کنید  که  عمده حرکاتشون از سمت چپ به وسیله هافبکهای هجومی که سانتر های  مواج و بلند انجام میدن  صورت میگیره  ولی این خلا در تیم دیده میشه که بازیکنی که بتونه از چپ حرکت کنه و  سانتر های 30   40 متری انجام بده دیده نمیشه .   در بازی با میلان هم  بخاطر  خلا در سمت چپ ونگر  با آوردن ژروینیو  به چپ سعی کرد اون منطقه رو پر بکنه که تا حدودی موفق هم شد و این روزها آرسنال به یک گوش چپ کلاسیک بیشتر احتیاج داره  .

و اما در آخر  نکته جالبی که  30 دقیقه پایان بازی  دیده شد و  یاد آور فینال  فصل قبل در جام  اتحادیه بود . اگه یادتون باشه  در اون بازی روی گل دومی که  آرسنال دریافت کرد  حاصل یک ضربه خطای غیر مسقیم بود  که در  زمین بیرمنگام   چسبیده به خط عرضی  میانه میدان بود . اون بازی  شی گیون با کمال تعجب توپ رو سانتر کرد برای زیگیچ  که  کوشیلنی اشتباه کرد و  اون توپ گل شد .  در این بازی هم در سی دقیقه پایانی  کارل دروازه بان نیوکاسل ضربات خطای میانه میدان رو  ارسال میکرد برای دمبابا  و  آمه اوبی  تا  بتونن  توپ رو برای ضربات بقیه بازیکنای نیوکاسل  آماده کنن ولی با هوشیاری کوشیلنی و  ورمالن  این  سانترهای خطرناک  خنثی  شد  .

 

تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

علی ارشدی در 23/12/1390 | 19:34 گفت:

منم با استورات داونینگ موافقم بازیکنه خوبیه تا جایی که من می دونم

مرتضی در 23/12/1390 | 17:22 گفت:

اگه بتونیم بن عرفا رو بگیریم که خیلی خوبه . داونینگ هم بد نیست

hamed در 23/12/1390 | 15:41 گفت:

به امید برگشت هر چه زودتر سانتوس...

علی ارشدی در 23/12/1390 | 15:26 گفت:

من که بازی رو ندیدم و زیاد نمی تونم اظهار فضل کنم ولی:
گوش چپو باهات موافقم به نظرت کی مناسبه واسمون؟

HAMED toopchi در 23/12/1390 | 14:58 گفت:

من عاشق بحث فنيم.
بميري ژورو

سید سجاد حسینی در 23/12/1390 | 14:36 گفت:

انشآلله با برگشت سانتوس سمت چپمون تقویت میشه

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:41 گفت:

بچه ها
لطفا
لطفا
لطفا

یکی سایتی رو بذاره که بتونم خلاصه بازی یا کل بازی رو دانلود کنم

JUGGLER 98 در 23/12/1390 | 13:39 گفت:

بابا نمیدونم ارسنال چرا اینجوری میکنه وقتی میفته روی غلتک دوباره بد بازی کردنهاش شروع میشه