یک نکته

نویسنده: Ali Akbari

وبلاگ من
نویسنده: Ali Akbari
عاشق آرسنال
کل بازدید: 1,856 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

یک نکته

سلام
اول که تبریک میگم برد شیرین مقابل رقیب سنتی امیدوارم این برد شروع دوباره ای برای شکست ناپذیری ما دربرابر تاتنهام باشه.
این اولین باریه که مطلبی توی سایت میزارم امیدوارم که بهم زیاد سخت نگیرید.
یک نکته ای که درکش برام سخته اینه که چرا بازیکنای ما روی توپ های برگشتی به خوصوص توپ های برگشتی از کرنر و ضربات آزاد هیچ گونه واکنش درستی نمیدند.
از مربی بزرگی مثل ونگر انتظار میره این مشکل رو حل کنه ولی توی این فصل بخاطر این مشکل هم گلای بدی خوردیم هم موقعیت های زیادی از دست دادیم.
شرمنده طولانی شد
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ali jamshidi در 8/12/1390 | 08:10 گفت:

آقا خوش اومدی و نیازی به عذرخواهی نیست. فقط کاش دوستان لطف کنن پست رگباری نذارن که به یه عده ظلم نشه

محسن آزاده در 7/12/1390 | 23:43 گفت:

آقا دقت کردین از یه جایی به بعد ، همه کامنتاتون ترول( ینی کامنت بی ربط به متن ) شد !!! خب بنده خدا پست اولشه ، 4 تا نظر راجع به پست بدین دیگه !!!
به نظر من حرفت کاملا درسته ، الخصوص در مورد این که نه تنها خودمون از توپ سوم استفاده نمی کنیم ، بلکه خیلی هم از این توپا ضربه خوردیم ، من فکر می کنم ما بازیکنایی که بتونن از این توپا استفاده کنن رو تو تیم داریم ، فقط برنامه ای واسه این کار نداریم !!!

Ali Akbari در 7/12/1390 | 21:47 گفت:

گفتم بار اولم

علی ارشدی در 7/12/1390 | 21:21 گفت:

آقا من خودم اعتراف می کنم مقصرم :)
ضمنا رفیق پستت اصلا طولانی نبود که عذر خواهی کنی :))

sam baygan در 7/12/1390 | 21:19 گفت:

دقیقا حمید!

حمید فرازی در 7/12/1390 | 20:27 گفت:

فکر کردین واسه چی بازی رو بردیم؟ اینعلی نبودش دیگه.قبل از بازی گفتم که علی هروقت بازی رو نبینه ما میبریم :)

sepehr najafian در 7/12/1390 | 20:11 گفت:

علي سر کلاسه بياد ببينه 5 تا زديم سکته ميکنه

Ali Akbari در 7/12/1390 | 20:08 گفت:

thanks

حاکم 26 در 7/12/1390 | 20:07 گفت:

در هر حالت خوش اومدی

HAMED toopchi در 7/12/1390 | 20:03 گفت:

دفاع ما يه مشت افليجن!

میثم در 7/12/1390 | 19:54 گفت:

راست میگیا علی کجاست
علی علی..................

Ali Akbari در 7/12/1390 | 19:43 گفت:

مرتضی جان شرمنده اگه تکراریه

hesam در 7/12/1390 | 19:40 گفت:

واقعن نبود علي ارشدي محسوس بود!!!(شوخي!!)

مرتضی در 7/12/1390 | 19:39 گفت:

آره من هم یبار این رو گفتم قبلا . به این توپها میگن توپ سوم که وقتی توسط دفاع برگشت داده میشه کسی نیست اونها رو جمع کنه و بازیکنای حریف شوتزنی میکنن ما چند ساله این مشکل رو داریم .

مرتضی در 7/12/1390 | 19:39 گفت:

آره من هم یبار این رو گفتم قبلا . به این توپها میگن توپ سوم که وقتی توسط دفاع برگشت داده میشه کسی نیست اونها رو جمع کنه و بازیکنای حریف شوتزنی میکنن ما چند ساله این مشکل رو داریم .

nima در 7/12/1390 | 19:38 گفت:

سلام به همه!!اولین باریه که بازی آرسنالو تو این 7.8 سال tv نشون میده و من ندیدم(دلیلش بمونه) فقط خواستم تبریک بگم

Roohollah Nazari در 7/12/1390 | 19:33 گفت:

آفرین...!

Ali Akbari در 7/12/1390 | 19:32 گفت:

شوت زنامون همجین کم هم نیستند در کل به نظر من مشکل بزرگیه یادم بازی با سیتی گلی که خوردیم بعد از کرنر بود

حمید پیرنیا در 7/12/1390 | 19:30 گفت:

عزیزم چون ما شوط زن کم داریم اگر داریمم قدرت سرضرب زدن ندارن مثل جرارد اسکولز رونی و . . . نداریم که سر ضرب بزنن