ارسنال و امید به اینده ی روشن

نویسنده: milad foadiyan

وبلاگ من
نویسنده: milad foadiyan
من میلاد هستم.18 سالمه و شاید باورتون نشه که با وجود این سن از سال 2000 ظرفدار ارسنالم یعنی از 6 یا 7 سالگی یا به عبارتی فوتبالو با ارسنال شناختم نه با استقلال یا پرسپولیس.
کل بازدید: 2,431 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

ارسنال و امید به اینده ی روشن


ارسنال با کمی زیرکی و البته شانس در نقل و انتقالات به روز های اوج بر میگردد


دوستان قبل از هر چیز بابت قلم ضعیفم عذر خواهی میکنم و امیدوارم به بزرگی خودتون ببخشید

میخوام سال ایندرو و وضعیت ارسنال برای سال اینده برسی کنم(البته این بار از منظری متفاوت یعنی بازیکنا)

به نظر بنده ارسنال با زیرکی در نقل و انتقالات(االبته نه با خرج های خیلی گزاف بلکه با خرج ای معقول و حساب شده و البته حفظ ارکان تیم )میتونه سال اینده نه تنها به عنوان قوی ترین تیم لیگ بلکه به عنوان یکی از قدرتای اروپا حاضر شه

به این ترتیب که با خرید 2بازیکن با کیفیت(از نظر من هازارد و پودولسکی قطعا کافین)و حفظ ارکان اصلی وارد رقابت ها شه و برعکس خیلی از دوستان که به خونه تکونی اساسی اعتقاد دارن باور من اینکه ما بازیکنای خیلی با کیفیتی داریم و با تقویت در یکی 2 پست عالی میشیم:

دروازبان:زسنی که بلا شک فصل اینده میشه خیلی روش حساب کرد

مدافع مرکزی:ورما.کوشیلنی.مرتساکر

مذافع راست:باکاری و جنکینسونی که با توجه به استایلش و قدرت حرکت با توپش خیلی میشه روش حساب کرد

مدافع چپ:سانتوس و گیبس که اگه این فصل مصدوم نمیشد انقدر خوب بوذ که ونگر سانتوسو نیمکت نشینش کرده بود

و از همه بگذریم فک کنم جلوی خط  هافبکی که ویلشر هازارد چمبو  سانگ و حتی ارتتا رو داشته باشه تیمی نتونه دووم بیاره(و البته رمزی) و خط حمله ای که رابین و پودولسکیو در اختیار داشته باشه مهارش چیزی شبیه غیر ممکنه

البته درسته همه ی این حرفا بر اساس یه فرض اولیه زده شد ولی اگه بنا رو بر صحت این فرض که فرض محالیم نیست بذاریم قبول دارید به راحتی میشه اون ارسنالی که خیلی وقته هممون منتظرشیمو ببینیم یا نه؟

اونم بدون تغییرات انچنانی از ریشه؟ 
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 16:01 گفت:

سانگ رو كه نميگم، اينجا فقط يه ملعون داريم كه همه ميدونن كيه!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

محمد حسینی در 10/12/1390 | 15:53 گفت:

Hamed pas farda hasrate hamin maloono mikhorim hala to hey begoo
Song kheili khoobe

HAMED toopchi در 10/12/1390 | 11:14 گفت:

تا وقتي اين شوم منحوس كج طالع قمر در عقرب تو تيم هست وضع همينه، انگار پي گرگ بهش ماليدن، شومي باشگاه رو فراگرفته، بايد ازبين ببريمش!

حمید فرازی در 10/12/1390 | 10:59 گفت:

علی آقا الان اون وسط سانگ داره خیلی خوب پیشرفت میکنه و فریمپونگ رو هم داریم پس به نظر من نیازی به هافبک قلدر نداریم چون بعدا حسرت همین رو میخوریم که مرغ همسایه رو غاز کردیم.فلامینی به صورت آزاد رفت و به هیچ وجه حاضر نبود تمدید کنه.

ali jamshidi در 10/12/1390 | 07:27 گفت:

اولاً خوش اومدی. با کلیت حرفت موافقم. ولی تو خرید ها یه هافبک قلدر و با تجربه اون وسط می خوایم. یکی به من بگه چرا فلامینی رو گذاشتیم بره؟؟؟ چرا یحیی توره رو از دست دادیم (قبل اینکه بره بارسا)

شاهين در 10/12/1390 | 02:43 گفت:

هازارد + گوتزه + پودولسکی و آوردن چند تا جوان مثل پدرو بوتلهو ، ولینگتون ( انشا ا... کارشون برای فصل بعد درست بشه ) و ...
ولی تو به خدمت گرفتن هازارد و گوتزه شک نکنید ، تیم برای کسب موفقیت ، به حداقل دو بازیکن با کیفیت نیاز مبرم داره .

kimia ketabchi در 10/12/1390 | 01:40 گفت:

شما چرا به من اس دادی که برای این متن زیبا نظر ندم؟

علی ارشدی در 10/12/1390 | 00:42 گفت:

خوب کاری کردی دست به قلم شدی قلمت از من یکی که بهتره :دی

اما راجع به خود پست: با 90% حرفات موافقم حرفای حمید وسعید رو هم تایید می کنم
کلا تیم ما این فصل یک سری مشکلاتی داشت که باعث شد یکی از بدترین فصل های تاریخ آرسنال رقم بخوره مشکل بازیکن واقعا جدیه اما تنها مشکل ما نیست و منم معتقدم با دو سه تا خرید خوب و نه لزوما گرون تیم خیلی خوب راه میافته البته این فقط یکی از مشکلاتمونه باید دعا کنیم بقیه مشکلات هم حل بشن خدا رو چه دیدین شاید یک پست مفصل درباره مشکلات تیم گذاشتم

milad foadiyan در 10/12/1390 | 00:13 گفت:

از همه ی دوستان ممنون

محسن آزاده در 10/12/1390 | 00:04 گفت:

اول یه خوش آمد گویی خدمت شما ، میلاد جان
دوم این که خیل با این حرفت که باید اسکلت اصلییه تیم حفظ بشه و نیاز به خریدای زیاد نداریم ،موافقم
فقط درمورد پودولسکی و هازارد که اسم بردی ، تردید دارم ، به نظر من بازیکای بهتری رو هم میشه مد نظر داشت ، ولی احساس می کنم قطعا تو حمله و هافبک نیاز به تقویت داریم ، . در درجه بعدی فکر می کنم خرید یه مدافع وسط با کیفیت و یه رقیب واسه ژسنی می تونه مناسب باشه !
البته همه اینا با این فرضه که از دست این مصدومیتا خلاص شیم ، انشالاه

حبیب در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

قبل از هر چیز به یه بدنسازی درست و حسابی و البته یکی دو تا بازیکن قوی هیکل که مرتب مصدوم نشن احتیاج داریم...

همونطور که قبلا گفتم بازیکنای زیر 23 سال به خاطر فیزیک خاصشون خیلی زود مصدوم میشن...

Saeed Milani در 9/12/1390 | 23:51 گفت:

دقیقا با نظرت موافقم حمیدجان ، تیم بلژیک رو نام بردی ، در تکمیل حرفهات باید بگم اگر یک نگاهی به بازیکن های تیم ملی بلژیک بندازیم واقعا متعجب می شیم که چرا همچین تیمی در یورو حاضر نیست. این درحالیه که شاید بهترین تیم ملی تاریخ کشورشون را داشته باشند در حال حاضر. ادن هازارد اگر تاثیر گذار بود میتونست این تیم رو کم کنه در کنار فلینی و چند بازیکن خوب دیگه ، در ضمن بدون تردید یکی از بهترین خط دفاعی های اروپا رو در اختیار دارند ، فقط یه نگاهی به این اسامی بندازین ! یان ورتونگن ( آژاکس ) ونسان کمپانی ( منچستر سیتی ) دانیل فن بویتن ( بایرن مونیخ ) توماس فرمالن ( آرسنال )

مهران کاظمی در 9/12/1390 | 23:46 گفت:

تا حدودی درسته، ولی هازارد نمیتونه کاری کنه برای این تیم، برای تیمی مثل رئال یا بارسا میتونه خیلی کارا کنه ولی برای آرسنال که تجربه نیاز داره نه

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:41 گفت:

منم معتقدم از هازارد یه غول ساختن و هنوز اونقدر خوب نشده.بازیکنی از نظر من عالیه که بتونه در تیمش تفاوت ایجاد کنه.ولی میبینیم تیم لیل از لیگ قهرمانان به راحتی حذف میشه و یا تیم بلژیک نیمتونه به یورو راه پیدا کنه.من منکر توانایی هاش نمیشم ولی با توجه به شخصیتش قطعا اگه هم بخریمش در زمان اوجش تیمو ترک میکنه

حمید فرازی در 9/12/1390 | 23:38 گفت:

اول اینکه شروع بلاگ نویسیتو تبریک میگم مبلاد جان.در قسمت ویرایش متن میتونی اندازه فونت رو 2 یا 3 بذاری تا مرتب تر شه.

همیشه گفتم و اعتقادم بر اینه که تیم به تغییر آنچنانی نیاز نداره و با تغییرات جزئی هم میشه یه تیم پر قدرتو ساخت.حتی همین تیم که به عقیده خیلیا یکی از ضعیف ترین تیمای تاریخ آرسناله به نظر من اونقدرا ضعیف نیست.وقتی ونگر از کیفیت یه سری بازیکنا حرف میزد مسخرش میکردم ولی ما هنوزم چندین بازیکن داریم که ویژگی های منحصر به فردی دارن و عقیده دارم این تیم بیشتر از نظر روحی روانی مشکل داره تا فنی.قبلا برای چندتا از دوستان یه مثال زدم که بازم تکرارش میکنم.بدون محدود کردن نظرم به بازی قبل عقیده دارم این مسابقه مثالی بود که تیم کیفیت خودشو نشون داد و هرکس عقیده داره این برد شانسی بود براش دلیل فنی میارم.شما 40 دقیقه اول مسابقه رو در نظر بگیرید.دفاع ما کاملا تعطیل بود.ولکات زیر صفر.خیلی از بازیکنا سردرگم بودن.ولی چطور میشه بعد از به تساوی کشیدن بازی ورما و کوشینلی بر خلاف اوایل بازی تمام ضربا سرو میزنن.چظور میشه سانیا طوری بازی میکنه که بیل با این همه ادعا محبور میشه به سمت گیبس بره و حتی گیبس که خودم بهش انتقاد میکردم در مقابلش ایتقدر خوب کار میکنه.و یا ولکات چرا طوری بازی میکنه که آسو اکوتو یکی از بهترین دفاع چپای انگلیس میشه بدترین بازیکن زمین؟؟ اولین چیزی که به نظر من میرسه همین مسائل روحی روانیه که به اندازه مسائل فنی اهمیت داره و معتقدم اگه رو این مساله به خوبی کار کنیم میشه یه تیم بهترو ساخت.
یکی دیگه از ضعفای ما دید تک بعدی هست که شاید به دلیل شکست ها یا زخم ها زندگی همیشه بدی ها و نواقص رو میبینیم ولی باید جوری نکاه کرد که بشه این دو رو در کنار هم و در کفه ترازو قرار داد.

sepehr najafian در 9/12/1390 | 23:28 گفت:

هازارد کم اسمو رسم دار نيست

محمد حسینی در 9/12/1390 | 23:23 گفت:

4bazikon yani nimkat neshiniye estedadaye ma mese jaki va chambo

Saeed Milani در 9/12/1390 | 23:19 گفت:

ما هم خوشحالیم که دست به قلم شدی ، البته ادن هازارد تجربه کافی نداره و حداقل دو فصل نیازه که بتونه خودش رو در لیگ برتر نشون بده ، بیشتر نیاز به بازیکن های با تجربه داریم بخصوص در خط هافبک. پودولسکی هم رباطش دچار مشکل شد و هنوز عملکرد مثبتی ازش مشاهده نمیشه و قیمتش هم مسلما پایین میاد و تیم های بزرگ صرفنظر می کنند ازش. حداقل 4 بازیکن برای تقویت تیم فعلی نیاز داریم که همگی باید اسم و رسم دار باشند تا بشه روی تیم فصل آینده حساب باز کرد.

محمد حسینی در 9/12/1390 | 23:05 گفت:

Pasal ma modaeiye qahremani boodim barsa ba khoshshansi toonest ma ro hazf kone ba tafavote ma ba tarkibe parsal too 3 bazikone
Va dar asl tafavot dar halfbacksmoone
Albate masdoomiate jacki tire khalasi be khate miani ma boode
Manam bahat movafegham ba ezafe shodan 2-3bazikon tim motoone bargarde
Hata yeki az ideal haye man vase khate miani bazi kardane robin too wing chape va inseams ye tamam konande dye be tim
Be har hAl ta tabestoon bayad sabr konim
Pey nevesht: matlabet hamchin motefavetam nabooda
Pn2:ta hala enghad ba iPod type nakarde boodam

علیرضا در 9/12/1390 | 23:03 گفت:

حالا درست شد رفیق..............دمت گرم..................خوش اومدی...............

علیرضا در 9/12/1390 | 23:03 گفت:

حالا درست شد رفیق..............دمت گرم..................خوش اومدی...............

mohammad ali در 9/12/1390 | 23:00 گفت:

هازارد کافیه.اگه بیاد ! در ضمن میلاد قرار نیست برا روزنامه بنویسی که ! اینجا خودمونی مینویسیم :)

milad foadiyan در 9/12/1390 | 22:55 گفت:

اقایون شرمنده این قاطی کرده کنترل مثبتو بزنید که متن درست شه

علیرضا در 9/12/1390 | 22:48 گفت:

داداش ما که نتونستیم بخونیم..............هر کی خوند واسه ما هم تعریف کنه................