بازم شایعه

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,814 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

بازم شایعه

سلام1:سایت تریبال فوتبال خبر داد که تیمهای لیگ برتر انگلستان تاتنهام و چلسی وارسنال به دنبال جذب ارین روبن بال بایرن هستن و خود روبن نیز گفته که دوست داره به انگلیس برگرده.بازیکن سالم میاد تو تیم نیم فصل مصدوم تو بیای که باید بزاریمت تو ویترین بازیکنان ارسنال
http://tribalfootball.com/articles/arsenal-spurs-and-chelsea-bayern-munich-contact-robben-3012311
2:ارسنال در پی جذب بازیکن 20 ساله رئال بتیس به نام الخاندرو پوزلو است وی یک هافبک تهاجمی و استعداد یابهای ارسنال بازیهاش رو از نزدیک دنبال می کنند
http://arsenal-news.com/arsenal-tracking-young-spanish-starlet-for-potential-signing/3558
3:خبر دیگر اینکه مدافع باشگاه لیل فرانسه مائرو ستتو گفته که هازارد می خواد بره تاتنهام اگه بره واقعا مدیرای ارسنال باید برن زیر خاک
http://tribalfootball.com/articles/lille-defender-mauro-cetto-hazard-will-go-tottenham-3012291
4:مربی باشگاه اژاکس هلند فرانک دی بوئر گفته که ارسنال و تاتنهام به دنبال یان ورتونگن هستن و او در تابستان از این تیم جدا میشه
http://tribalfootball.com/articles/ajax-coach-de-boer-accepts-arsenal-spurs-target-vertonghen-will-leave-3012061
5:باشگاه اندرلخت بلژیک به دنبال مهاجم های ارسنال چاماخ و پارک است و می خواد تابستان پیشنهاد خودش رو ارائه بده
http://tribalfootball.com/articles/anderlecht-arsenal-contact-chamakh-park-3012181
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

ehs در 26/12/1390 | 01:46 گفت:

روبن رو ونگر بعد از چلسي مي خواستتش اما پولش رو نداشت الانم فكر نكنم بخرتش اما من از سبك بازيش خوشم مياد!حيف كه تك رو!اين الخاندرو پوزلو رو نميشناسم اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بگه!

ehs در 26/12/1390 | 01:30 گفت:

روبن رو ونگر بعد از چلسي مي خواستتش اما پولش رو نداشت الانم فكر نكنم بخرتش اما من از سبك بازيش خوشم مياد!حيف كه تك رو!اين الخاندرو پوزلو رو نميشناسم اگه كسي اطلاعاتي داره لطفا بگه!

M o o r I در 26/12/1390 | 01:15 گفت:

خیلی خیلی like داداش گلم . واقعا آپدیتی :)))))


مشهدی دیگه دادا بخاطر همونه ; )

(Hooman sam (Dark metal در 26/12/1390 | 00:08 گفت:

مرسی...
like like

saeed nouri در 25/12/1390 | 23:39 گفت:

از آدمای آپدیت خوشم میاد وحید جان...دست مرسی...ورینگتون از همه احتمالش بیشتره....تاتنهامم فهمیده چطور باید تیم درست کرد داره کپی رایت میکنه!!!

محسن در 25/12/1390 | 20:25 گفت:

خواهشا عکس فابرگاس با لباس آرسنال رو از صفحه اول بردارید

محمد حسینی در 25/12/1390 | 19:26 گفت:

ممنون

محسن آزاده در 25/12/1390 | 19:24 گفت:

وای . . . این اندرلختی ها دیگه چقدر تعطیلن!!! 2 تاشونو با هم ؟!؟!؟! به نظر من هر چه سریعتر باید بهشون پاسخ مثبت داد ، تازه میشه جورو هم روشون اشانتیون داد :)))

reza در 25/12/1390 | 19:22 گفت:

دمت گرم . معلومه وقته زیادی صرف کردی ها

reza در 25/12/1390 | 19:22 گفت:

دمت گرم . معلومه وقته زیادی صرف کردی ها

vahid در 25/12/1390 | 19:14 گفت:

دادا من دست راست ونگرم الان هم کنارش نشستم داریم برای تابستان نظرات همدیگر رو بررسی میکنیم تا بهترین ها رو بیاریم تو تیم خیلی میخوامت اقا مصطفی

مصطفی کاظمی در 25/12/1390 | 19:10 گفت:

راستی خوشم میاد خبر به دست ونگر نرسیده وحید میزاره.

مصطفی کاظمی در 25/12/1390 | 19:08 گفت:

بچه ها دیگه وحید نگید بگید مسئول نقل و انتقالات سایت،جونم وحید!!

مصطفی کاظمی در 25/12/1390 | 18:38 گفت:

راستی man utd تو جدول نیست؟؟؟

HAMED toopchi در 25/12/1390 | 18:26 گفت:

چرا ما هر بازيكني ميخوايم بگيريم، مرغا هم ميپرن وسط؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟