نظر سنجی؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,598 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی؟

سلام دوستان و همراهان همیشگیمی خوام نگاهی بندازیم به بازیهای پیش روی دو تیم ارسنال و تاتنهام  وقتی به برنامه بازیهای این دو تیم سر میزنیم می بینیم که ارسنال بازیهای سختری رو نسبت به تاتنهام داره ما هفت دیدار دیگر رو پیش  رو داریم که به ترتیب با منسیتی(اشبرتون).ولورهمپتون(خانه حریف).ویگان(اشبرتون).چلسی(اشبرتون).استوک(خانه حریف).نورویچ(اشبرتون).وست برون(خانه حریف)و اما تاتنهام هشت بازی رو پیش رو داره که به ترتیب با سوانسی(خانه خودش).ساندرلند(خانه حریف).نورویچ(خانه خودش).رنجرز(خانه حریف).بلکبرن(خانه خودش).بولتون(خانه حریف).استون ویلا(خانه حریف).فولام(خانه خودش) که به نظر من کارش زیاد دشوار نیست برای نتیجه گرفتن از این تیمها اما ارسنال خیلی کارش سخت منسیتی و چلسی متحول شده کار رو برای ما سخت می کنن حالا به نظر شما دوستان ما می تونیم جایگاه سومی رو بدست بیاریم ؟؟؟؟؟؟به نظر من (سخت اما ممکن)؟؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن در 13/1/1391 | 18:53 گفت:

میزاد

محسن در 13/1/1391 | 18:48 گفت:

سومی مال ماست شک نکنید تاتی بازم تو بازیاش میزایه

(Hooman sam (Dark metal در 13/1/1391 | 15:22 گفت:

بچه ها فقط دعا کنید تاتنهام ببازه والا کارمون خیلی سخت میشه...
like like

محمدرضا در 13/1/1391 | 11:43 گفت:

بازی های تاتنهام با ساندرلند و رنجرزکه تو خونه حریف برگزار می شه برای تاتنهام سخته !!! ساندرلند که دیشب تو خونه من سیتی 3-3 کرد و رنجرز هم که تو زمین خودش تا حالا آرسنال و چلسی و لیورپول رو برده!!! به امید خدا سوم می شیم !!!

Keivan در 13/1/1391 | 10:21 گفت:

اگه این بازیو میبردیم میگفتم که سیتی ما رو میبره...ولی با این باخت احتمال زیاد میبریم...

علی ارشدی در 13/1/1391 | 01:44 گفت:

می تونیم کارمون سخته اما خب غیر ممکن نیست فقط باید مثل امروز نباشیم :)

میلاد آرشام در 13/1/1391 | 01:28 گفت:

دوستان امیدتونو از دست ندین ما تا سومی هم میریم منسیتی وچلسی رو هم میزنیم

سید امین هاشمی در 13/1/1391 | 01:22 گفت:

امیدوار باشیم تاتی امتیاز از دس بده

arash در 13/1/1391 | 00:52 گفت:

اگر دوباره مغرور نشن ميتونيم سوم بمونيم

مریم تجدد در 13/1/1391 | 00:37 گفت:

هره با تلاش و کوشش میتونیم .ههههههههه شعار دادم

hamed در 13/1/1391 | 00:17 گفت:

bazi ba swansea baziye kheili sakhtiye vali baz ham shanse arsenal kamtare...

احسان در 13/1/1391 | 00:03 گفت:

به نظرم بازیای دوتیم تقریبا سختیش در یه حده اگه دقت کنی میبینی که بازی تو خونه ساندرلند و ویلا اصلا کار اسونی نیست حتی بولتون و همین رنجرز که دارن برا نیفتادن تلاش میکنن

به نظر من یونایتد با اختلاف زیاد قهرمان میشه و رقابت بر سر دوم تا پنجمی تا هفته ی اخر به طول میکشه

امیدوارم ما سوم بشیم و سهمیه مستقیمو بگیریم

ehs در 12/1/1391 | 23:51 گفت:

ساندرلند با سيتي مساوي شد3_3 اين نشون مي ده تاتي همچين كار اسوني نداره!ولي قطعا بازيهاش اسون تر از ارسناله!
اما همه چيز به ما بستگي داره اميدوارم كم نيارن!حتي به دومي هم ميشه اميدوار بود!

HOSSEIN در 12/1/1391 | 23:26 گفت:

بریم جام باشگاههای اروپا،سوم و چهارم شدنش بیخیال
تا ابد عشق است آرسنال.
این نیز بگذرد همانطوری که 17بودیم و گذشت شدیم سوم

علی آقاشاهی در 12/1/1391 | 22:55 گفت:

من از اون موقع که ۵ام بودیم تا همین دیروز که با ۳ اختلاف امتیاز سوم بودیم فکر می کردم ۴ ام میشیم و هنوز هم همین فکرو می کنم.
Good luck

Mohammad dorzaman در 12/1/1391 | 22:51 گفت:

اكه سيتي و جلسي رو بزنيم سوم ما هستيم

سعيد توپچي در 12/1/1391 | 22:23 گفت:

همونطور که مجتبي گفت در صورتي که من سيتي رو ببريم، ولي بعيد مي‌دونم با اين باختي که امروز داشتيم ديگه بتونيم بلند شيم

مجتبی هانری در 12/1/1391 | 22:08 گفت:

به نظرم باغلبه برسیتی سوم شدن مان احتمالش خیلی زیاده.

مصطفی کاظمی در 12/1/1391 | 22:02 گفت:

بستگی به بازی فردا داره،که ببینیم تاتنهام میبره یا اینکه مثل قبله،ولی فعلا نظر خودم اینه که سیتی رو با اختلاف میبریم و با چلسی مساوی میکنیم و در آخر سوم میشیم،البته شاید نظرم فردا عوض شه ها.