نظر سنجی؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,743 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی؟

سلام دوستان
مهاجم خوب؟دوستان امروز دیلی اکسپرس گفته که منسیتی می خواد خونه تکونی اساسی داشته باشه و از همین رو می خواد برخی از بازیکنانش رو بفروشه توز.بالوتلی.دیانگ.توره خودمون.ادبایور و ادین ژکو که من با اسم اخری کار دارم به نظر من ژکو بازیکن خوبی و قدرت سر زنی و تمام کنندگی خوبی رو هم داره سرعت خوبی هم داره به شخصه خیلی دوست دارم ارسنال بهش پیشنهاد بده فکر می کنم با 17.18 میلیون پوندی بتونیم به خدمت بگیریمش نظر شما چیه عزیزان ایا موافق هستید یا مخالف؟؟؟؟؟؟
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

soroosh در 22/1/1391 | 23:37 گفت:

نه
اگه مدافع نخریدیم به نظرم حبیب می تونه برگرده پیش خودمون

HAMED toopchi در 22/1/1391 | 23:11 گفت:

ژورو!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

alireza 9 در 22/1/1391 | 22:40 گفت:

تو اینکه بازیکن خوبیه شکی نیست ولی اولویت اول ارسنال یه دروازه بان خوبه

hamed در 22/1/1391 | 21:26 گفت:

ژکو بازیکن خوبیه ولی فکر نمی کنم بیاد آرسنال...

چند وقت پیشا شنیده بودم که رئال حاضره با هیگواین معاوضش کنه...

تازه اگر ونگر هم بخواهد 17 الی 18 میلیون خرج کنه فکر نمی کنم سیتی با این قیمت ژکو رو به آرسنال بده...

ولی من به شخصه از اومدنش به آرسنال استقبال می کنم...

محسن آزاده در 22/1/1391 | 21:16 گفت:

حالا یه خبر خوب من بدم . . . که ممکنه ایوانوویچ سه جلسه محروم بشه که به این صورت باز ی مقابل ما رو از دست میده . . . به هر صورت یه از بازیکنای اصلیشونه ، نبودش به نفعمونه!

محسن آزاده در 22/1/1391 | 21:15 گفت:

بازیکن خوبیه . . . ولی نباید خیلی بهش فکر کرد، چون خریدش با روحیات ونگر سازگار نیست :)

حمید فرازی در 22/1/1391 | 21:08 گفت:

نه یه خرید بی مورد.با توجه به سیستم و سبک بازیمون اصلا نمیتونه خرید موفقی باشه

علی ارشدی در 22/1/1391 | 20:41 گفت:

نــــــــــــــــــــــــــه

vahid در 22/1/1391 | 18:33 گفت:

بد بخت شدیم نه یعنی ژوروووووووووووووووووو نههههههههههههههههههههههههه

vahid در 22/1/1391 | 18:30 گفت:

دوستان محترم اشتباه کردم لوران کوشلنی به خاطر کارت زردی که گرفته 2 جلسه محروم شده

vahid در 22/1/1391 | 17:56 گفت:

یک خبر بد لوران کوشیلنی مصدوم شده تو بازی منسیتی و 2 هفته خونه نشین شده

مریم تجدد در 22/1/1391 | 17:46 گفت:

نه استعداد نداره .ونگر با استعدادارو میگیره

vahid در 22/1/1391 | 16:52 گفت:

سلام دادا شایعه اش 1 ماه پیش بود اما این فقط یک نظرسنجی عزیز

توپچی جنوب در 22/1/1391 | 16:50 گفت:

اول اینکه ونگر اینجور پول ها رو پای این بازیکنا نمیده
ژکو خوب بازیکنیه چرا میخواد بفروشتش
توره هم بد نیستا ...

ولی با اومدن این جور بازیکنا به تیممون مخالفم..
راستی وحید اینا که شایعه نبود درسته؟؟؟

سعيد غلامي در 22/1/1391 | 16:19 گفت:

ژكو بازيكن خوبيه ولي بالوتلي عاليه........ اگه بياد ونگر ادمش ميكنه هههه

شایان در 22/1/1391 | 15:38 گفت:

شاید مخالف من باشید.. اما حضور دی یانگ کنار ویلشیر و یک خط جلوتر از اون سانگ و آرتتا میتونه خیلی به هافبک مون استحکام بده!! در ضمن ادین جکو هم اگه رابین رو داشته باشیم به کارمون نمیاد

vahid در 22/1/1391 | 15:34 گفت:

داداشای گلم برای داشتن بازیکن خوب باید پول خوب هم داد

HOSSEIN در 22/1/1391 | 15:24 گفت:

17میلیون برا ژکو؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
اونم ونگر؟!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1
دست بردارین بابا این یه چیزی فراتر از یه شایعس

ehs در 22/1/1391 | 15:22 گفت:

ولا بازيكن خوبيه اصلا از همون اول من از اين بازيكن خوشم مي اومد!ولي ارسنال رو دوست نداره با هوادارا ارتباط برقرار نمي كنه و در كل در لندن احساس خوبي نداره!احتمال رفتنش خيلي زياده!مخصوصا كه سوسيداد هم ازش راضيه اون هم دوست داره تو اسپانيا بازي كنه!
كلا به نظرم شايعست!!اونجا كه ايران نيست يه فصل كلي خرج كني فصل ديگه حراج!!!نهايتش مثل چلسي كمتر خرج ميكنند!!اما ژكو بازيكن خوبيه واقعا با استعداده ولي قيمتش با حراجشم زياده!!

محمد جویبار در 22/1/1391 | 14:31 گفت:

من از بازیکن های من سیتی به جز توره خودمون وسیلوا از کسی خوشم نمیاد ولی ژکو بازیکن خوبیه.
در کل مطمئنم ارسنال نمیخره ومنم از خریدش خوشحال نمیشم

محمد على(اباى) در 22/1/1391 | 14:31 گفت:

baba bayad mohajemaye bikeyfiato befrooshe kharid kone dg,zheko ya mario khooban.be nazare man ye hafbake sorati o ba ghodrat badani mikhad arsenal k ba ye pa be toop betoone natije bazio avaz kone vaghti pa betoop mishe teame harif belarze kario k thomas too in chand bazi ghabl karde

محمد على(اباى) در 22/1/1391 | 14:30 گفت:

baba bayad mohajemaye bikeyfiato befrooshe kharid kone dg,zheko ya mario khooban.be nazare man ye hafbake sorati o ba ghodrat badani mikhad arsenal k ba ye pa be toop betoone natije bazio avaz kone vaghti pa betoop mishe teame harif belarze kario k thomas too in chand bazi ghabk

(Hooman sam (Dark metal در 22/1/1391 | 14:22 گفت:

ژکو خوبه...
مخصوصا اینکه با لیگ اینگلیس آشناس...
اما توره رو دوس ندارم...
اما اگه اینا برن خداکنه به رابین ما گیر ندن!!!!
like like

MohamadAmin در 22/1/1391 | 14:04 گفت:

با نظر یونس موافقم اما با فروش ولا مخالفم ولا تو سوسیداد داره خوب بازی میکنه میتونه بیاد تو آرسنال و یه مهاجم خوب برا رئیس باشه در ضمن آرشاوین هم یه جا گفته بود که بعد از پایان فصل میخواد دوباره برگرده آرسنال با این وجود فک نکنم شانسی واسه ژکو باشه

MohamadAmin در 22/1/1391 | 14:02 گفت:

خیالت جم ونگر بابت خرید ژکو انقدر پول نمیده...

مجتبی هانری در 22/1/1391 | 13:57 گفت:

اگه بازیکنان کم کم برسند<همون مصدوم ها> دیگه نیازی بهش نداریم!! البته شاید به درد ارسنال بخوره

یونس در 22/1/1391 | 13:45 گفت:

فراموش نکنید ما بازیکن زیاد نمیتونیم بخریم. پودولسکی که داره میاد، رابین هم هست پس با وجود این دو تا دیگه به مهاجم درجه یک فکر نکنید. در ضمن مهاجم جوون خوب هم زیاد داریم. ما باید چند تا از بازیکنای بی کیفیت رو بفروشیم تا بتونیم براشون جایگزین خوب بگیریم. (اسکیلاچی - دیابی - آلمونیا - دنیلسون - بنتنر - ولا - آرشاوین) این ها واقعن زیادی هستن. ام ویلا، پودولسکی، هازارد، ورتونگن و یه مهاجم موثر برای نیمکت بازیکنایی هستن که بدرد آرسنال میخورن. خدا کنه بتونیم همشون رو جذب کنیم.

فرهاد در 22/1/1391 | 13:39 گفت:

اصلا قبولش ندارم

tohid در 22/1/1391 | 13:38 گفت:

بازیکن خوبی هست اما به درد ارسنال نمی خوره

amir در 22/1/1391 | 13:23 گفت:

عالیه

vahid در 22/1/1391 | 13:15 گفت:

سن این بازیکن 25 .26 سالش خوب سنش سید جان

سید امین هاشمی در 22/1/1391 | 13:10 گفت:

فکر نکنم ونگر اینقد بول بده.سنش چنده؟

nima در 22/1/1391 | 13:02 گفت:

ZHEKO bazikone khoobie ama be darde sabke arsenal nemikhoore . kharidesh eshtebahe.

HAMED toopchi در 22/1/1391 | 12:59 گفت:

توره و ژكو خوبن، يكي از اون مذافعاي كرگدنشون رو بتونيم بخريم خيلي خوبه!
شايعات امروز كو پس؟!

عليرضا عمراني در 22/1/1391 | 12:55 گفت:

من با اومدن ژكو موافقم.بازيكن خيلي خوبيه