نظر سنجی؟

نویسنده: vahid

وبلاگ من
نویسنده: vahid
من کوچیک شما
کل بازدید: 264,551 بار

Arsenal Official website

Arsenal Supporter club

Telegram

Twitter

Instagram

دیگر بلاگ های من
آخرین اخبار کوتاه
 پیام لاکازت برای اوزیل :

آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال  دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند. پیام لاکازت برای اوزیل : آقای پاس گل ، خوشحالم که با شما همبازی بودم و به خصوص آخرین پاس گل تو را را در آرسنال دریافت کردم. در باشگاه جدید موفق باشی، آنها خوش شانس هستند که شماره ۱۰ مانند شما در باشگاه دارند.
 فابریزیو رومانو :

مارتین اودگارد به آرسنال here we go!
امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود. فابریزیو رومانو : مارتین اودگارد به آرسنال here we go! امروز توافق بین رئال مادرید و آرسنال انجام شد.تماس آرتتا کلید متقاعد شدن اودگارد به آرسنال بود. قرضی تا پایان فصل.حقوق اودگارد را آرسنال پرداخت خواهد کرد. تست های پزشکی به زودی انجام میشود و سپس بصورت رسمی این انتقال اعلام میشود.
 مسوت اوزیل :

"می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم." مسوت اوزیل : "می خواهم از باشگاه بخاطر این ماجراجویی شگفت انگیز طی ۷ سال و نیم گذشته تشکر کنم. حمایتی که در این دوره از طرفداران و تیم دریافت کردم واقعا بی نظیر بود و تا ابد قدردان آن خواهم بود. هواداران آرسنال تا ابد در قلب من خواهند ماند. می خواهم از ادو گاسپار بخاطر اینکه راه حلی حرفه ای و محترمانه پیدا کرد تشکر کنم و برای همه در باشگاه در تلاششان برای برگرداندن آرسنال به بهترین جایگاه، جایی که به آن تعلق داریم، آرزوی موفقیت می کنم."
میکل آرتتا :

"دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
میکل آرتتا : "دستاورد های مسوت در آرسنال نابود شدنی نیست و جای بحث ندارد. بازی کردن در کنار او و اخیرا مربی او بودن افتخار بزرگی بود. خلاقیت و دید او منجر به گل های زیادی برای آرسنال شد. مسوت در قلب بسیاری از لحظات بزرگ باشگاه در سال های اخیر بود که شامل ۳ برد در فینال اف ای کاپ هم می شود. این موفقیت ها برای همیشه جزئی از تاریخ ما خواهند بود. از مسوت تشکر می کنیم و برای او با فنرباغچه آرزوی بهترین ها را داریم."
علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است علی كوچ ، مدیرعامل فنرباغچه از هواداران می خواهد كه با اهدا به یك كمك تبلیغاتی پیامکی به ارزش ۲ پوند ، مبلغ ۱۳ میلیون پوند دستمزد مسوت اوزیل را تأمین كنند ، این در حالی است كه این باشگاه تركی بیش از ۴٦۰ میلیون پوند قبل از امضا با ستاره سابق آرسنال در ماه جاری ، بدهی داشته است
مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست مت رایان دروازبان برایتون با انتقالی قرضی تا پایان فصل به آرسنال پیوست
📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد!

⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم! 📱 آرسنال پیش از اعلام رسمی خبر جدایی مسوت اوزیل، ١۶،٩٧٠،١۴٨ فالوئر اینستاگرمی داشته. ببینیم تا روزهای آینده چه تغییری در این تعداد دنبال‌کننده ایجاد خواهد شد! ⚠️ آمار متعلق به صفحه توییتر Orbinho است، و روشی برای راستی‌آزمایی دقت این تعداد فالوئر در اختیار نداریم!
کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی  برگه ها نیز امضا شده است.
مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود. کار انتقال اودگارد تمام شده و تمامی برگه ها نیز امضا شده است. مارتین امروز به عنوان بازیکن آرسنال معرفی می شود.
توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد. توریرا پیشنهاد خوبی از موناکو دریافت کرده است.آرسنال و مدیر برنامه های توریرا فردا درباره ی این پیشنهاد صحبت خواهند کرد.
دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد دیدار تیم بانوان آرسنال با استون ویلا که قرار بود این هفته برگزار شود به دلیل ابتلای یکی از بازیکنان آرسنال به بیماری کووید ۱٩ فعلا کنسل شد
تبلیغات توپچی

     

نظر سنجی؟

سلام غمگین یک توپچی به همه ارسنالی های گلهی یادش بخیر اون زمان یک تونی ادامز و یک مارتین کیون داشتیم که پشه هم نمی تونست از اونها رد شه بگذریم تو 34 بازی که انجام شده ما 10 تا باخت داشتیم و این واقعا تاسف بار من که مشکل رو نمی دونم ما منچستر سیتی رو شکست می دیم اما ویگان رو ....
1:حالا می خوام بدونم که مشکل تیم چیه؟
2:ایا مشکل بازیکنان . ونگر یا پزشک تیم که این همه مصدوم داریم؟
3:چه کسانی باید از تیم جدا شن؟
4:ایا خرید ورتونگن می تونه ارسنال رو تو دفاع مستحکم تر کنه یا نه؟


ممنون از همگی منتظر نظرات شما عزیزان هستم
تشکر شده توسط :

ثبت نظر شمانظرات پیشین

محسن شعبانی در 29/1/1391 | 22:44 گفت:

مشکل تیم ما دفاع هست ... یه نگاه به گلهای خورده بندازین

Kane در 29/1/1391 | 21:04 گفت:

ژورو + گیبس + رمسی باید گمشن بیرون...


ورگوتن + امویلا + اسنایدر + پودولسکی باید بیان...

کادر بدنسازی و پزشکی هم باید از بیخ اخراج بشن و جاشون افراد خبره بیان...

ehs در 29/1/1391 | 20:29 گفت:

1_يكي دوتا نيست كه وحيد جان ولي در كل چيزي كه اطمينان دارم اينه كه ونگر همرو مي دونه!(بعضي ها رو ميتونه و مي خواد درست كنه و بعضي ها رو هم نمي تونه!
2_مشكل مصدوميت ما نه به خاطر پزشك تيمه و نه به خاطر بدنساز بلكه به خاطر اينه كه ونگر بازيكنهاي فانتزي دوست داره!از هر 20 تا خريد ونگر كه تيم جوانان رو هم حساب كني روي هم 2 تا بازيكن با قدرت بدني فوق العاده پيدا نمي كني(مثل مدافعان منسيتي!)در ضمن سالهاست كه تو ارسنال به بازيكنهاي فيكس فشار زيادي مي اد و جايگزين خوبي ندارن ، در نتيجه در اثر فشار زياد مصدوم ميشن!(تنها دليل گل نزدن رابين ، نبود حس رقابت در اونه!)
3_اين فصل يه خونه تكوني اساسي خواهيم داشت!
4_قطعا !!ولي نه به قيمت رفتن مرته ساكر

سعيد توپچي در 29/1/1391 | 20:28 گفت:

مشکل تيم نبود يه بدنساز خوبه! واالله بازيکناي هيچ تيم فوتبالي انقد نازک نارنجي نيستن که مثل تيم ما با يه اشاره مصدوم بشنو تبديل به يه خاطره‌اي بشن!!
روني، لمپارد، جرارد، تري، گيگز، ... کدوم بازيکن ما شبيه بکي از ايناس؟
تيم ما يه بدنساز بياره که بازيکنامونو قلدر بار بياره همه چي رديف مي‌شه

vahid در 29/1/1391 | 19:51 گفت:

قطعا سید اگه سر کیسه شل بشه حتما چرا که نه

سید امین هاشمی در 29/1/1391 | 19:43 گفت:

وحید جان من فکر کنم که دیشب اصلا روحیه تیمی خوبی نداشتیم.شاید اضافه شدن 2تا اسم مشکلو حل کنه

توپچی جنوب در 29/1/1391 | 19:18 گفت:

بله حتما باید ورتونگن رو بیارن مثل همین ورمیناتور بازی میکنه لازمش داریم بد جور........

parsa در 29/1/1391 | 19:10 گفت:

مرسی وحید جان
مثل همیشه تیم های بزرگ رو میبریم واز تیم های کوچیک میبازیم
چی بگم!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!11

parsa در 29/1/1391 | 19:08 گفت:

مصطفی کاظمی در 29/1/1391 | 19:00 گفت:

چرا همه گیر میدید به رمسی بدبخت؟
الآن همه پستامون پره،همه مشکلاتمون حله،فقط همین مونده که اگه بره قهرمانه دیگه!!!
هوادار هیچ تیمی با یه بازیکن جوونش این رفتارو نمیکنه به خدا.

مجتبی هانری در 29/1/1391 | 17:31 گفت:

1مشکل تیم نداشتن مهره<<2دفاع خوب+یک هافبک بازیساز+یک مهاجم خوب درکنار فان پرسی>>
‏2مشکل اینه نیمکت پر وخوبی نداریم که بتوانند جایگزین اصلی ها باشند ودرنتیجه با فشاربه بازیکنان اصلی مصدومیت می دیم...
‏3باید خونه تکانی اساسی بشه بازیکنانی چون:ژورو،شاماخ،ارشاوین،پارک،اسکیلاچی،حتی رمزی....
‏4شاید بتونه کمی سروسامان بده...

hesam در 29/1/1391 | 16:23 گفت:

GERVINIO,RAMSEY,BENAYON BAYAD BERAN BIROON.MA BARE GHAHREMANI BAYAD KHEEEILI GHAVITAR IZ IN HARFA BASHIM.GERVINIO ASHGHAL TARIN VA BAD STEEL TARIN BAZIKON ROO ZAMINE

vahid در 29/1/1391 | 15:04 گفت:

ارمان عزیز این شکست تو این بازی های پایانی که اختلاف امتیاز تیمهای پایین با ما کم به نظر من لازم نیست شاید به قیمت از دست دادن لیگ قهرمانان اروپا برای ما تمام شه

milad foadiyan در 29/1/1391 | 14:56 گفت:

1.خیلی چیزا که ذکرش از حوصله ی بچه ها خارجه
2.هر 3 به خصوص کادر پزشکی
3.اسکیلاچی.جورو.فابیانسکی.پارک.شاماخ.ارشاوین.بنایون
4.صد در صد.شک نکن

آرمان الهیاری در 29/1/1391 | 14:55 گفت:

اتفاقا این شکست لازم بود؛
این باخت باعث میشه که تو بازی با چلسی جنگنده تر باشیم و خشن؛